Jump to content

Gothic Serijal


Rle

Recommended Posts

ja sam dolinu rudnika uglavnom prelazi sa diegom , njega sam nashao u jednom od rudnika i izgleda da se znamo iz prvog dela , elem poshto sam mu rekao da postoji prlaz bezbedan do grada zatrazio je da ga povedem do tog puta tako da sam vedeci ga veliki deo mape uradio sem tih orkova oko zamka.

 

posle sam se teleportovao do zamka a diega nashao u korinisu kako chuhi ispred tezgde i trazi mi pomoc :)

 

 

za drugi deo mape i onog kamenog zmaja sam nashao gorna nedaloko do orkova , sluchajno sasvim dok sam vrebao dva tri orka da savladam .

 

za fire rain tek sam saznao koliko je mocan kad su seekeri pocheli time da me tretiraju .

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Fala za to sto ste rekli za expanziju treceg dela, hteo sam ovih dana da je skinem s neta bas.

Po meni je prvi deo Gothica nenadjebiv, mada su i drugi i treci legendarni.

 

Prvi deo je pravi primer kako igra treba da izgleda. Nema previse nekih pravila i nije nesto zategnuta, grafika nije spektakularna, ali ljudi napravise atmosferu. Prosto je neverovatno (cak i za danasnje igre i uslove) kako su uspeli da uzive igrace u taj svet, smena dana i noci, kisa, NPC-ovi koji nisu previse inteligentni ali i dalje na zavidnom nivou itd. I sarolikost side questova naravno. Pogotovo kad moras da trazis sastojke za supu po mapi :)

 

Po meni jedna od najboljih igara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

E Jebo ih ja kad ni trejler ne umeju da urade kako treba.

Onaj cinematic tu i tamo i može da prođe, ali trejler je očaj. Pojedine efekte bih ja bolje izveo za pola sata - sat, poput onog mora ili kiše... animacija je isto očaj... režija žalosna....

Zar ništa nisu naučili od Blizzardovih cinematica iz vremena Warcrafta III (koji je izašao još iz 2002 godine)? Ili su mogli makar da pogledaju trejler za Diablo III, da vide kako se podiže adrenalin u krvi.

 

Nebitno, ako je igra ko Gothic 2, sve im je oprošteno. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...