Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

I ti tako reagujes na ovu senzacionalnu vest... Sramota!

 

Procitaj gore ko je prvi poceo i ne seri.

 

Moondive rulez pivopije.gif

Aj ako imas nesto pametno o Kornu, samo izvoli, ako si u fazonu da ti je dosadno pa si dosao na nu-metal(a dabome cuo samo za korn), znas gde je majcina picka, pa se uputi...

 

A Davis? Razmazenijeg i prepotentnijeg lika verovatno nema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj ako imas nesto pametno o Kornu, samo izvoli, ako si u fazonu da ti je dosadno pa si dosao na nu-metal(a dabome cuo samo za korn), znas gde je majcina picka, pa se uputi...

 

A Davis? Razmazenijeg i prepotentnijeg lika verovatno nema...

Picka tvoje majke (to vec odavno svi znaju) je na penisu onog shimpanze na Fieldy-ovoj guzici, to smo valjda konstatovali...

 

Inace, znam i za deftones icon_biggrin.gif

 

I uzivam da se zajebavam sa vama ozbiljnima...

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pricam kurcu mom wallbash.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Nije nego sereš za Jonathana da je bog a lik je pussy i govno kao čovek. Peva pa rastura al je iskompleksiran samo tako..... A za Davida kažeš da je loš samo zato što je šatiran? Pobogu wallbash.gif

 

PAVLE & SRDJAN: STOOOOOOOOOOOOOP!!!!

Edited by Natasha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Picka tvoje majke (to vec odavno svi znaju) je na penisu onog shimpanze na Fieldy-ovoj guzici, to smo valjda konstatovali...

 

Inace, znam i za deftones icon_biggrin.gif

 

I uzivam da se zajebavam sa vama ozbiljnima...

 

pivopije.gif

Ajde pali siris mrznju i nasilje, a sta je to icon_rolleyes.gif

 

E to nije lepo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je umesto matrice. Taj lik im prosto svira klavijature koje oni inače imaju na snimku kao i većina bendova. Ali naravno skriven je iza pojačala jer je verovatno u pitanju samo session muzičar koji nije deo scenskog nastupa, a i klavijature nisu tr00 zar ne? icon_wink.gif

 

Bolje i to nego matrica u svakom slučaju, onda bi morali da sviraju sa metronomskim klikom i sve unapred određeno ko in flames ... works for some ...

 

 

 

Jes da je već 5 strana profuralo pre ovoga, al šta da vam radim kad ispamujete 5 strana na dan jebote ...  icon_smile.gif

haha hvala na objasnjenju, al to i sam znam

konkretno mi se ne svidja kako klavijature menjaju gitaru u strofi "Freak on a leash" - totalno plastichno

 

edit: btw bolje da im jedna gitara stoji iza skrivena, zapravo od ovoga je cak i bolje da rade sa klikom/metronomom...

Edited by [4]

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Nije nego sereš za Jonathana da je bog a lik je pussy i govno kao čovek. Peva pa rastura al je iskompleksiran samo tako..... A za Davida kažeš da je loš samo zato što je šatiran? Pobogu wallbash.gif

 

PAVLE & SRDJAN: STOOOOOOOOOOOOOP!!!!

icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta bre hocete, decko je prvi poceo da vredja, eno ga stenogram gore

 

pivopije.gif

Brate, ok je da se svi ovde zezamo i prozivamo al mora da se zna gde je granica. Meni neko mamu da spomene glavu bi mu polomila. Majka je svetinja i ko se proziva na taj nacin - bedan je. Kraj price.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, ok je da se svi ovde zezamo i prozivamo al mora da se zna gde je granica. Meni neko mamu da spomene glavu bi mu polomila. Majka je svetinja i ko se proziva na taj nacin - bedan je. Kraj price.

icon_da.gif

Edited by JD Seven

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...