Jump to content

2008.02.04. *SKC, Beograd* Samael, Keep Of Kalessin, Noctiferia


Svart

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam novi album skinula posle koncerta, tako da ni ne znam sta su svirali sa njega na festu. xDDD A, do jaja. To bas hocu da cujem x) Odlicna pesma. A ja vidim nesto mi poznata pesma kad sam je slusala, al' niko od ovih sto su pisali set liste sa certa je nije naveo. oO

 

 

Aj nek neko napise sta bi sve trebalo u februaru da sviraju... Tj. koja im je duza set lista. :D

Edited by Brynhildr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi stvarno leba ti ja nisma napisao da su svirali Ascendant , a ja se josh pitao kako to tako malo stvari sa kolosusa. :D

 

Nego niko to josh tachno nezna , sve dok nepochne taj Balkan tour, ali trebalo bi nehsto ovako da izgleda :

 

keepofjk2.jpg

 

Mrzelo me da kucam pa sam samo uradio skrinshot, ali naravno bez Nevermore pesama. XD

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazalost to sve neide u korist organizatora, ali kako to da shvati jedna groopie devojka. Bice Legasi ponovo iznova.

Ja nisam groupie. Ali to vama ne moze da se dokaze, jer ste nenormalni. Da sam musko bila bi drugacija prica, to znam, ali to je bolesni Balkanski mentalitet. Zao mi vas je... Stvarno...

 

Bices na listi njegovoj, ali ne i nasoj buaahahaaha.... kod nas vise nema spiska za novinare/sponzoruse i ostalu ekipu .

 

:rockdevil::pivopije:

Mozes samo da me poljubis u dupe... Ups! Ne dam ti ni to! :rockdevil: Stvarno tuzno... Bas ste pacenici...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ostalom sta sam ja tu lose uradila? Sve vreme sam samo pricala sa njima, nisam cak ni na afteru ostala da biste mogli da me blatite. Njihovu muziku volim i htela sam sa njima da se upoznam i da pricam, nista vise. Bas ste mentalaci kad ne mozete to da ukapirate. Nisu sve devojke drolje brate! Apsolutno nista pogresno nisam uradila niti bilo sta sto vi mislite. Ako samo momci mogu da se zabavljaju i da ih niko ne dira onda super! Stvarno strasno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam groupie. Ali to vama ne moze da se dokaze, jer ste nenormalni. Da sam musko bila bi drugacija prica, to znam, ali to je bolesni Balkanski mentalitet. Zao mi vas je... Stvarno...

 

 

Zdravo Nyx. Dal sam ja tebe ikad pomenuio u mojim postovima? I josh me sazaljevash i nazivash nenormalim, sto si ti sebe pronashla u mom postu cccc..... Groopichluk(ako moze tako da sezove) je neshto po meni nikad ogavnije i te akreditacije za shatro novinare. Frubi je na Legasi pustio preko 100 akreditacija a nije u nijednim novinama bilo ishta o Legasiju.

 

Mozes samo da me poljubis u dupe... Ups! Ne dam ti ni to! icon_rockdevil.gif Stvarno tuzno... Bas ste pacenici...

 

a ovo je vec tuzno.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necu da trpim da me neko zeza ovde i naziva me pogrdnim imenina, pogotovo za nesto sto nisam uradila! Sta je tu toliko pogresno? Ja mozda i necu otici na taj koncert, a ako i budem isla kupicu kartu, da me niko ne preslisava vise kako sam ''dobila'' prolaz! Jebo te, stvarno nije u redu!

 

a ovo je vec tuzno.

To je istinito. Nisam zasluzila ta olajavanja i bas me briga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako si se postavila, my darling. :da:

 

Posle koncerta si bila u fazonu: JAO, VIDITE MENE, JA SAM BILA SA NJIMA, UPOZNALA SAM SE, PRICALI SMO.

Ok, drago mi je zbog tebe, ali nema potrebe da non stop to pominjes - kao da to nekoga interesuje.

Nemoj pogresno da me shvatis, nemam ja nista protiv tebe licno, ali ovde ljudi ne vole takav stav.

Pricas kao grupi, a nisi. E, pa, NE'S KOLEGA. :)

 

Nema potrebe da se uzrujavas, ovo je samo forum i tvoje virtuelno ja.

Uostalom, ovo je yumetal, dobrodosla. :pivopije:

Edited by bodomarko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa osobom iznad.

Nije, pomenula je to i na onoj temi, i na ovoj... A i trebalo je da iskulira prozivke, a ne da nedelju dana mlate o tome.

 

Upravo. :pivopije:

 

Razlog zbog cega se raspravlja o ovome je taj sto se devojka uzrujala bez potrebe.

Ovo je internet, mozes i da lazes, i da pljujes i da krades, niko ti nista nece reci - ali prozivke ocekuj.

Jos ako pokusas da se branis... :uhoh:

 

Nebitno.

 

Recite mi, sta valja od Samaela, sta da slusam, mrzi me da rovarim po diskografiji?

Edited by bodomarko

Share this post


Link to post
Share on other sites

E dosta vishe o ovome. Lazo Gunner izbrishi onaj spam gore.

 

Nego ono sto ti ja preporucujem od Samaela je definitivno Passage, najbolji Samael album, ali se dosta razlikuje od ovih stvari sto oni rade danas. Dok od ovih novijih definitivno Reign of Light da prvo poslushash. NAchi ta dva prvo skini pa onda furaj u kom oces pravcu. : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...