Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

Trazili ste, skidajte se.

Ili bar umilnim glasom pricajte sta kupujete i sta sad nosite na sebi....

I zasto :)

 

:mhihi:

 

Sta podrazumeva "dresing kod" u domacim i stranim firmama? Koliko siroko mogu da se shvate takve odrenice?

Sta je za vas casual clothes a sta je za gotik najt, svadbe i sa'rane?

Kako treba da izgleda "poslovan" covek i zena danas?

Kakva odeca je neprihvatljiva za radno mesto/skolu/obrazovnu ustanovu?

Sta mislite o skolskim uniformama? (yeah imali biste onda pune ulice of little sweet schoolgirls i njihovih drugarica lopatica :P)

Sta znaci kad kazu babe "pristojno se obuci"?

Kakvu odecu (ako ikakvu) furate gajbi?

Ima li koji tr00 metalac ovde patofne?

 

Budite mastoviti.

A kacite i slike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam shvatila nesto.

Kad budem jos malo odrasla i imala svoj stan imacu jednu sobu za stvari, znaci, novi ormar je pravio stolar za moju sobu, veliki, visok do plafona, i ja i dalje imam toliko stvari da kako god da ga slozim za dva dana mi bude krs.

Ne izgleda pregledno i pizdim od toga.

 

Pre neki dan sam vristala od smeha na poruku drugarice koja ima isto tako jezivo puno stvari, treba da izadjemo i stize mi poruka od nje : " Majo, nemam sta da obucem. Stvarno. ''

 

Potpuni sam fan odece, sopinga i ostalog, samo imam problem sto nekad ne znam da uklopim odecu uz vremenske prilike :/ Ali dobro.

 

Ako biram radnje, najvise volim - Guess, Diesel, Miss Sixty, Replay... i Distante(tu ima raznih, ali tu zaista retko), ali jebiga, mnogo para stvarno.

 

Sad, to sto to volim ne znaci da patim od toga da sve mora da bude odatle ili firmirano ili kako god, nemam taj problem.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo dobra tema, ja imam mnogo, zaista mnogo odece koju sam kupila i nosila samo 1-2 puta, a imam i dosta stvari koje nisam jos nijednom obukla- jer nikako da se za to pruzi prilika- haljine, korseti itd...volim haljine zaista i imam finu kolekciju, prosle godine je bilo dosta svadbi pa sam ih cesto i nosila.

 

Patofne, da naravno, po mogucnosti De Fonseca ili Rox, ovo su moje aktuelne: http://i11.photobucket.com/albums/a200/oljafiore/patofne.jpg

Nemam bas sad puno fotki, ali evo, omiljena kosulja: http://i11.photobucket.com/albums/a200/olj...jinakosulja.jpg

Ako nekog zanimaju i ostale gluposti koje imam u ormanu, nek mi se obrate na PP, pa cu ih uslikati. NPR imam jedan bas gothic kaput crno crveni, juce sam uzela kratak kaput crveni, a pred zimu i jedan fini ljubicasti, evo kako izgleda: http://i11.photobucket.com/albums/a200/oljafiore/olgaa.jpg. Osim toga, ove zime sam dosta nosila i jednu haljinu-tuniku ljubicastu, koja je topla i moze biti i svakodnevna i svecana. brendovi mi nisu toliko bitni, vec kvalitet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne volim da imam mnogo stvari.

Cesto pravim "generalnke" i mislim da me ciganke iz kraja obozavaju.

Trudim se da mi bar svaka druga stvar bude "omiljena" i tako stvari i kupujem, jer samo takve stalno nosim. Ne volim da mi odeca zvrji po plakaru a da je ne nosim.

Mislim da bih na put oko sveta mogla da se spakujem za cirka dva sata sa sve pranjem kose. :)

 

Obozavam kozu, ne volim bunde.

I ne volim jakne/kapute koji su do pola butina i duzi.

Ne volim dzempere od one vune koja "bocka" :)

 

Izgubila sam dane trazeci stvari koje mi se dopadaju, koje imaju u boji koja mi je prikladna i ciji kroj me zadovoljava... I posle svega toga nadjem jednu super krojacicu. Sad retko idem po radnjama, ponekad samo cisto da vidim ima li sta zabavno.

Navukla sam se na kupovinu stvari koje su sivene po meri.

 

 

 

Trenutno sam u potrazi za debljim tamno sivim/crnim/tamno zelenim dzemperom na kopcanje ili na rajsferslus sa vecom kragnom koji je dovoljno dugacak da pokrije bar pola dupeta.

Ako vidite takvo sta u BG javite :)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trenutno sam u potrazi za debljim tamno sivim/crnim/tamno zelenim dzemperom na kopcanje ili na rajsferslus sa vecom kragnom koji je dovoljno dugacak da pokrije bar pola dupeta.

 

Jel i da svirucki neki mjetal? :D

 

amm, pogledaj u St.Georgu, oni su jedno vrijeme imali dobre džempere :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auh, ja bas imam suprotan problem, imam mnogo stvari koje kupim a ne obucem ih nijendom ili eventualno jednom, i mnogo se nerviram zbog toga.

 

A za taj dzemper - Trikotaza Ivkovic ili Aleksandar (tamo imaju preslatke te tunike/dzempere) oko 4, 500 .

Kapiram da je sad jos snizeno :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja definitivno nisam osoba za trikotazu Ivkovic suvise sarenila me cini depresivnom i agresivnom.

No pogledacu, mozda imaju nesto manje vristece.

 

Imala sam i ja dosta garderobe koju sam kupila pa nisam oblacila i posle par godina tako prebacivanja iz letnje u zimske stvari vecinu sam tih stvari razdelila, sto drugaricama sto ciganima.

Prvo mi je bilo tesko, posle kontam, imam nesto godinama ne nosim a ne dajme ih nikom ejer eto trebace mi.. Posle nekog vremena shvatim da mi u stvari nikada nece trebati kad se vec nisam setila da ih obucem ni jednom.

Mislim da jednostavno ne umem da raspolazem velikim brojem odevnih stvari. Nekim devojkama to odlicno ide.

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

@anya - :da:

@smorock - Istina, ima puno boja, ali mogu da se nadju i manje napdne stvari, sto se boje tice.

Doduse, moze to da se iskopa i po drugim radnjama, samo da imas strpljenja, ja sam u Terranovi(koju doduse ne volim) iskopala crni dzemperak sa kapuljacom i super me sluzi :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj nije sarena, ali ja mislim da u Newyorkeru ne moze da se nadju kvalitetne stvari zenske bar , sve su neke krpaste, a i ne volim ovaj fazon fensi pank, emo, koji Newyorker propagira :) Ali opet za to je najbolje da odes u Delta city kad nesto kupujes, sve na jednom mestu + toplo + mozes kafu da popijes .

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Smorock - Ako ne znas tacno sta trazis, a ides u Delta city, ja mislim da je najbolje da ides sama :) Sto puta mi se desi da i ako idem sa drugaricom, pa mi bude neprijatno u nekom trenutku :) Ovako, niko te ne pozuruje, polagano... samo sto nemas nekog ko ce da ti kaze kako mu se cini.

Ali decka, nikako :) Jedino ako i on voli da isprobava, a vrlo sam skepticna.

 

@DMW - Niko ti ne brani da procaskas i ti na ovu temu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma proveren fazon, uzmemo drugar i ja spalimo buksnu i da vidish kako je Delta City odjednom vrlo zabavno mesto, posle ne mogu da ga nateram da krenemo kuci :):):)

 

Sta bi sa onom domacom markom Industry ili tako nesto? Imam par njihovih majica sa dugim rukavima - neunistive su i rado bih opet uzela neke, ali ne videh prodavnicu nigde.

Ili sam samo cjorava as usual?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Great, ispade još jedna ženska tema... :no:

UzNo si mi reč sa tastature.

 

Elem, ja najviše volim da idem go, ali mi tintilača mnogo landara, a i ljudi me čudno gledaju po ulici, pa sam počeo i bokserice da nosim, međutim, onda mi ispadne kroz šlic pa se tako vuče po zemlji, a to smara jer nekad ima i stakla, pa sam lepo uzNo neke pantalone sa unutrašnjim dežpom, pa presavijem tintilaču na pola i tutnem u džep. Nema više čežnjivih pogleda, a i higijenskije je tako, sva ova sida i to, valja brinuti o sebi.

 

A gore, tu nista ne visi, pa je ok da se šetam k'o neandertalac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...