Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

ко је иш'о возом до Суботице, ни пакао му неће тешко пасти

 

зависи с ким идеш

ако си у гомили, брзо прође пут до Инђије

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Заљубила сам се у једну хаљину. Кошта цео мој проклети месечни хонорар. Али не могу да је избацим из главе. :( Мислим да ћу сутра да је купим. Нек' иде живот. Рачуни могу да чекају.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ух, туга! :(

 

А јесте незгодно са обућом; ја се баш често разочарам у квалитет. Мада, има нешто и у томе како ходаш. Знам по себи - ниједне флекице ми не трају дуже од месец дана. Биће да ја некако ненормално газим, шта ли...

 

А ако ми се ова хаљина распадне, Курузе, сматрам да си ми ти избаксузирао! :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ал' озбиљно, сањао сам их. Био на неком рођендану, избила туча и сви изашли напоље. Цела екипа гледа фајт, а ја кроз излог бленем у патике. :haha:

 

Нек се распадне. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha: Добро, де, игла и конац па се одећа још некако и санира...

 

Шта да ти кажем? Разумем те потпуно. Мени су јавили резултате колоквијума док сам била у гардероби, испробавала ову хаљину... Ма, није ми се скидала уопште. :( Тек кад сам изашла из радње сам схватила колико сам поена имала. :haha:

 

То је то. Купујем је. Храна је ионако прецењена. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehhh potpuno te razumem. Mada ja obicno na kraju ne kupim jer shvatim da taj komad nemam gde da nosim :(.

to za obucu si potpuno u pravu, ja prilicno bangavo hodam i pojede se djon cas posla na peti.

 

Videla prelepu i prakticnu adidas jaknu, preskupo, pu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...