Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

Vako, jebeno nekoristim forume, i ovaj thread sam tek sad ceo ischitao... Stoga par stvari:

 

1. Shto se mene tiche Obutjare ti mozesh slobodno da preuzmesh Micka a ja tju Jima... ionako si ti iskusan a ja pichkica

 

2. Chitam thread i vidim kako dosta ljudi kenja kako je Knot prso jer je pocho da peva balade, i da svira akustare... kao shot je jer nema vshe besa... e pa ovako, ja lichno smatram da je to mnogo bolje nego ono shto su radili ranije... svidja se meni dosta i ranijih stvari, al najnoviji album je best... Mislim koji kurac je bes toliko bitan? koji kurac gradite tu potrebu za besom i izhivljavanjem? ok, malo besa i cimanja svakom prija, to neporichem, ali nije sve u besu, i svako ko svoj zivot i ukus gradi oko besa za mene je obichan retard izgubljen u vremenu i prostoru... bes je za pichkice koje nemaju muda da se na pravi nachin nose sa problemima, najlakshe je retji FUCK YOU, ja sam besan jer sam drugachiji i nedaju mi da zivim... svi smo drugachiji, svako je poseban, i da nije tako bendovi poput knota nebi imali leba da jedu... ako nemozete da poshtujete sazrevanje jednog benda, odrastanje i realizaciju stvari, onda nezasluzujete da se indetifikujete sa bendom, jer bend ide dalje, a vi ste ostali iza njega u prashini... stoga bolje manje serite, i probajte malo da proshirite vidike...

 

3. kume, pojesh govno! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ivan pametnice moja wub.gif

 

@free_spirit_butterfly kume, ok je ideja da je knot evoluirao, ali ne vole svi iskljucivo balade kao i ti...meni se zadnji album svidja, ali prvi album za mene ostaje nesto najbolje sto su uradili... icon_da.gif

 

@primeval samo vezbaj tu duplu, pa da za septembar imamo bar 4-5 pesama...

Edited by ^Suicide Pony^

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam dal li shvatas da u zivotu ne vazi ta osnovna na matematicka aksioma da je A=A. Slipknot sada, nije isti Slipknot kao pre par godina, a opet isti ljudi su sada Slipknot kao i pre par godina, tako da je imbecilno i 'knot je knot', i 'knot nije knot'.

 

a po mom misljenju i samo to 'knot' je imbecilno jer se bend ne zove tako icon_mad.gif

Edited by zak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...