Jump to content

Deftones | Crosses †††


Recommended Posts

mozes ti deftonsima da se sagnes...icon_da.gif to je jedan od retkih bendova...koji i dalje svira "svoju" muziku...nisu se prodali kao gomila govana sto slusas...

I btw...ne postoji JEDNA LOSA PESMA DEFTONSA ...sto za druge usrane bendove koje slusas ne mogu reci....

E,pa,Mici necemo tako da se igramo!

You've been a very bad boy,and do you know what we do with bad boys...ok,you'll find out very,very soon!!!

 

Koliko su Deftones dobri ili ne,ti svakako nisi kompatibilan da o tome sudis.Da,da...zatucanost upropastava mozak,naravno u slucaju da ima mozga icon_rolleyes.gif

Eee...bolje vezbaj da sviras tu gitaru!Lepo je imitirati Deftones,ali ne i skidati fore sa njihovih zivih nastupa...ipak u tome i nisu tako dobri icon_da.gif

Zbog tebe se i cika Hendrix sada prevrce u grobu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,pa,Mici necemo tako da se igramo!

You've been a very bad boy,and do you know what we do with bad boys...ok,you'll find out very,very soon!!!

 

Koliko su Deftones dobri ili ne,ti svakako nisi kompatibilan da o tome sudis.Da,da...zatucanost upropastava mozak,naravno u slucaju da ima mozga rolleyes.gif

Eee...bolje vezbaj da sviras tu gitaru!Lepo je imitirati Deftones,ali ne i skidati fore sa njihovih zivih nastupa...ipak u tome i nisu tako dobri icon_da.gif

Zbog tebe se i cika Hendrix sada prevrce u grobu!!!

e ako imas neki ziro rachun otvoren...bilo bi kul da otvoris ovde temu sa naravno brojem tvog ziro racuna, tako da ko god se sazali na tvoje jadne postove moze da uplati koji dinar cisto da imas za sladoled... ok ? icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

 

Its easy when they're stupid like this.... and very sad... icon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Taj lik je jebeni idiot ako tako misli...

brate... nisu deftonsi za svakoga

 

a lucky you je do jaja pesma

Pa po tvom misljenju je idiot i sigurno po jos necijim misljenjima, ali tako ti je to...

 

Ja nisam rekao da je lucky you sranje pesma, ali meni se licno ne svidja...mozda joj nisam dao dovoljno prilike da mi se "mozda svidi" i bar za sada ce tako da ostane... (i nemoj da pomislis da sam ja pomislio da si ti rekao da sam ja rekao da je sranje ph34r.giforangelistening.gif )

 

Jedva cekam da vidim sta ce to deftones-i novo da zakuvaju icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne volim The Cure,izmedju ostalog, jer me njihova muzika ni malo ne privlaci.Godinama su bili isti jer su to ljudi,ocigledno ,zeleli,sto je prva zamerka!Ako pravis muziku,pravi prvenstveno za svoju dusu ,a ne za masu povrsnih ljudi (ne znaci da nema i dubokoumnih!),pa onda napravi neki balans izmedju sopstvenih i njihovih zelja!

Celokupan fazon je smor...sta mozes da radis uz njihovu muziku!To je kao jebeni reggae,varis i njises se u "ritmu"!Uuu..do jaja no.gif Ko zna,ako su oni to radili iz sopstvenih pobuda,onda tek mozes doneti nekakav zakljucak (ne mora da znaci da sam upravu 1)ne poznajem ih licno 2)"ne studiram" preterano njihov muzicki opus...itd.) da su i oni sami veoma povrsni jer nisu u stanju da unesu neku inovaciju u svoj zivot!Ova teza bi bila mozda neprihvatljiva,ako postoji tvrdnja da svaki covek tezi da obogati svoj zivot unoseci razne inovacije(naravno,pozeljno je da one budu dobre,tj.da gode coveku),tako da zakljucak moze biti da oni to rade zbog drugih ljudi,tj.zbog para!Znaci i oni su jos jedan primer grupe koja je podredjena muzickoj opakoj masineriji,sto je VERY BAD po mom misljenju!

Inace,svi ljudi imaju bar neko razlicito interesovanje i razlicite pobude zbog kojih ih interesuje to nesto,tako da,ako ih Deftones cene,ko zna zbog cega ih cene,sto ne znaci da,ako ja volim Deftones,moram automatski da volim The Cure,zar ne?

Edited by Lhabia

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci!!! laugh.gif ne ne znaci ali onda treba na prvo mesto da stavis pretpostavku da jednostavno nisi dovoljno upoznata sa njihovim radom.. mislim, znam iz svog primera ja sam mrzeo hiljade bendova cisto iz neznanja, cim sam se upoznavao sam njihovim radovima poceo sam i da ih gotivim (ne sve naravno).

2.-"masa povrsnih ljudi".... ako the Cure slusaju povrsni ljudi ne znam ko onda slusa Nellyja, Christinu Aguileru, razne vrste struje i slicno...

3.-"sta mozes da radis uz njihovu muziku"... ovo ne razumem bas najbolje.. ja uz dobru muziku obicno ne mogu da radim nista jer mi zaokupi paznju potpuno... ne znam-- sta mozes ti da radis uz Deftonse, MH itd..? (btw rege sucks ass)

4-"muzicka opaka masinerija"... sagledaj stvari realno, oni su poceli krajem 70 kada ta masinerija nije bila ni 100000-ti deo ove danasnje... istina nisu pravili neke ogromne promene u toku svoje duge karijere (osim brojnih promena u postavi) ali ja to vidim kao da su ostajali verni sebi i svom stilu, te se nisu podredili trendovskim promenama..

sve u svemu oni su veoma bitan bend u istoriji muzike, te smatram da bez njih neki od najvecih bendova sadasnjice ili ne bi postojali ili bar ne ovako kako ih mi znamo.... a tu ubrajam i Deftonse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi,ja ne mrzim Cure...vec samo ne volim njihovu muziku,kao sto vec rekoh gore.Oni su mi totalno bezlicni,zato ni ne mogu reci ni da ih obozavam, niti da ih mrzim.Svakako stoji ta cinjenica da su dugo u tom poslu i da su svojom muzikom ,a mozda i stavovima uticali na mnoge grupe,pa se time svrstavaju u nmuzicke ikone!Sve je to ok,ali jednostavno it's not for me!Treba da imas u vidu da se ukusi razlikuju...a koliko se secam ti to poprilicno i potenciras!

Inace,to ne mora da znaci da danas mnoge grupe ne bi postojale da nije Cure-a!Pored njih ima jako puno grupa koje su takodje uticale na mnoge kao sto je Duran Duran,pogotovo ako pricamo o Deftones.Svaka grupa ima neki svoj uzor,to je sasvim normalno,ali ne mora da znaci da ce da se na pravi nacin povede za tim uzorom,tako da taj uzor predstavlja samo ideal koji moze da utice na neka tvoja shvatanja i teznje,a ostalo je do tebe.Toliko o uticajima!

Inace,raspravu o povrsnim ili dubokoumnim ljudima ostavljam za drugi put...mozda kad se vidimo na nekoj pauzi,naravno ,ako raspolozenje dozvoli!

 

E,da,sto se tice onoga sto si me pitao u sl. citatu

"sta mozes da radis uz njihovu muziku"
,pa pitam se sta ces raditi 9/12/2004!Hoces li hipnotisano piljiti u Robb-a i stajati ukipljeno,ili pak nesto drugo?Eto,ako odgovoris kako ja mislim da ces,shvatices sta ja radim dok slusam Deftones,Mh i mnoge druge...Joj,samo nemoj ono tvoje perverzno ph34r.gif

 

I tako....

 

Aj,pozdrav cika Minja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi,ja ne mrzim Cure...vec samo ne volim njihovu muziku,kao sto vec rekoh gore.Oni su mi totalno bezlicni,zato ni ne mogu reci ni da ih obozavam, niti da ih mrzim.Svakako stoji ta cinjenica da su dugo u tom poslu i da su svojom muzikom ,a mozda i stavovima uticali na mnoge grupe,pa se time svrstavaju u nmuzicke ikone!Sve je to ok,ali jednostavno it's not for me!Treba da imas u vidu da se ukusi razlikuju...a koliko se secam ti to poprilicno i potenciras!

DA

Inace,to ne mora da znaci da danas mnoge grupe ne bi postojale da nije Cure-a!Pored njih ima jako puno grupa koje su takodje uticale na mnoge kao sto je Duran Duran,pogotovo ako pricamo o Deftones.Svaka grupa ima neki svoj uzor,to je sasvim normalno,ali ne mora da znaci da ce da se na pravi nacin povede za tim uzorom,tako da taj uzor predstavlja samo ideal koji moze da utice na neka tvoja shvatanja i teznje,a ostalo je do tebe.Toliko o uticajima!

Inace,raspravu o povrsnim ili dubokoumnim ljudima ostavljam za drugi put...mozda kad se vidimo na nekoj pauzi,naravno ,ako raspolozenje dozvoli!

 

E,da,sto se tice onoga sto si me pitao u sl. citatu,pa pitam se sta ces raditi 9/12/2004!Hoces li hipnotisano piljiti u Robb-a i stajati ukipljeno,ili pak nesto drugo?

... da si rekla da je rec o koncertima ne bih te to ni pitao, ali cekaj jel ti oces da kazes da ljudi koji slusaju Cure ne skacu na koncertima i ne vesele se nego samo stoje i slusaju.. (btw nije Robb nego BOBAN:))

Eto,ako odgovoris kako ja mislim da ces,shvatices sta ja radim dok slusam Deftones,Mh i mnoge druge...Joj,samo nemoj ono tvoje perverzno ph34r.gif

laugh.giflaugh.gif MALO LEBA I SIRA ZNASH....

 

ccc.... sta ti pada na pamet

Share this post


Link to post
Share on other sites

EXTRA... Dredg-u je ''el cielo'' first major label, kol'ko znam....

...a evo ga totalno striking review by Scott Slapp... ima skroz dobrih momenata, a chovek je u apsolutnom transu by Dredg... (ja sam boldovala omiljene rechenice.. icon_redface.gif )

 

----------------

 

When I was handed this CD by my editor, I took a quick glance at it and saw the Interscope logo on it and thought, “great, another shitty nu-metal band!” I couldn’t have been more mistaken if I tried. I was totally unprepared for what was about to explode out of my speakers!

 

I’m still a bit speechless; this album is beyond simple words and cliché’s. For a loudmouth with an opinion about everything, this has been a bit of a shock to those that know me. The music can literally take you to another place, sort of like a good Pink Floyd album. Drop a couple tabs and pop this puppy in and you’ll be in seventh heaven. Naw man, this ain’t acid rock. It’s in a class all it’s own.

 

The Floyd comparison isn’t far off, I’d say take Pink Floyd and put them together with A Perfect Circle and you’ll wind up with a band like Dredg. Their sound is a surreal, mindbending exploration in sound and melody that totally engulfs you and holds you in its grasp.

 

I’m in state of utter shock that a major label like Interscope would have enough taste to release something like this. It’s not your run of the mill blandness that we usually get from the majors. Actually, no words can be put down to describe Dredg because regardless of what you say, it still comes up far too short to do the music justice. This album is a modern masterpiece that is simply beautiful. Yeah, I said beautiful.. ok hell ain’t quite freezin’ over but I gotta tell you after attempting to write this damn review for a month, the best I can tell you is to stop reading my mindless dribble, move your ass out of that seat and go buy this thing. I’m tellin’ you right now this album has my vote for album of year! Hands down! Dude, you still hear? Come on, you can skip buying that dimebag today, and buy this CD instead. I’m telling you it will give you a much more intense buzz!

 

------------------------------

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Ko to zna.. a i nisu jedini!! no.gif

Sto se tice videA, ono lici na neki uzivo snimak... ph34r.gif I bio sam pre na tom site-u, i cekao nekoliko minuta, ali nista... ph34r.gif

...searching the machine might reveal what you dont know...

 

nema veze sa neki lajv nastupom nego sa scenom kako dva lika obaraju jadnicka na zemlju...

 

a nisam ja kriv sto je vama net jadan... icon_twisted.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...