Jump to content

Ekonomija


Alexandra_

Recommended Posts

kenjaj choche kenjaj

 

uvek sam bio kul shto se tiche nameta ali ovo neide u pravom smeru mi sve evropsko prihvatamo i identitet gubimo bicemo tamo neko trzishte i masa od 10 milki ljudi bez nekog shmeka poput ostalih evropskih drzava koje imaju svoje identitete , holadija travu , nemachka pivo . francuska klopu , engleska kamere a mi , ocemo da pushimo al na skupo, oce da varimo al smo u zatvoru , oce da pijemo al para nema , oce da smo sigurni al chuvamo privatnost .

Share this post


Link to post
Share on other sites

nećemo da smo "sigurni" i zato čuvajmo privatnost

koju klopu ima francuska majke ti?!? ono, ogroooman tanjir i patrljak nečega na sredini?!? ma daj.

 

srbi imaju klopu to kažu svi stranci redom, kogod dođe ovamo na duže od nedelju dana ugoji se.

 

 

i nemoj da kukaš jer nije nacionalni identitet imati jevtino pivo u onim odvratnim pet flašama što se raspadaju za 250 godina i završavaju u ogromnim količinama na dnu reka. pićeš ti vopi i dalje, a možda te ove akcize i podstaknu da počneš da proizvodiš samostalno. mini-brewery, SME stimulation & crap. što da ne?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

srpska hrana je ukusna nama shto je jedemo stalno a francuski partljci su ukusni velikom broju ljudi realno obrok nema potrebe da bude toliko kao shto je u nashim restoranima , hrani se tamo i bicesh debeo . kupih pre neki dan punjenu pljeskavicu i izjedoh je jedva a posle sam bio na mukama , shta me sheka dok buce , truce i velikog lea u restoranima ne mogu da zamislim .

 

ima jedna kafanica zove se gvero i smilim da ih ima po gradu nekoliko tamo je povoljna klopa a druga stvar po kojoj su poznati je shto je veoma obimana , njihova velika pljeskavica tezi oko 600 grama ! :)

 

uvek sam bio protiv zagadjivanja tim flajkama shto istuniti nemogu ali u mojoj zgradi ljudi josh ponekad bacaju djubre kroz prozor , nocu kad se nevidi samo chujem kako neka kesa buna djubreta prolece moj prozor i pada na zemlju .

 

prvo : ljudi nemoj te bacati djubre kroz prozor !

 

Edited by Rle

Share this post


Link to post
Share on other sites

da nije gvero kod mercedesovog servisa na nbgdu? jel tamo beše?

 

 

probaj malo korzo na vrhu bulevara. jedna porcija ćevapa je dovoljna za dvoje. 500gr. ubi dušu.

 

to je ta :) kolko mesine taman za kemiondzije shto dodju da oprave makine .

 

vrh bulevara je dosta unkul jer nisam sklon sa nekim iz tanjira cevap da delim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ranis, nemoj zakuvavas tamo gde vatre nema... :P

 

 

elem, proizvodni program (pp), produktivnost (najveca mora srb-skog radnika, i MIS - marketing informacioni sistemi

(Marketing kao integralana F-ja upravljanja i proizvodnjom, finansijama, distribucijom/logistikom, promocijom..svim ostalim funkcijama, upravljackim)

 

trzisno orijetisan subjekt onaj koji osluskuje i istrazuje (mislim na osluskivanje traznje(zelje, potrebe, potrosac black box)) zasigurno ide napred...

 

preterujem, znam.

 

A.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...