Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

Gledao sam ih uzivo. Veliki venue, preko 25000 ljudi. Uzivo, jedan ugao ---> sranje

 

Dvd. Kamere su chudo. Sve namincano da izgleda kao opshta klanica. Pet miliona uglova. Snimaju svakog ponaosob, pa se ne vidi kad ostali miruju. Ali to doprinosi utisku da je tight.

 

U stvarnosti, meni nisu ni izbliza tako agresivni na bini kao shto to TV prikazuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi sada ukusi su razliciti i to je pitanje ko sta voli. Ja se nadam da ce biti sve kako treba i da cu se lepo provesti. Gledao sam njihov disk i meni se ono dopalo. Ja idem da gledam children of bodom, ali posto imam priliku da vidim i njih zasto da ne vidim i to.

Bez svadje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U stvarnosti, meni nisu ni izbliza tako agresivni na bini kao shto to TV prikazuje.

 

Ne zaboravi da oni imaju sad po 4 banke pratkicno :)

Plus treba izdrzati 2-3 sata skakanja po bini na tim velikim turnejama gde non stop putujes.

Koji bend tog kalibra je agresivniji od njih na bini?

Ni jedan.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ja znam, i koncert na koji ja idem, children of bodom i machine head su podrska slipknotu, tj oni su kao predgrupe..... tako da ce prvo bodome gledati.....

postujem, ali to ne menja sustinu price nimalo. eto, ne mora da izadje posle bodoma, jel moze tako?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mlad si, ima vremena i za tebe...mada ti je pony lepo objasnio.

 

 

Brate,kakve logike moze da ima poredjenje dva benda koji jedino zajednicko imaju jedino to sto sviraju metal.

 

necu se raspravljam

ukusi su u pitanju i necu da zapocinjem svadje koje ce se vrteti u krug i na kojim bi smo zakljucili da cu ja malo da iskuliram i bla bla bla warn i tako dalje

a ono sam rekao zbog toga sto su Bodomi predgrupa SK sto je realno kako bi reako

glupo je sami ste i rekli ono dva drugacija benda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam jedal SK live... Mislim da je bio "Live In Dinamo",

ono kad je Sid krenuo da piša po publici... To mi je bilo malo :puke:

Nije da sam gadljiv na takve stvari ali su me malo razočarali...jbiga

Edited by HATRED

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...