Jump to content

2009.04.11. *SKC, Beograd* H A M M E R F A L L


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

  • Replies 934
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sabaton pretenduje da postane jedan od vecih bendova u metalu :), mnogo ljudi mi je reklo da samo zbog njih dolazi ;)hehe...

Kad su bili u BG-u prosli put (ne znam kome su bili predgrupa) bio sam ih propustio (jebi ga,beer drinking ispred SKC-a :alkos: ),al' sam ih kasnije gledao u Budimpesti :pivopije:

 

 

Ono,da su OK-OK su momci,mada ih ja ne bi toliko dizao u nebesa...pored Hammerfall-a :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad su bili u BG-u prosli put (ne znam kome su bili predgrupa) bio sam ih propustio (jebi ga,beer drinking ispred SKC-a :alkos: ),al' sam ih kasnije gledao u Budimpesti :pivopije:

 

 

Ono,da su OK-OK su momci,mada ih ja ne bi toliko dizao u nebesa...pored Hammerfall-a :bigblue:

Bili predgrupa Therion/Grave Digger-u....

Prosle nedelje su prodate sve karte u SKC-u, tako da dopuna stize sutra!Da znate za danas ako neko ide da kupi da tamo nema trenutno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa znaci da odsviraju ceo nov album (koji mi nije nesto) i samo The Dragon Lies Bleeding ja bi bio zadovoljan! al bojim se da necemo cuti tu pesmu :(

najace je bilo kad smo ja i ortak na meet & greetu terali Cansa da napise The Dragon Lies Bleeding na zadnjoj strani knjige Zmajologija, gde je slika srecnog zmaja, i upada Fredrik i kaze "but the dragon is not bleeding, he's smiling" :lol: objasnili su :D

takodje Cans kaze da ima slicnu takvu knjigu samo na svedskom, kupio svojoj cerci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, evo setliste od sinoc iz Holandije! :bigblue::veseli::mrgreen:

 

Uh, krecu sa Glory To The Brave (ne znam da l' je napisano redom, al' mislim da jeste)... Jao, jedva cekam! :rockdevil:

 

Dakle:

 

Glory To The Brave

Renegade

Crimson Thunder

Any Means Necessary

Legion

Blood Bound

Heeding The Call

Natural High

Last Man Standing

The Way Of The Warrior

Between Two Worlds :wub::wub:

Riders Of The Storm

Trailblazers

Let The Hammer Fall

Hearts Of Fire

 

Odlicna setlista! Nisu preterivali sa novim albumom (4 pesme), mada, i da jesu, meni ne bi smetalo!

Samo, ja bih umesto 'Legion' stavila 'One Of A Kind'. :rockdevil:

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

A joj da, vidi, nema 'At The End Of The Rainbow'.

E steta. Al' dobro, meni se svidjaju sve pesme sa liste.

 

Nije se rodio onaj koji je svima udovoljio. :):)

 

lol vidim natasa postavila full set listu min pre mene :D

de nadje to? xD

Lepo sam vam rekla da cu da pitam drugara koji je bio sinoc na koncertu. :da::bigblue:

 

Ti si negde na netu nasao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...