Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

ko se bre jos lozi na fudbal osim debila,a recoba ?

nediraj mi korn,ubio bi za njih :evotigana:

Оно је певао неко ко се ложи на Корн исто колико и ти, ваљда ... Само што је он из јужне Србије, па не каже "цео", него "цел", не "ко", него "куј" ... Образуј се... И пише се не дирај ...

 

Yo soy Alvaro Recoba, passionista de futbol ...

Edited by Alvaro Recoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Оно је певао неко ко се ложи на Корн исто колико и ти, ваљда ... Само што је он из јужне Србије, па не каже "цео", него "цел", не "ко", него "куј" ... Образуј се... И пише се не дирај ...

 

Yo soy Alvaro Recoba, passionista de futbol ...

Ne ko nego koj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Redeemer
Оно је певао неко ко се ложи на Корн исто колико и ти, ваљда ... Само што је он из јужне Србије, па не каже "цео", него "цел", не "ко", него "куј" ... Образуј се... И пише се не дирај ...

 

Yo soy Alvaro Recoba, passionista de futbol ...

 

 

:srbija: Srbija Srbima !!! nebi da se svadjamo,i ovako nas je premalo !? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

e ljudi nesto sam gledao na youtube...i ladno ima twist od norka i to je nazvan N ROKOM!:) pa sam ispravio nepravdu pa sam uploadovao deo fageta live(nemam nista vise od njih) i nazvao ih pravim imenom...evo ga link http://www.youtube.com/watch?v=tXKcKxi5YmE uploadujte i vi nesto ako imate od njih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

u pravu si...gledajuci one kovere,shvatio sam koliko je nork bio dobar cover band,ovi koji su postovali na youtube su ocajni...mozda i mogu muziku da skinu muziku,ali vokale nikada.pa dajte onda "zivi" bendovi,postujte na youtube pa se promovisete malo...

Edited by johnny bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

realno, untouchables im je najzreliji album. :da:

 

Da, definitivno! Mislim da je Davis jednom prilikom rekao kako ne mogu bash svi da ga razumeju.

Ja gotivim skoro ceo album, mozda ima jedna ili dve pesme koje i nisu neke, ali ovo ostalo je za svaku pohvalu.

Od starijih stvari, za mene prednjache albumi Korn i Life is Peachy.

Novi album necu ni da komentarisem. U prvih mesec dana sam bila odusevljena, ali sam se posle toga silno uzelela starog (neponovljivog) zvuka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam gotivio ovaj bend ,ali sam primetio da mi se u poslednje vreme sve vise gadi(mozda zbog novog albuma)...pojma nemam zasto...mada ima jos uvek pesama koje slusam povremeno.

Edited by Ziggyman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosli su na mesto legendi. A onda su poceli da sve vise truju ono sto su postigli. See you on the other side je ubedljivo najgori album da su do sada izdali. Gotivim sve do Issues-a, za koji mislim da je naj-KoRn album.

Head sada nesto snima za svoj 'hriscanski' bend, David je otisao da pauzira a ostali nesto muvaju za novi album.

Kazu za sebe da im nikada nije bilo bolje, ali ne deluje mi tako. Nije to to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

na znam za vas ali licno ja smatram da ovo novo... kako bese... a da... see u on the other side... to nije izdao KoRn nego neka tri debila koji su svojevremeno svirali sa jos dva lika u fenomenalnom bendu koji sad definitivno nepostoji a zvao se KoRn... posle take a look in the mirror KoRn NE postoji... sto je za mene dosta tuzno.. jer ih volim al zivot je takav... kad neki naprasno zavole isisa ... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

na znam za vas ali licno ja smatram da ovo novo... kako bese... a da... see u on the other side... to nije izdao KoRn nego neka tri debila koji su svojevremeno svirali sa jos dva lika u fenomenalnom bendu koji sad definitivno nepostoji a zvao se KoRn... posle take a look in the mirror KoRn NE postoji... sto je za mene dosta tuzno.. jer ih volim al zivot je takav... kad neki naprasno zavole isisa ... :(

 

intersantno da kad hoces nesto da naglasis onda pises po pravopisu, a inace ne.

 

btw na koja tri lika mislis? zar nisu taj album snimili Jonathan, Munky, Fieldy i David?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...