Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

e ljudi, evo jos jedne

ja sam vec bila ovde par puta, ako mi se ne cini... no.gif

 

tea kazes da je slipknot ruzan...ako si ti lepsa, zasto se krijes iza sopstvene pesnice? podeli svoju "nu lepotu" sa nama 

poni, khm... ja nisam rekla ni da sam lepa ni da sam lepsa od nekoga/necega... mhihi.gif ali videvsi ih bez maski, lepsi su mi na maskama... prijatnije za gledati... a njihova muzika nema nista sa tim!!

 

a ako zna da nabroji 3 pesme od toola - kul

evo tri moje omiljene...

4 Degrees (Undertow)

Stinkfist (AEnima)

Ticks&Leeches (Lateralus)

 

a ako od te 3 razume i pola jedne - jebesh mi mater

biraj...

 

Ae mi objasni shta koji kurac "ruznotja benda" ima veze sa zivotom? Jel lepi ljudi bolje sviraju? Mrzim zene... pogotovu nabedjene klinke koje prosipaju "mudrosti"... go fuck a manowar sword...

pa da ti sviras NU bas onako super a da si ruzan... ja bi ti stavila masku na glavu da se ne vidis, da ne narusavas scenu icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

ja sam lepo rekla da njihov izgled nema veze sa njihovom muzikom, inteligencijo moja laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako patetično... Sad ćeš da pretiš da ćeš da prijaviš temu kao spam. Vao... Samo u tome si dobra izgleda. Čini mi se da nisi u stanju ništa pametno da napišeš, pročitala sam ti maločas sve postove.

 

Vidi, protiv tebe nemam ništa lično, ali opet, ne volim ljude koji se ubace tako na neku temu i krenu da pljuju nešto što ne gotive, kao što si ti npr ispljuvala izgled slipknota. Mislim, devojko, kakve to veze sa vezom ima? Oni su jako dobar i kvalitetan bend, iako to lično ne slušam, poštujem ih na izvestan način. Pogotovu zato što je to jedan od prvih metal bendova koji sam počela da slušam, a to je bilo pre 4/5 god. Nisam dakle neka napaćena devojka koja samo ume da pljuje. Hmmm, tvoje isticanje ljubavi prema toolu je takodje donekle patetično. Pravi fan nema potrebu da do te mer ističe svoju ljubav, a i izbor pesama mi sve goori o tebi, pogotovu što su sa različitih albuma. Moj omiljeni bend je Crematory, što se i vidi iz mog nicka, ali verujem da za to tvoj um nije ni čuo, pa opet nemam nijedan post na toj temi niti pričam Crematory, Crematory... Ako neshvataš poentu mog posta i smatraš ga za spam, prijavi me!

 

Da se vratimo na temu. Corey Taylor ima jedan od najboljih vokala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

miss Ewigkeit...

ti ocigledno ovih dana nemas koga da grebes pa nasla da se praznis po forumu...

prva stvar- moracu ti pobit' teoriju o pljuvanju- nijedan clan Toola nije lijep, pa sta? Bila je poneka slika i komentar o njihovom izgledu na temi i zar ja ne smijem ostavit' komentar na to sto mi se fizicki ne svidjaju? Za sta sluzi forum vec za komentare, obavijesti i slicno..

drugo- otkud ti znas curo da li ja volim ili ne volim Slipknot... stavise, volim Iowu i znam nesto sa novog albuma i susam to, pa te zaista molim da prvo Skocis pa kazes HOP! Ja nisam rekla da su oni los bend, a da su ruzni jesam i stojim iza toga... i to je moja stvar i dala sam komentar i sta umisljas...

trece- oprosti ja sam pozerka jer sam navela tri pjesme sa tri razlicita albuma kao da bi ja dokazala da ja znam sve od Toola i da to slusam maximalno... Tool i nema mnogo pjesama u odnosu na neke druge bendove koje slusam pa mogu znat' sve htjela-nehtjela... Kapiras?

cetvrto- ja nisam ni pomenula Tool dok se gospodin [4] nije oglasio... ja niukakvoj mjeri posebno ne isticem moju "ljubav" prema Tool-u malo si umislila... ti imas nick a ja imam avatar... jednako smo se ispozerisale...

peto- Crematory nije u mom stilu ali ti mogu reci da znam nesto... Necu ni slucajno sada rec' sta znam da mi slucajno ne kazes da sam pozerka jer sam htjela da se dokazem da znam nesto od te grupe... jadna ja!

sesto- ja nemam nijedan post na temi Tool-a i ne idem tamo jer mi nije interesantno...

 

pitam se curo kako li ti pricas sa ljudima licno kad se na forumu oglasavas kao neka opasna riba... zamisljam te kao neku majusnu devojcicu sa krestavim glasom koja pokusava da se dokaze ali joj ne ide...

ne znam ni zasto sam sve ovo pisala... hah! valjda zato sto sam shvatila da postoji neko ko je veci pozer od mene icon_smile.gif

Edited by *Tea*

Share this post


Link to post
Share on other sites

@tea blink.gif

 

@ewig i ja imam respect za crematory mhihi.gif

 

@bzuva glup si ko svinja wallbash.gif

 

@obucar mesices ti ovu teu jos kako...samo joj posalji slike onih tvojih majica mhihi.gif

 

mozda su ruzni bez maski, ali stoji da su nesto najoriginalnije sto se ikada pojavilo u muzickoj industriji icon_da.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

miss Ewigkeit...

ti ocigledno ovih dana nemas koga da grebes pa nasla da se praznis po forumu...

Redom ću da ti odgovorim na svaku od stavki. Ovo je bilo prosto i moliću te da takav način obraćanja zaobiđeš u mom slučaju. Unapred zahvalna.

 

prva stvar- moracu ti pobit' teoriju o pljuvanju- nijedan clan Toola nije lijep, pa sta? Bila je poneka slika i komentar o njihovom izgledu na temi i zar ja ne smijem ostavit' komentar na to sto mi se fizicki ne svidjaju? Za sta sluzi forum vec za komentare, obavijesti i slicno..

 

Hm.. itekako znak kako izgledaju članovi tool-a, ne moraš takve stvari da pominješ. Imaš pravo da ostaviš komentar, ali ako on nije vređanje, a tvoj komentar je donekle to i bio, zar ne. Možda ne vređanje ali pokušaj spuštanja.

 

drugo- otkud ti znas curo da li ja volim ili ne volim Slipknot... stavise, volim Iowu i znam nesto sa novog albuma i susam to, pa te zaista molim da prvo Skocis pa kazes HOP! Ja nisam rekla da su oni los bend, a da su ruzni jesam i stojim iza toga... i to je moja stvar i dala sam komentar i sta umisljas...

 

Nisam ti ja cura, znaš... Po tvojim komentarima shvatilo se drugačije zar ne? Da li treba da podsećam? Da zaista voliš nešto ne bi pljuvala čak ni izgled izvodjača. Mislim, šta ima veze kako neko izgleda dok je kvalitetan muzičar ili slično. Tako da ta pričica volim Iowu i sl mi je smešna. Da li ti imaš prava da nekom sudiš o izgledu, da govoriš ovo je ružno ili lepo? Da li bi volela da ja kažem da si ti npr loša osoba i da stojim iza toga. Davanje etiketa na osnovu minimalnih informacija bi u pomenutom slučaju bilo pogrešno, kao i reći da je neko ružan. A i ružno je.

 

trece- oprosti ja sam pozerka jer sam navela tri pjesme sa tri razlicita albuma kao da bi ja dokazala da ja znam sve od Toola i da to slusam maximalno... Tool i nema mnogo pjesama u odnosu na neke druge bendove koje slusam pa mogu znat' sve htjela-nehtjela... Kapiras?

 

To je irelevantno. Rekla sam da izbor pesama govori sve o tebi. Zašto se vraćati na tu priču.

 

cetvrto- ja nisam ni pomenula Tool dok se gospodin [4] nije oglasio... ja niukakvoj mjeri posebno ne isticem moju "ljubav" prema Tool-u malo si umislila... ti imas nick a ja imam avatar... jednako smo se ispozerisale...

 

Ti imaš avatar, a ja sam nick promenila skoro zato što sam na svim ostalim mestima Ewigkeit, a to ustuštini i nije zbog Crematory-a, već zbog samog značenja reči "Večnost". Volim nemački, pa šta? Avatar je dovoljno isticanje.

 

peto- Crematory nije u mom stilu ali ti mogu reci da znam nesto... Necu ni slucajno sada rec' sta znam da mi slucajno ne kazes da sam pozerka jer sam htjela da se dokazem da znam nesto od te grupe... jadna ja!

 

Reci slobodno. Poštujem ljude koji imaju otvorene vidike (open sights) kad je muzika u pitanju.

 

sesto- ja nemam nijedan post na temi Tool-a i ne idem tamo jer mi nije interesantno...

 

Poštujem to.

 

oglasavas kao neka opasna riba... zamisljam te kao nekupitam se curo kako li ti pricas sa ljudima licno kad se na forumu  majusnu devojcicu sa krestavim glasom koja pokusava da se dokaze ali joj ne ide...

ne znam ni zasto sam sve ovo pisala... hah! valjda zato sto sam shvatila da postoji neko ko je veci pozer od mene

 

Opet to curo.. Da li sam ja tebe vređala u suštini. Izbegavam familijarnost sa ljudima koje ne znam lično, dakle da li imaš prava da priščaš na ovaj način o meni,a da me ne znaš. Da i sam ja rekla da si ti ovakva ili onakva? Daj bre dete... Imaš li ti gram mozga u toj plavoj glavi? Ako te zanima ko sam i kako izgledam pitaj neke ljude na ovoj temi. O ostalom neću ni da pričam.

 

I da malena Tea, mogla bi da se najzad naučiš šta znači tolerancija i lepo ponašanje. Prestani da se čepiš po forumu.

 

Iskren pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...