Jump to content

True Blood (2008-2014)


23/16

Recommended Posts

Zabavno je

Jedino pocinje da mi smeta sto likovi prolaze kroz iste psiholoske drame u svakom serijalu. Ah Suki, hucu da budem normalna, necu da budem normalna....Bili, dobar sam, los sam, dobar sam, los sam...volim, ne volim... Ili prelomis u nekom trenutku ili ne. Previse osciliraju likovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolja je treca sezona, a i ova peta dosta obecava. Meni je druga bila uzasna, jedino je bilo cool ono sa Godricom i onom crkvom naci te tri epizode od 12. I cetvrta je bila dosta losa.

Bill posle Sookie dobio malo kvalitetne pičke i odma poludeo. Koji je papučar, ali posto je on jedan od glavnih likova vrati ce se on mainstreamu u poslednjoj epizodi.

Inace prica se da je onaj vampir sto je ubio Sookieve roditelje je zapravo polu fea polu vampir. Malo je to bzvz. ali moguce je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu reći da je ovaj serijal loš, s druge strane likovi su mi potpuno neuvjerljivi, naročito kad se radi o Authority i čitava priča u vezi sa Lilith. Sve je postalo previše banalno i kao da rade na tome da se što više sranja i obrta dese jer ne postoji (dovoljno dobra) karakterizacija likova. Jedino je ona smorna Tara sada zanimljivija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravilo je, ako se dobro sećam, da nema priče na dan izlaska epizode. Juče se pričalo o poslednjoj epizodi, tako da nema konflikta, prošao je jedan dan. Ako misliš na ukupno pričanje o seriji, pošto ne znam da li pratiš redovno, prati zdrav razum i zaobilazi temu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu reći da je ovaj serijal loš, s druge strane likovi su mi potpuno neuvjerljivi, naročito kad se radi o Authority i čitava priča u vezi sa Lilith. Sve je postalo previše banalno i kao da rade na tome da se što više sranja i obrta dese jer ne postoji (dovoljno dobra) karakterizacija likova. Jedino je ona smorna Tara sada zanimljivija.

 

isto mislimo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...