Jump to content

Amorphis


Cold

  

30 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

preslusao sam ovo "novo"... da nije amorphis mislio bih da me neko zajebava.

 

uzas, zvuci kao neki therion koji svira amorphis a slusali su i rhapsodu malo usput.

 

katastrofa

 

s druge strane, sad jos vise volim tales i elegy, jer kontam koliko su nedostizni kad i bend koji ih je smislio vise ne ume da ih odsvira

 

 

99.8 posto su sanse da cu da se slozim sa ovim, tako da necu ni da preslusam.

 

Kako se lepo vidi po reakcijama ko su starci koji sluša Amorphis od '96 :lol:

 

taj sam/smo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Wonderfall

Ja sam Amorphis prvi put čuo na Elegyju i išao danima okolo i smarao sve oko sebe da preslušao tu fantastičnu muziku :smile: Iz perspektive nekoga ko ima gotovo fetišistički odnos prema tom albumu, bilo bi za očekivati da ovakve re-recorded eksperimente dočekam na nož, ali nije tako. Naprotiv. Nove verzije pesama, kako sa Elegyja, tako i one ranije, zvuče fenomenalno. Ja jednostavno volim dobru, čistu produkciju, ne uvek, ali u ovom slučaju mi se ona baš dopada. Nemam trip o nedodirljivosti i nedostižnosti bilo kojeg albuma bilo kojeg benda, Tales je recimo, za razliku od većine fanova, album Amorphisa koji najređe slušam, mnogo mi je draža kasnija faza ovog benda, Pasi Koskinen je najbolji Amorhis pevač, ali sve su to potpuno subjektivne stvari koje ni za promil ne umanjuju pozitivan utisak o ovom albumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...