Jump to content

Machine Head


Recommended Posts

Poslednji album je sigurno najbolji posle Burn My Eyes-a,ali ni on nije dovoljno dobar. Na njemu se nalaze 2-3 pesme koje su slusljive(Imperium,Vim),ali su ostale obican radio-friendly shit. Tesko da ce ponovo doci u BG,zesce su se prosra*i na sajtu posle koncerta u BGu.

joooooooooo tek sad videh ovo

 

kako si nalupao, svaka ti cast, radio friendly shit?! uzmi odgledaj dvd bice ti mnoge stvari jasnije, npr da niko nije hteo da izda TTAOE jer NEMA radio-friendly pesama, kakve radio-friendly kad pesme traju po 6-7 minuta?! takodje bice ti jasno da je TTAOE najprodavaniji album MH-a, a izasao je nakon Superchargera koji je najslabije prodavan album MH-a, i posle kog je Roadrunner raskinuo ugovor sa MH-om, dakle kad su ih svi otpisali i zatvorili im vrata oni uspeli da prodaju vise nego Burn My Eyes. i na kraju shvatices da je TTAOE proglasen za NAJBOLJI metal album 2003. u Metal Hammer-u, za verovatno najbolji album MH-a uopste u Kerrang-u itd...

Edited by zak

Share this post


Link to post
Share on other sites

i na kraju shvatices da je TTAOE proglasen za NAJBOLJI metal album 2003. u Metal Hammer-u, za verovatno najbolji album MH-a uopste u Kerrang-u itd...

Nisam pratila polemiku od početka ali svako ima svoj ukus..... Možda je tebi novi najbolji album i bolji od Superchargera ali nekom nije.... Rekoh već, novi mi je ok ali nema mi hitove sem Imperiuma. Nemam pojma, to je moje lično mišljenje.... Nagrdiste taj Supercharger a meni je on na drugom mestu po kvalitetu. Ima odlične pesme, lako ulaze u glavu,.... Naravno, Death church je Death church ipak icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Natasha

 

bas me zanima koje pesme preskaces sa Through The Ashes Of Empires!

Wipe the tears npr.

Nemoj pogrešno da me razumeš, album mi je dobar ali samo kad ga pustim celog pa ide redom.... Oću da kažem da me je retko koja pesma naterala da je pustim ponovo.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadnji album mi je stvarno ok da slušam i ne mogu da kažem da je loš, daleko bilo..... ali preskačem pesme kad ga slušam.

album mi je dobar ali samo kad ga pustim celog pa ide redom....

 

 

pa jel ga pustas celog ili preskaces pesme? mhihi.gif

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako si nalupao, svaka ti cast, radio friendly shit?!

....... verovatno najbolji album MH-a uopste u Kerrang-u itd...

 

To je tvoje misljenje. Mene album nije zadovoljio. Jeste dosta bolji od Superchargera,ali nije ono sto su najavljivali(povratak starom zvuku). Ocigledno je da je album napravljen da se sto bolje proda-ima 2 extra pesme(Vim,Imperium),nekoliko koje su namenjene za pustanje na radio stanicama(All Falls Down,Left Unfinished,...),par sporijih smor pesama(Days,In the Presence) i (losu) baladu(Descend). Ovo i ne treba da cudi jer je MH uvek bio bend koji je pratio trendove i prilagodjavao se onome sto je trenutno in. Zato i ne treba da cudi sto Ashes zvuci tako kako zvuci.

 

Anyway,cisto ako je neko pomislio drugacije,MH mi je jedan od omiljenih bendova. Burn My Eyes je prvi pravi metal album koji sam cuo i zahvaljujuci kojem i danas slusam metal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni to nije ocigledno! Da su hteli da se proda sto vise, bilo bi valjda logico da urade spot za neku od tih, kako kazes, komercijalnih pesama za pustanje na radio stanicama, te peseme na da nemaju spot, nego ih cak nisu ni svirali uzivo, spot su uradili za Days... za koju ti kaze da je smor pesma (a meni je vrh). Descend ti je losa, a meni jedna od najboljih metal balada.

 

Ok je sto te album nije zadovoljio, ali da pises kako je radio friendly shit, napisan da se uzmu pare ima malo osnova.

 

Suvise bukvalno sishvatio 'povratak korenima', bilo bi smesno danas svirati isto kao '94. muzika se razvila, napredovala. Ashes je svakako puno blize korenima nego prethodna dva.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Descend ti je losa, a meni jedna od najboljih metal balada.

Hm, ne bih se baš složila..... U metalu tek nije najbolja balada PO MENI, a ni kod MHa... Neuporedivo bolje su mi npr. Deafening silence, Only the names, pa i ako je obrada Massage in a bottle... icon_biggrin.gifmusik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao, kako ubija DVD!!!

Vredelo je cekati ovako dugo (ja sam ga tek pre par dana nabavio icon_mrgreen.gif ).

Milsim da ce sledeci album da razori.. SVE!!

super je dvd!

ali licno,mislim da kad bend izda jedan album poput through the ashes...koji ih dovede do vrha metal scene vise nikad ne moze da napravi album koji ce dostici istu uspesnost,sto ne znaci da nece biti dobar album,Rob je dobar kompozitor i sigurno ce nesto mocno da uradi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, ne bih se baš složila..... U metalu tek nije najbolja balada PO MENI, a ni kod MHa... Neuporedivo bolje su mi npr. Deafening silence, Only the names, pa i ako je obrada Massage in a bottle...

 

Descend je numera, a to su obicne pesmice, cak je diskutabilno i da li su metal...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Descend je numera, a to su obicne pesmice, cak je diskutabilno i da li su metal...

Molim te obajsani.... Numera:obične pesme icon_confused.gif

Mislim ako Only the names nije metal onda jebiga.... Šta je metal....?

p.s. Jel možeš da mi dostaviš kad se vidimo sledeći put taj disk? wub.gif

Edited by Natasha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ono numera je ozbiljnija i obicno duza kompzicija, dok je pesmica.... a jebiga, znas sta je pesmica

 

Mislim da Descend nije uopste za poredjenje sa pomenute dve pesme, jer su konceptualno mnogo razlicite

 

Only The Names je diskutabilno da li je metal, kao sto je za dosta nu metala diskutabilno da je metal, a Deafening Silence nije metal uopste nego mesavina repa i rocka

 

p.s. mogu da ti donesem dvd na rokanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Najbolje balade su definitivno Descend The Shades of Night i The Burning Red...a dali je to za nekog metal ili nije...boli me kurac...

 

...Zasto ste se svi uhvatili za Davidian i Old...pesme jesu vise nego dobre, a;i ceo Burn My Eyes je vise nego dobar... A NATION ON FIRE?!

 

musik19.gif

 

...This nation's built on fighting war after war

And for my brothers, I will fight and stand for

'Cause I won't break, Your truth is fake

If blood ran red, You's leave me for dead

A NATION ON FIRE

A NATION ON FIRE...

 

icon_spava.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...