Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

Cini mi se da je ovde prevelika koncentracija likova sa bajkovitim avatarima,vrlo cudno sa se nalaze na topicu OSNIVACA NU METALA!!!!vi bi trebalo da ih mrzite ostrite mithrilske maceve,bacate dvanestostrane kockice,i cekate dana za mejdana ili tako nesto? icon_confused.gif btw.

Korn nije " pukeface.gif " nego si ti debil.Kako vi komunicirate jedni sa drugima????(mislim na pljuvace,respect za one koji komentarisu)to mora da je neka bolest...Ako ja ikada budem otisao da serem po nekom drugom metal forumu,ima da izvucem kabl od telefona iz kompa i da ga isecem na jako puno delova da ne bih postao bolid kao pojedini freakovi koji se pojavljuju na nu metalu (sve cesce nazalost)...

 

Dakle,Head je prso nacisto icon_confused.gif a bio je tako gotivan lik...Nije ni cudo sto je poludeo,nije ga metuo 5 godina icon_confused.gif mozda su zato poslednji albumi Korna losiji icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cini mi se da je ovde prevelika koncentracija likova sa bajkovitim avatarima,vrlo cudno sa se nalaze na topicu OSNIVACA NU METALA!!!!vi bi trebalo da ih mrzite ostrite mithrilske maceve,bacate dvanestostrane kockice,i cekate dana za mejdana ili tako nesto?

sta ces brate...moraju da nam daju do znanja da su tr00.... wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cini mi se da je ovde prevelika koncentracija likova sa bajkovitim avatarima,vrlo cudno sa se nalaze na topicu OSNIVACA NU METALA!!!!vi bi trebalo da ih mrzite ostrite mithrilske maceve,bacate dvanestostrane kockice,i cekate dana za mejdana ili tako nesto?

Pa bolje se tripovat u takve stvari nego u jebene likove koji samo znaju pokazivat kurac i praviti zajebane face. evotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta reci?sam si pokazao " evotigana.gif ",posalji mi sliku tvoje zajebane face u trenutku postovanja(ajde ajde ne pitaj kako znam da si slozio zajebanu facu)

i sta si ti bolji od njih?oni to rade za pare a ti si drkadzija...svasta ljudi rade da bi zabavili masu...svako ima svoj nacin...ceni se originalnost,i bolje da pokazuju evotigana.gif i slazu face nego da se oblace na certovima kao da su utvare prstena ili jos gore junaci iz maxvel stripova...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu metalci se ne tripuju u likove koji pokazuju kurac, vec u ono o cemu nu metal grupe pevaju a to je na mnogo zrelijem nivou od patuljaka, vitezova, svetlih macheva i velikih bitki

zaboravio si da napomenesh i sinove djavolje, koji se spremaju za napad na pozere....u nameri da oslobode cist metal.... violent.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali bitno je da je

 

Iron Maiden - Sveti Bend

 

i da su

 

Helloween , Dream Theater , Symphony x , Children of Bodom , Blind Guardian - Apostoli

 

Rhapsody , Manowar , Sonata Arctica , Saxon , Megadeth , Bruce Dickinson - Svestenici

 

....

Hahaha

 

Vise bi voleo da mi je band pukeface.gif nego da ga slusaju ovakvi umobolnici i sl...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Head je reshio da napravi spot za pesmu kojom je pljunuo na 50 Centa...

50 Cent je besan...a Head je izjavio da mu je Bog rekao da napishe tu pesmu...i da pesma nije provokacija,vec Bozija zelja...

Korn uskoro zavrshava album...posle se radi mix...

bice dosta tlame...samo toliko icon_da.gificon_da.gif

 

www.norkcrew.cjb.net

www.fieldysdreams.net

www.outofmelody.cjb.net

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...