Jump to content

Prognan


Slava

Recommended Posts

Evo doslo je do promena za koje bi ljudi trebali znati...

 

Rad na demu je obustavljen, trenutacno se snima materijal za prvi album, da dobro ste culi, prvi album, zbog jednog jednostavnog razloga... Kao grom iz vedra neba dobili smo ponudu za Europsku Turneju, tj. ugovorili smo ju, iako smo relativno "mald" bend, koja bi ukljucivala zemlje kao ceska, njemacka, francuska, italija....itd (ne mogu potvrdit jer ni sam ne znam tocno), posao je vec 60-70 % ugovoren i nadam se kako ce to sve do kraja bit sredjeno... Na tu turnejicu bi se trebalo krenit u 9. m. 2009. Dve stvari su gotove i uskoro ce biti online s kojima budemo vrsili promociju kod nas za nase domace koncerte, a album bi trebao biti zgotovljen do 6. meseca...

 

Sad nam ostaje samo da drzimo fige i da se nadamo kako ce to sve ispast onako kako smo ocekivali...

 

I da, hvala ljudima na podrsci! To nam je mnogo znacilo.... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nista licno,ali imate preobican logo...to je mana,svi se lepe za szpajdela ko muve na govno,a covek stancuje 200 istih logoa mesecno...ako hocete malo prepoznatljivosti,bolje uzmite nekog "nepoznatog" dizajnera da vam odradi logo,ali da bar ne bude 200x vidjen.da nisam video jos nekoliko bendova sa slicnim logom,rekao bih da je odlican,ali ovako,ne zapada za oko ni malo.

Edited by Шöне Мики

Share this post


Link to post
Share on other sites

nista licno,ali imate preobican logo...to je mana,svi se lepe za szpajdela ko muve na govno,a covek stancuje 200 istih logoa mesecno...ako hocete malo prepoznatljivosti,bolje uzmite nekog "nepoznatog" dizajnera da vam odradi logo,ali da bar ne bude 200x vidjen.da nisam video jos nekoliko bendova sa slicnim logom,rekao bih da je odlican,ali ovako,ne zapada za oko ni malo.

 

Nama je logo odlican, naspram onog prvog boli glava... Mi smo sretni sto je lik odlucio prije reda napravit za nas... Ne moze se svakom svidjat logo...jbg...

Share this post


Link to post
Share on other sites

logo bas odgovara muzici. ni jedno ni drugo nije narocito zanimljivo

 

tom kristofu se potrefi da napravi jedan zanimljiv logo u milion njih.. skoro svi su mu isti (i obozava da pravi simetriju tamo gde je ne mora biti), ali ista je i vecina black metal bendova :P

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

logo bas odgovara muzici. ni jedno ni drugo nije narocito zanimljivo

 

tom kristofu se potrefi da napravi jedan zanimljiv logo u milion njih.. skoro svi su mu isti (i obozava da pravi simetriju tamo gde je ne mora biti), ali ista je i vecina black metal bendova :P

 

Hahaha... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nama je logo odlican, naspram onog prvog boli glava... Mi smo sretni sto je lik odlucio prije reda napravit za nas... Ne moze se svakom svidjat logo...jbg...

moracu da te razocaram,ali on svakome radi "preko reda"...to je rekao i meni i jos nekolicini ljudi koje poznajem,ali sam bas zbog tog njegovog stila koji forsira odustao,sto se pokazalo kao odlican potez.u svakom slucaju,vas bend pa radite sta hocete.

kad ce neki ozbiljan snimak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 weeks later...
mogo' si da stavis i 128x128 rezoluciju xD

imas li neki video da postavis na youtube da cujemo kakvi ste uzivo? :pivopije:

 

Hahahaha, pa vidis kakvi smo ispali... Pa imat ces priliku vidit nas uzivo, uskoro bi trebali imat oko 7 m. nekoliko koncerata u srbiji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ga, neko je bio pitao za live snimak, uploadan je online pa cujte kakva je to bila blasfemicna svirka... :):lol:

 

Evo, ovo je jedan trenutak stvari koja se zove Serve & Suffer, mozete pogledat ovu underground svirku (naravno zvuk je isto underground :lol:):

 

http://www.youtube.com/watch?v=cpleJBqXwGI

 

Evo, iako nije bilo nesto puno ljudi, bila je atmosfera, kako bi rekli, do jaja... :lol:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...