Jump to content

True Blood (2008-2014)


23/16

Recommended Posts

Jbt u svakoj sezoni ko da obaraju rekord u kolicini paralelnih plotova koje moraju da razrese u finalnoj epizodi :haha:

I dalje ih obozavam. Skinula sam u medjuvremenu 1080p (720 kad nema) pa iz pocetka s drustvom koje ce biti properly pokrsteno u fanove.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije nesto puno problem Suki u ovoj sezoni, jer se nije nesto puno ni pojavljivala, ali zato Suki iz predhodnih sezona, pogotovo u prosloj, je najdosadniji karakter ikada.

Fora sa serifom i onom vilom je u tome sto ce se roditi nova Suki, tako jest polu covek polu vila. Ali u cemu je svrha tu, to mi vec nije jasno. Jedino sto meni pada na pamet, je to sto npr. Suki moze da postane vampir(ako je neko pretvori, a puno krvne vile ne mogu da postanu vampiri), i kao polu vila + vampir, moze lako da nastane hibrid. Mozda ta oplodjena vila radi zajedno sa vampirom koji tek treba da se pojavi.

 

Inace vile i taj njihov klub su mi uzasno osmisljene, pocevsi od oblacenja, gestura, dijaloga sve je uzasno oko njih.

 

Sto se tice Erika i Bila, glavna ideja je bila da Bil koji je uvek bio dobrica i stideo se toga sto je vampir, sada dozivi okret za 180 stepeni i postene iskonski verovalac da su vampiri "visa rasa", i postane veoma okrutan. Dok je Erik koji je uvek bio hladniji, i samo brinuo o sebi i spreman da zgazi preko drugih ne bi li on imao neku korist, odjednom on postane ta mejnstrim dobrica. Previse je to ocigledno, i ima dosta ne iskoriscenog potencijala, ali ipak ovo je True Blood ne mozemo ocekivati neku preveliku genijalnost.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam dal vam je promaklo al ono kad Bil gleda Erica i njegovu seshu kako uzimaju krvoin pa im se pojavi Godrik i Lilith ga ubije,on izusti nesto kao :''Kao sto sam i mislio ''Ja kapiram da je provalio da je to ustvari neka droga i da se ponasha ovako da bi sve to unistio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...