Jump to content

Iptv


cotoha

Recommended Posts

Tamo pri kraju je,pre HBO.

 

Dobar je Studio B,djarmi ima ionako pun kurac na kablovskoj,nisu morali i ovde da ih ganjaju.Ali jebiga,nacionalna tolerancija,demokratija,picke materine...

 

Yaista preterase sa tim kanalima ya decu...pun kurac ima,jebalo ih to.Bolje da su Sport Klub i Sport Klub Plus jos stavili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Је л' истина да Спорт Клуб преноси Енглезе ове године, а не РТС? Немам јебени Спорт Клуб, нећу ваљда морати у кладиноцу сваког викенда да гледам Јунајтед.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е да им јебем матер, ја немам кабловску. Додуше, ионако нисам код куће од септембра до јула.

Андријашевић сад ради на Спорт Клубу, одавно га нема на РТС - у.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filmski program im svakako jeste bolji. :da:

 

HRT je po tom pitanju nesto bolji od RTS-a,i to iskljucivo zbog glupave politike urednistva na RTS-u.Privatne stanice nisu bolje,cak slobodno mogu reci da su RTL i Nova kurac na biciklu u poredjenju sa Avalom,FOX-om i Pinkom.

 

Uvek dinar, nikad kuna. :bigblue:

 

Cek malo,sada mi nista nije jasno...pa ti navijas za NK Franjo Tudjman,otkud ljubav prema dinaru?

Share this post


Link to post
Share on other sites

HRT je po tom pitanju nesto bolji od RTS-a,i to iskljucivo zbog glupave politike urednistva na RTS-u.Privatne stanice nisu bolje,cak slobodno mogu reci da su RTL i Nova kurac na biciklu u poredjenju sa Avalom,FOX-om i Pinkom.

Avali svaka čast, Fox mora malo više da se potrudi, i ne sećam se kad sam poslednji put pogledao dobar film na Pinku. RTL je mama. :da:

 

Ponavljam, pričam isključivo o filmskom programu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako pricamo o iskljucivo filmskom programu,Avala je broj jedan u regionu (ne znam kako je stanje u slovenackim medijima,ali njih ionako niko ne racuna).RTL je odlican,ali je generalno po programskoj semi kurac na biciklu za Fox,Avalu i Pink.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...