Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

Pesma mi je odlicna....a upravo sam odgledao prvi put spot i odusevio se... Fantastican je....to je moje misljenje.... Bas je nekako "slipknotovski"... sjajno,sjajno...

 

covek kad vidi tvoj nick, avatar i potpis jednostavno zna da si ogledalo objektivnosti kad je ovaj bend u pitanju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neam pojma, meni je prvi spot golo govno bio, al ovaj drugi mi je nekako cool... jebiga, morbidan mi je, kao da govori o tome kako su svi pod tim maskama rekli vise kroz slipknot nego sto su rekli u zivotu... kao fora, sve mu je zakopano u tom bendu... i lose i dobro.. itd

nisam neki analizator... mozda sam debelo zajebo, i izvinjavam se unapred.. meni je tako ispalo.. mozda jer sam bio nacirkan ko prase... mislim bas tolko da sam skoro tripovo... hahaha... al tako mi se pola prasta :pivopije:

trezan ne bih krenuo da analiziram

Share this post


Link to post
Share on other sites

Psychosocial has been nominated as one of the Best Videos of 2008 on Fuse. The band needs your help to win this. The voting is done as a tournament style bracket and for Week 1 Slipknot are up against Metallica so we really need everyone to get over there and vote this week. You can only vote once per round so get your friends to vote too! Head over to http://www.fuse.tv/music/best-of-2008/ to vote. When you get to the page scroll down until you can see the bracket and Slipknot are in the top right corner click there and you will be able to vote! Let's make sure we get Psychosocial to Number 1!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj zadnji dvd ne da je sranje, nego sam se dva puta zaletao da pogledam tih bednih par minuta....

 

nedavno sam gledo In Flames dvd, Sonic Syndicate... boooooze kakva smaranja...

 

Trivium-ov recording Shogun je zakon za ovo jer su momci ipak deca pa se zajebavaju... e to skinite to je ok... mada ih ne volem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...