Jump to content

Iptv


cotoha

Recommended Posts

Malo me od TotalTV-a odbija to sto se radi o vanjskoj satelitskoj anteni i sto postoji mogucnost smetnji u prijemu signala usljed loseg vremena, plus montiranje opreme za 4000 din na startu.

Edited by Runner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo me od TotalTV-a odbija to sto se radi o vanjskoj satelitskoj anteni i sto postoji mogucnost smetnji u prijemu signala usljed loseg vremena, plus montiranje opreme za 4000 din na startu.

Имам Иком кабловску, кад год пада киша, изгуби се пола канала. Или се замрзну. Чисто да знаш :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја са Телекомом имам проблема. Доста често пуца веза, Дође дан кад више не ради него што ради. Није ми проблем кад не ради нет али маторци не гасе ТВ и тад је проблем. Долазили су сервисери 5-6 пута сигурно, ништа конкретно нису урадили само су мењали модеме и то тако ради 10ак дана па опет крене да јебе.

 

Сутра истиче уговор, остављам само нет пошто је тренутно Телекомов најбоља опција у Милановцу. Ако се појави озбиљан кабловкски провајдер у међувремену, прелазим одма.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Код мене конкретно, прво сам имао само њихов нет од 2008ме отприлике и радио је префектно. Никад није пуцао. ИПТВ сам увео 2012те и радио је одлично неких 6 месеци. Могуће да су им линије преоптерећене али опет то није мој проблем. Нисам био задовољан, данас сам раскинуо, већ су пустили 10 мегабита. Засад шљака одлично.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Дошао је и тај дан, дан кад сам се одрекао ТоталТВ-а и узео Телекомов ИПТВ.

Но, имам 1 телефонску линију и два телефона. Код телефона који је повезан са рутером је све ок, али онај други прави проблем.

Рекоше ми добри људи да прибавим још један сплитер.

То сам и урадио и пазарио ово срање:

 

https://www.kupindo.com/Router-i-switch/26146721_ADSL-spliter

 

Да ли ће ми ово завршити посао? Јел имао неко слична искуства?

 

Код тог другог телефона пуца све кад подигнем слушалицу.

 

Иначе, нет и даље цепам социјалу преко антене, без уговора. Не дам се лихварима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...