Jump to content

Crash Bandicoot


_powerslave_

Recommended Posts

Ma nek je gay, obozavam tu igru. Igrao sam samo ona 3 dela sa keca.

 

E a jel si uspeo da predjesh 3. deo? Poshto secam se da je bila neka fora da ti oduzimaju one poene koje si skupio, pa je bilo nemoguce igrati je....

Edited by power slave

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Svaka čast za otvaranje teme! :pivopije:

 

Ovo je moja omiljena igrica svih vremena, i mislim da to dovoljno govori i dalji komentari nisu potrebni.

Na žalost, nisam imao prilike da igram bilo šta sa PS2, a ipak bih voleo ma kakvi god da su, srce mi se cepa kad vidim koliko je toga od Crash-a izašlo a da je meni nedostupno... :(

Koji mi je najbolji, teško je reći, mada je objektivno Warped vrhunac, ali taj je za prelaženje i najlakši od svih.

 

BTW, power slave: jesi li prešao trojku sa 100% ili sa 105%? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

А јеботе... Једна од најбољих игара на PS1... пре отприлике годину дана скинуо сам на комп све делове и скинуо емулатор, и може лепо да се игра... сестра и ја нисмо силазили са креша неколико дана :) сви делови су добри, али највише сам играо рејсинг у 2 играча

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest HEFEST

Najjednostavniji i najbolji emulator na koji sam naisao je psx113. Bas ovih dana pikam sa ortacima CTR, Mario karting i jos jednu slicnu sa snowboard-ovima.

 

Sada sam skinuo i moju omiljenu Muppet Monster Adventure koja je vise kao pravi Crash, ali dosta kompleksnija i zanimljivija. Grafika je malo losija, ali ko mari za to. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam skinuo jedan emulator 4 u jednom za ps1 ps2 i za nintendo,i kad kliknem onu ikonicu gdje je sony kad hoce da se upali pise BIOS image is not installed,i posle mi p[rikaze prozor kao cd player i memory card,sta da radim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

To su bili dani, tada sam bio HC fan Crasha. PS 1 najbolja konzola svih vremena, sve ostalo je sisa... Uzmi samo : Medal Of Honor, Crash, Twisted Metal, Tekken, Hogs Of War... To su bile igre, danas nije prisutno ni 2 % tog kvaliteta kod konzolaški naslova.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze pomoc?

 

Skines Bios fajlove sa neta. Prosto i jednostavno. Snimis ih tamo gde treba da stoje bios fajlovi i pikas. Obicno ti i pise kako treba da se zovu ti fajlovi. Posebno je za PS1, PS2 i Segu DC.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...