Jump to content

Machine Head


Recommended Posts

Bilo je ok, ali je moglo biti i bolje.

 

 

u redu, biće valjda bolje kad sladeći put dodju!

 

Meni je zvuk bio najlosiji dio citave price. Descend The Shades of Night Robb je posvetio Dimme-u. Plakao sam na tu stvar. Sjecam se da je bio minut cutanja prije izvodjenja te pjesme,a par kretena su se nesto drali tamo. Doslo mi je bilo da ih potrazim.

 

Anyway,mislim da imam slike sa koncerta negdje na mejlu,pa cu ih okaciti.

 

 

okači okači!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

znas kako, ne znam da li ima da se skine negde sa neta. secam se da sam cekao 2 godine kako bih ga nabavio jer jer lik koji ga je snimao bio, ono, pametan i nije hteo ni za zivu glavu da ga da, nego ga je menjao (iskljucivo) za neke jebene koncerte od vatrenog poljubca. :) na kraju ni sam ne znam kako sam ga dobio.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

MACHINE HEAD BASISTA

'Vako.....ja i drugari smo resili da napravimo radi ljubavi prema istom neki Machine Head tribute bend, cisto jer volimo i postujemo taj bend. Fali nam jos basista. Tako da ako ste voljni da se prikljucite jednom takvom bendu, da npravimo par svirki i dobor se zezamo, javite se. Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

MACHINE HEAD BASISTA

'Vako.....ja i drugari smo resili da napravimo radi ljubavi prema istom neki Machine Head tribute bend, cisto jer volimo i postujemo taj bend. Fali nam jos basista. Tako da ako ste voljni da se prikljucite jednom takvom bendu, da npravimo par svirki i dobor se zezamo, javite se. Pozdrav

 

Dodjite u Zagreb lol... :) :) :)

Mislim da nigdje nema vise fanova MH-a nego tu. Ako nije, uz Metallicu i najpopularniji bend medju vecinom metal populacije grada...

Dva prijatelja cak imaju i MH tetovaze (meni osobno bezveze radit, al ono, oni to vole pa je ok...).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
. odvratan prostor na sajmu a svirka i posećenost odlična.

oćemo opet.

 

meni je odvratan taj koncert bio...oni su bili skenjani zbog dimea...pa su preneli tu negativnu energiju na masu...

oko mene jedno 5 tucha bilo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

U 3 od njih je ucestvovao moj brat. Jednom sa Medom a dvaput sa nekim likom. Inace,to su momku jedine tuce u zivotu,ali je bila takva noc :)

Rekao mi je tek poslije koncerta,ja sam bio previse zauzet šutkom i traženjem jakne po podu. Na kraju sam je nasao pored bine na gomili drugih izgubljenih stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U 3 od njih je ucestvovao moj brat. Jednom sa Medom a dvaput sa nekim likom. Inace,to su momku jedine tuce u zivotu,ali je bila takva noc :)

Rekao mi je tek poslije koncerta,ja sam bio previse zauzet šutkom i traženjem jakne po podu. Na kraju sam je nasao pored bine na gomili drugih izgubljenih stvari.

 

 

Hahah koncert sa najvise tuca ubedljivo,moj brat se pobio takodje dva puta sa nekim likom i moj bivsi najbolji ortak jedanput :)!Znaci bolest :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

U 3 od njih je ucestvovao moj brat. Jednom sa Medom a dvaput sa nekim likom. Inace,to su momku jedine tuce u zivotu,ali je bila takva noc :)

Rekao mi je tek poslije koncerta,ja sam bio previse zauzet šutkom i traženjem jakne po podu. Na kraju sam je nasao pored bine na gomili drugih izgubljenih stvari.

 

 

Hahah koncert sa najvise tuca ubedljivo,moj brat se pobio takodje dva puta sa nekim likom i moj bivsi najbolji ortak jedanput :) !Znaci bolest :D

 

 

 

Slucajnost?..I don't think so..

 

Khm...znaci,moj brat je utukao tvog 2 puta! :D 

 

Ili to ,ili smo ja i ti ista osoba. :confused:

 

:) ...ti si svoju makar nashao...meni je neko ispustio pola litre krvi na rukav...posle toga, vishe nije bila za noshenje :razz:

 

 

Zahvali se BruceBruce-ovom bratu na tome. To je njegova krv :)

 

A sto se moje jakne tice,bila je sva izgazena,ali posto je bio decembar,posluzila je i takva.

Edited by Just Like a Timepiece

Share this post


Link to post
Share on other sites

moguce da su to bila njih dvojica...secam se da je jedan bio sam i dobio batine dva puta...bio je jako pijan i smarao sve okolo..taman smo mi hteli da ga nabodemo...pa je uletela ta druga ekipa i razbila ga ko pichku..2x :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slucajnost?..I don't think so..

 

Khm...znaci,moj brat je utukao tvog 2 puta! :D 

 

Ili to ,ili smo ja i ti ista osoba. :confused:

 

 

 

 

Zahvali se BruceBruce-ovom bratu na tome. To je njegova krv :)

 

A sto se moje jakne tice,bila je sva izgazena,ali posto je bio decembar,posluzila je i takva.

 

ne bih rekao,ova dvojica su bili neki pikavci,nema ih metar i zilet(od kojih smo jednog cak i videli kasnije na nekoj svirci i chatovali o tom dogadjaju :),inace od nas niko nije krvario,nit je neko bio pijan,znam samo da smo ih dobro ugazili! 111

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...