Jump to content

Baja mali Knindža protiv heavy metal zombija


Bata Trokrilni

Recommended Posts

princ ti samo mozes da mastas o tome,ti si sinoc mozda samo drkao

 

kako se osecas povodom toga da one iste prljave metalke na koje se toliko lozis i pored niskih kriterujema jos uvek nece da se jebu sa tobom??jel to mozda sto nisi dovoljno hevi metal?

 

Nisam skoro upoznao nijednu pravu metalku, tako da ne mogu da odgovorim na to pitanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Prijatelju, prijatelju, marš u pizdu materinu

što sam ti sinoć jeb'o ženu dok si bio na terenu.

 

Pazi za ove reći što si napiso,ništa ti neću odgovoriti za ovo,ali poćni da se osvrćeš kad budeš išo gradom ili kući,ili bilo gde!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Ova novosadska ekipa se baš uživela u ulogu lika koga je izmislila.

 

Meni je tebe žao.Ti si najobićniji parazit.Ćuo sam neke priće o tebi,da se naježi ćovek,ali neću ovde da ih iznosim.samo ću reći,ONE znaju.I upravu si,ovo je novosadska ekipa,oni što sam te jebali.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vraćamo se na temu. Autor ove priče mi se jutros požalio kako ga drugarica nije pozvala na svadbu. Zanimljivo je da sam se ja na tu curu baš ložio na početku prve godine faksa, ali nismo nešto mnogo kontaktirali. Jednom mi je na putu do fakulteta postavila glupo pitanje "koliko je sati?" Odmah sam znao da je to samo povod za razgovor. Malo smo proćaskali, ali sam ja bio prilično smušen, kao i obično u to vreme, pa se na tome završilo. Posle sam prestao da se ložim na nju, jer sam video da ima dlake na rukama. Nisam voleo devojke koje se ne depiliraju. To je tako ostalo sve do negde pred kraj studija, kad sam video da su joj ruke glatke i opet se naložio na nju, ali bilo je kasno. Već je imala ozbiljnu vezu, kasnije se i verila, a evo sad se udaje. Zanimljivo je da sam ja u poslednjih par godina mnogo više pričao s njom, nego dok smo bili na studijama, iako sam je onda mnogo češće viđao. E sad, njemu je krivo što je ona pozvala njegove cimere na svadbu, a njega ne. On smatra da zna razloge za to i naveo mi ih je, ali se ja nisam složio s njim. Mislim da je on jednostavno drugačiji i od nje i od svoje dvojice cimera, da je u tome razlog i da dodatno objašnjenje nije potrebno. Najbolji dokaz za to je što je moj drug. Štaviše, od svih kolega sa osnovnih studija, jedino s njim sam ostao u razvijenijim prijateljskim odnosima. To nije slučajno. Sa mnom se nije lako družiti, ali on je našao način, i to ga izdvaja od drugih. Kako vidimo, ponekad ga možda i previše izdvaja. Ako zamislite njih na jednoj strani, a mene na drugoj, on je negde između. Možete misliti koliko je njemu teško da "balansira" na granici mog i njihovog sveta, pošto je nemoguće da istovremeno pripada oboma.

 

Sad, ako mislite da ovo što sam napisao nema veze sa temom, tj. pričom i njenim glavnim junakom, pročitajte je ponovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...