Jump to content

Baja mali Knindža protiv heavy metal zombija


Bata Trokrilni

Recommended Posts

Kontekst i simbolika su ipak prijemchivi samo uzhoj publici. Nazhalost (ili bar tako cenim) neisplativoj.

Medjutim, momenat svrsishodnog umakanja je bezvremen.

Pitam se shta li che pisati za desetak godina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

па оно ниси само ти. и ана драгић и армагедон су повукли на ту страну, тако да донт би ту хард он јорселф.

 

идитх:

јесам ли ја овде једини фаталиста или мислите да зхивоти (да знам да сам папак јер ме мрзи да тразхим зх на тастатури)могу бити упропаштени?

Edited by matatrtaDgrejt

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bi uporedio ovu priču sa Veronikinim "orgijama" nadam se da neće da se uvredi. stil kojim je ona napisala svoj tekst daleko prevazilazi Baju malog Knindžu, pun je simbola i metafora i to je estetski skroz lepo ali neorginalno i dosadno i toga ima svuda. dok ovaj lik sa druge strane piše književno prostim jezikom ali zato skroz zanimljivo i ja mislim da je to mnogo teže. mnogo je teže smisliti pravu priču nego lupetati o zvezdama, mesecu i sličnim simbolima i glupostima.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prića je sranjćuga jer dotićni nema pojma šta Baja sluša privatno.Prvi i osnovno,da je konjina otišo malo na Bajin sajt,vido bi da je ćovek u rock,maltene metal fazonu.A to što on peva krajiško patriotske pesme,stvar je srca i duše.SRBIJA ZA SVA VREMENA!

 

:pivopije: baja je legenda,bas juce mi je pevao u kafani na adi,kakva ludnica bila.mnogo dobro.a pricu princa necu ni da citam jer nemoze on da pljuje baju,mozda je visi za jedan metar od baje ali baji kao covek nikada nece biti ni do stopala

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pivopije: baja je legenda,bas juce mi je pevao u kafani na adi,kakva ludnica bila.mnogo dobro.a pricu princa necu ni da citam jer nemoze on da pljuje baju,mozda je visi za jedan metar od baje ali baji kao covek nikada nece biti ni do stopala

 

1. Priča nije moja;

2. Baja je tebi možda pevao, kao i hiljadama šabana poput tebe, dok se autor ove priče lično zna sa Bajom, između ostalog je snimio emisiju o njemu (u kojoj se i ja pojavljujem u uvodnom delu).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
1. Priča nije moja;

2. Baja je tebi možda pevao, kao i hiljadama šabana poput tebe, dok se autor ove priče lično zna sa Bajom, između ostalog je snimio emisiju o njemu (u kojoj se i ja pojavljujem u uvodnom delu).

 

Baja peva eliti magarćino,a ne ko oni tvoji evergej,pa uzeli tebe jadnika da pitaju jesi smoren,a ti kao bijo.neka riba ti pićke nije dala pa došo sjeban na koncert.I saćuvaj bozem što si ti bijo u toj emisiji.Preko koje si veze si uspeo da udješ u emisiju,aj priznaj ko te jebo u dupe da se pojaviš tamo?

Moćda ortak,ili ortak i Baja zajedno,na redaljku,pa ti odradili bukake za kraj.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baja peva eliti magarćino,a ne ko oni tvoji evergej,pa uzeli tebe jadnika da pitaju jesi smoren,a ti kao bijo.neka riba ti pićke nije dala pa došo sjeban na koncert.I saćuvaj bozem što si ti bijo u toj emisiji.Preko koje si veze si uspeo da udješ u emisiju,aj priznaj ko te jebo u dupe da se pojaviš tamo?

Moćda ortak,ili ortak i Baja zajedno,na redaljku,pa ti odradili bukake za kraj.

 

Prijatelju, prijatelju, marš u pizdu materinu

što sam ti sinoć jeb'o ženu dok si bio na terenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

princ ti samo mozes da mastas o tome,ti si sinoc mozda samo drkao

 

kako se osecas povodom toga da one iste prljave metalke na koje se toliko lozis i pored niskih kriterujema jos uvek nece da se jebu sa tobom??jel to mozda sto nisi dovoljno hevi metal?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...