Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

skoro da si duhovit ko One Dve rialiti shou glupace, a One su ultimativno Dno, pa ti sada vidi.... icon_da.gif

 

mislim, 'chipi', katastrofalno....

A ti si beshe onaj superinteligentni lik sa Yumetala o kojem prica pola moderatora? Onomad sam bas vodio raspravu sa Serbzmajem na tu temu. Kresni nesto covece. Kad je vec uspeo da ti se digne posle toliko vremena...

Inace, zanimljivo je da ti treba 24 sata da smislis ovako tup odgovor.Licis na Cipija,sta ja tu mogu...mada nosis za nijansu debilnije kapute od njega...

A sada ovako: ovo je Korn tema. Znaci, ljudi koji SLUSAJU i VOLE Korn. Ne Stratovarius, ne Manowar, ne Malmsteen, niti jedno od ostalih sranja koja se zasnivaju na mocnim gitaristima sa magijom u prstima...Idi shredduj nesto, jer ako stvarno nastavis, imamo mi ovde stalnu ekipu za pametnjakovice...jedan takav kao ti nam zamalo pobeze pre par nedelja...

Edited by NorthWind

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sada ovako: ovo je Korn tema. Znaci, ljudi koji SLUSAJU i VOLE Korn. Ne Stratovarius, ne Manowar, ne Malmsteen, niti jedno od ostalih sranja koja se zasnivaju na mocnim gitaristima sa magijom u prstima..

Oces reci da Manky nema magiju user posted image

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam lika, ali ste ga kvalitetno napljuvali icon_smile.gif

Ja sam mu rekla šta mislim o njemu na forumu Snaga reči, na Žrtvi....

Lik je preterao. Ili će da smiri svoje komplekse i prestane da se ponaša kao osoba koja nema svoj živo već ceo dan sedi na Yumu i proziva druge, ili će najebati.... violent.gif . Niko nije više lud da trpi da ga budala vređa..... Ja znam da ga ja više neću trpeti.... icon_mad.gif

Edited by Natasha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...