Jump to content

Machine Head


Recommended Posts

Pogresio si :lol:

To mi je omiljeni album machine head-a,kakve se tu pesme samo nalaze,Blood of the zodiac,violate,bay of pigs,spine :rockdevil:

Mozda si mislio na burning red,tu su ipak bili malo mekseg zvuka,mada i taj mi se album svidja zbog koncept ideje,ali opet halo ne pripada ni jednom periodu starih albuma,a i pesma je da se ne lazemo slaba,cudi me da je nisu roknuli za reklamiranje halo igre....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja sam batalio Machine Head posle Burning Red, ne volim Flynna nikako, samo cenim Burn my eyes. Pre neki dan mi slucajno dopade u sake The Blackening i ovo nije nimalo loshe, bolje i od proslog albuma, koji je bio najavljivan kao bogzna kakav Metal album, a meni bio prosek...Valjda Flynn nasatavi ovim putem, ipak je ovih dana u modi old school metal, jelte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Jedan od omiljenih mi bendova(nekad)....Ono shto je pochelo da me iritira jeste Robova fora da kako koji pravac dodje,on napravi album u tom maniru....generalno prvi i drugi album su po meni najbolji(moze i Burning Red,jer atmosfera na albumu kida)..ostalo ...prilagodjavanje vremenu...gledao sam neke svirke sa Burning turneje,gde je bio totalno NU fazon(jer je Korn tada bio TATA bend)dok danas ajmo mJetal!!!!Ali sve u svemu Flynn je neverovatno dobar muzichar kao i Machine Head u celosti!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest slipknot-die-hard
Evo super teme!Svaka cast,exorcist!

Machine Head je zaista sjajan bend,a Robb Flynn jedan od mojih omiljenih metal vokala.Burn my Eyes je naravno zakon album,a takodje mi se veoma svidja i treci,tj. The Burning Red.....

Pesme-Block,Davidian,Exhale the Vile,The Blood,The Sweat.The Tears,From this Day,Old...zaista ih ima puno i sve su sjajne.Sto se Superchargera tice,malo je los ali nema veze,siguran sam da ce se piopraviti koliko na sledecem i vratiti se starom,prepoznatljivom thrash zvuku....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...