Jump to content

Sevendust


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 7 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Sevendust mi je definitivno jedan od najdrazih new metal bendova a Animosity mi je najbolji njihov album. Od pjesama bih izdvojio Live Again, Trust, Praise, Angel's Son i Follow na kojoj gostuje i pjevac Staind-a kao prateci vokal.

Uskoro im izlazi i novi album a prvi single svakako obecava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
novi album je odlican... ono momci jebu keve... nije mi jasno samo kako ljudi salju tone replyova na druge bendove a incubus tool apc sevedust i takvi bendovi imaju samo 7-8 poruka...stvarno se vidi koliko su ljudi muzicki ne neobrazovani nego nekulturni.... sramota...

Uvek bili i ostali....

Tool je toliko veliki da bi trebao da ima zaseban forum, a ne samo topic, ma institucija jebote!!! Interesantno da obicno najgluplji bendovi imaju najvishe postova icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Hmmm... ranije sam slushao Sevendust... i najvishe mi se svidela "Licking Cream" zatim : Recconect, Denial, Rumble Fish i Head Trip...

 

nego...

... nije mi jasno samo kako ljudi salju tone replyova na druge bendove a incubus tool apc sevedust i takvi bendovi imaju samo 7-8 poruka

slazem se sa ovim. jbg. kada se obrazovanje i kultura ne stichu po rodjenju... (da ne kazem i ukus) icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

novi album je odlican... ono momci jebu keve... nije mi jasno samo kako ljudi salju tone replyova na druge bendove a incubus tool apc sevedust i takvi bendovi imaju samo 7-8 poruka...stvarno se vidi koliko su ljudi muzicki ne neobrazovani nego nekulturni.... sramota...

I mene ponekad cudi isto i za jos neke grupe, ili ako se ne postuje dugo... ali mislim da ponekad ljudi jednostavno nemaju sta da kazu ili sa kim da diskutuju ili na sta da odgovore... icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mene ponekad cudi isto i za jos neke grupe, ili ako se ne postuje dugo... ali mislim da ponekad ljudi jednostavno nemaju sta da kazu ili sa kim da diskutuju ili na sta da odgovore... icon_uhoh.gif

ma bre zalosno je reci...ali vecina ljudi na ovom forumu su debili ... i znaju samo da velicaju svoj omiljeni bend ili da omalovazavaju svoj najomrazeniji ... a o dobrim bendovima...zaista nemaju dovoljno kortexa da kazu i 2 proste recenice....a jos zalije jeste sto su to nabedjeni klinci koji su tek u procesu (d)evolucije odnosno procesu odrastanja i formiranja stavova... ali vreme ce reci sve...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma bre zalosno je reci...ali vecina ljudi na ovom forumu su debili ... i znaju samo da velicaju svoj omiljeni bend ili da omalovazavaju svoj najomrazeniji ... a o dobrim bendovima...zaista nemaju dovoljno kortexa da kazu i 2 proste recenice....a jos zalije jeste sto su to nabedjeni klinci koji su tek u procesu (d)evolucije odnosno procesu odrastanja i formiranja stavova... ali vreme ce reci sve...

slazem se ! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...