Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

@zak knot je skratjenica, nemoj da se vatash za debilne sitnice... btw knot sada su isti ljudi ko knot nekada (osim prvoga albuma), i ljudi stare, i menjaju se, i zivot im se menja, stoga i muzika. Al sushtina je da to shto su se promenili neznachi da su "izadli" bilo shta... kad bi ljudi shvatili da promena nije izdaja vetj napredak, onda bi ovo bio lepshi svet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozete prichati o sazrevanju do prekosutra. Sve se to podrazumeva. Ali (uvek ima ali mhihi.gif ) energija i mrzhnja icon_rockdevil.gif koju su oni izrazhavali u svojoj muzici a pogotovo live nastupima u prvim vecim turnejama izmedju debi albuma i IOWE ne mozhe se niposto porediti sa sadashnjim radom.

 

Odrastaju/sazrevaju kao umetnici. Sad mozda se to nekima ne svidja. Ali ljudi oni su josh uvek, barem meni, onaj stari PEOPLE=SHIT SLIPKNOT!!!!!!!!!!!!!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni pivopije.gif

 

@fly Slipknot je prso zato sto nije vise dovoljno razlicit od drugih bendova, to je moje misljenje, a ne da je sve u besu. i uopste, ne secam (pise se odvojeno!) se da je neko pricao da je sranje jer nema besa

Share this post


Link to post
Share on other sites

@zak: zashto je razlichitost toliko sveta? mislim biti uvek razlichit od svega je mnogo teshko i malo nemogutje...

 

P.S. negaciju pishem spojeno namerno, a i sve i da neznam kako se pishe, to je najmanje bitno u celoj prichi

Edited by Free_Spirit_Butterfly

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Zli 0bucjar

hmm evo shta bih ja svirao:

 

1. People=Shit

2. Heretic Anthem

3. Duality

4. Pulse of the maggots

5. Vermilion pt1

6. Before I forget

7. Wait n Bleed

 

moz? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

MOZ!

 

e nego....da se nisu promenili ispratili bi jebeni korn koji celog zivota rade identicnu muziku......albumi se produkcijski razlikuju ali je koncepcija ista......to sto mozda nekima nisu sad dovoljno razliciti je verovatno zbog toga sto se u poslednjih x godina pojavilo tusta i tma bendova inspirisanih slipknotom pa sad lice.......ali to je vec neminovno.......vermilion rula!

 

lakunoc, odo' na more

 

 

PS TROGLAVI NEMAM KREDITA, IDEMO VECERAS U HN...eto icon_smile.gif

 

 

poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha...lepo veli static-x..."kill your idols" icon_da.gif

 

kume, alal ti plajvaz...moralna pobeda je tvoja...nadjacao si nezrele razume...sada ce goticarke upirati prstom u tebe i govoriti:" da da, to je free spirit butterfly"...dobices blajvova kolko je desanka maksimovic menstruacija....

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha...lepo veli static-x..."kill your idols" icon_da.gif

 

kume, alal ti plajvaz...moralna pobeda je tvoja...nadjacao si nezrele razume...sada ce goticarke upirati prstom u tebe i govoriti:" da da, to je free spirit butterfly"...dobices blajvova kolko je desanka maksimovic menstruacija....

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@northwind before i forget i disasterpiece otpadaju od navedenog...verovatno ce biti sic, heretic anthem, people=shit, duality i vermilion...jos nije sigurno, moramo da se usaglasimo...

 

@minja ovo te lemamo ja i drug obucar user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...