Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

haha jel ste ludi, kakav viking metal :)

 

jesu sad sranje ali bukvalno do See You On The Other Side je kult u NU metalu! postoje duže od skoro 80% bendova na ovom forumu, izvršili su ogroman uticaj na masu grupa, može se reći da su popularizovali i probili ovaj pravac još pre više od 10 godina... respect mora da postoji za 6 zaredom odličnih albuma, to ne može svako :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Objavljen je kompletan spisak pesama za osmi po redu studijski album Kalifornijskog nu metal benda Korn, koji treba da se pojavi u prodavnicama 31. jula preko izdavačke kuće Virgin Records.

Producent diska je Atikus Ros (Atticus Ross), čovek koji je producirao i album „See You On The Other Side“, a takođe je poznat i po svojim radovima sa bendom Nine Inch Nails.

Džonatan Dejvis (Jonathan Davis) je ukratko prokomentarisao novi album: „Ovaj album nema granice. Zato nismo ni hteli da mu damo ime. Zašto ne bismo samo pustili naše obožavaoce da ga nazovu kako god hoće?“

Što se tiče singla „Evolution” Džonatan je nedavno izjavio: „Evolution je o nama kao ljudskoj rasi. Mi nismo evoulirali još od majmuna. Životinje i ljudi su vrlo slični. Vidite ove ratove koji se vode; mi smo ugnjetavači, isto sranje kao u svetu majmuna.“

 

Spisak pesama:

01. Starting Over

02. Bitch We Got a Problem

03. Evolution

04. Do What They Say

05. Innocent Bystander

06. I Will Protect You

07. Hold On

08. Ever Be

09. Hushabye

10. Love and Luxury

11. Killing

12. Kiss

 

 

:ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

cek da se setim...playlista je slicna rock am-u pre mesec dana...inace samo nas je bilo 17 ljudi iz srbije,stvarno bedno:)

 

here to stay,got the life,falling away from me,divine,clown,right now,love song(najgora pesma koja je svirana i jedina u kojoj se nije cula publika kako peva),shoots and ladders,somebody someone.mislim da su svirali i chi ili mozda i nisu(bio sam u transu tada od uzbudjenjea jer mi je ovo prvi kornov cert u zivotu),twisted transistor,throw me away,,right now i za kraj blind!!!

Inace uhvatio sam neku glupu nalepnicu koju je fieldy bacao koja je reklama za njegovu odecu novu neku immanuel...sta god mu to dodje...jedan ortak je uhvatio znojnicu jonathana davisa na kojoj pise njegovo ime i HIV dok je drugi trzalicu...lose stvari na koncertu su bile sto je neko oko 50tog minuta nastupa(inace koncert je trajao oko sat i 20 min)jonathana pogodio sa plasticnom casom piva u glavu i to ga nije omelo da zavrsi pesmu ali je poslo toga otisao ceo bend sa stage-a i onda smo vikali we want more i korn pa su se ipak vratili...posle su ga neke budale gadjale patikama ali hvala bogu nisu uspele nista inace bi sigurno prekinuli koncert.U svakom slucaju najbolji dan mog zivota!!!A postavka je sa rock am ringa sa sve JJ-om!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala bogu da ih ima,samo mi je zao sto nisu faget ali dobro,nista nije savrseno...

 

Sto se tice slika,nisam hteo da svercujem foto aparat unutra jer sam hteo da dozivim u potpunosti taj koncert a ne ko penzos da fotografisem umesto da uzivam celim telom i dusom :mrgreen:

 

Trebala si ici,imam sada da lobiram da za sledecu godinu bude bar 100 ljudi za koncert...

 

Zaboravih da reknem da su svirali i Evolution

 

P.S.Imam samo slike praznog stage-a i tribina pre pocetka koncerta i nabacicu ih cim mi dodje ortak koji ima citac kartica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocu,vec sutra oko 1,2...nasao sam i neke sa koncerta ali nisu od mene nego od poznanice poznanice,pa cemo malo da krademo autorska prava od njega postavljanjem istih but who cares:---)

 

Dobro,onda sledece godine...

 

Inace,neko je pustio pricu da probamo preko granice da se prosvercujemo do austrije pa onda u slovacku,tamo je cert korna valjda 7 jula,sad mi je zao sto nismo to probali :o

 

Darthmaul,pretvori se u peglu i peglaj batice i ne zaboravi ko treba da ti da kintu sutra ako se ne snadjes do tada :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

O tome se radi,sto ljudi koji ne vole stare stvari vole nove a te nove su bleda kopija starih i skroz su u poppy fazonu,to je kao kada slusas prva 2 albuma slipknota i vol.3 the subliminal verses i vidis da je muzika oslabljena da bi bila pevljivija deci:---)

 

pa prvih 5 je super,untouchables po meni je najbolji...a take a look moze da prodje ali vidi se da je pocelo nesto da rdja tu:)A see you on the other side je ocaj...Inace ortak je uhvatio trzalicu koja je bela i na njoj je ono dete ili sta je sa see you on the otherside albuma,i to mi ne izgleda na korn vec na neku trzalicu koju bi koirstio gitarista Ace Lukasa:-D

Edited by johnny bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...