Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

Guest Zli 0bucjar
slipknot se jesu promenili, ali i dalje imaju svoj smek, mozda su cak postali i bolji u nekim stvarima...dok su mudvayne iz ofarbanih narkomana koji su bili icon_rockdevil.gif prerasli u nasminkane pickice koje pevaju o svojoj nesreci u ljubavi wallbash.gif novi mudvayne ima par ok pesama, ali ne moze ni da prismrdi novom knotu...ni po tekstovima, ni po muzici....

ou jea icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahaha sad su se uhvatili na jednu stavku iz mog posta ko pijan plota

pa dobro textovi nisu toliko ljubavno patetichni, poenta je da je promena ogromna isto kao kod slipknota koji toliko kritikujete

 

al dzaba, vama kad chovek i nacrta neshto vi cjete se uhvatiti za neshto skroz levo i nastaviti da serete neshto trecje...

 

a ova rechenica govori dovoljno sama po sebi:

jebote el ti uzivas u ovome...

 

niko te nije napao na mudvayne zato sto si rekao da je mudvayne ispao losh, nego zato shto si uvredljivo insistirao na tome pritom vredjajuci druge.

 

i to je sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ja cu

 

yo zak retarde da pitam ja tebe neshto

kako to da recimo maideni sviraju 30 godina jedno isto (kako bi ti to rekao) a u isto vreme uspevaju da budu jedan od najboljih metal bendova?

 

iz mudvayne teme, predpredposlednja strana

 

sad priznaj da si pogresio

 

 

ali uopste nije to moja poenta

 

sto se tice one recenice - ne moze se precizno izmeriti, ali razlika je tolika da je ocigledno, sto sam objasnio u istom postu

 

 

btw ja ne znam kako tebi da odgovaram na postove kad ne smem da se uhvatim za neku stavku iz tvog posta a post ti se uvek sastoji iz nekoliko stavki, kako ja da znam za koju smem da se uhvatim a za koju ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nik, mogao bi da kompresujes postove.. ph34r.gif

fora je u tome da kako procitam neki post, a imam nesto da kazem na njega, ja to i uradim, jer kad bih sve pokusavao da pohvatam pa zguram u jedan, na pola ne bi ni odgovorio, a pri tom bi se namucio... najveci razlog natrpanih postova je moja duga odsutnost, pa kad krenem ne umem da stanem icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

btw ja ne znam kako tebi da odgovaram na postove kad ne smem da se uhvatim za neku stavku iz tvog posta a post ti se uvek sastoji iz nekoliko stavki, kako ja da znam za koju smem da se uhvatim a za koju ne

pa eto vidis- covek napise gomilu gluposti kao argumente a onda ne smes da se hvatas za iste....

 

obucaru, ne treba ovde nikome tvoje priznanje da si pogresio, meni je ocigledno da ti samo trazis nekoga sa suprotnim misljenjem da bi se beznadezno trudio da ispadnes pametnija super kul faca.... no.gif

 

druga stvar- ljudi dokle cemo da uporedjujemo slipknot sa mudvayneom samo zato sto su se ovi drugi sminkali/farbali na prvom albumu....

 

i ako stalno govoris u mnozini- (pretpostavljam da je zato sto se obracas zaku i meni) onda citaj i moje postove pre nego sto generalizujes.

ja sam u zadnjem postu rekao da nemam nista protiv slipknotove promene i da je podrzavam. dal je novi knot bolji od mudvaynea- meni nije jer mi je mudvayne jedan od omiljenih bendova za razliku od slipknota pa lepo svakom svoje.

btw.

ako oces da crtas, crtaj samom sebi. mozda tvoje izjave dobiju neki smisao ako sebi objasnis sta ustvari hoces da kazes

 

suicide pony - ti stavrno nemas pojma o cemu pricas icon_spava.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

i sad ste me iznervirali pa sam zaboravio zbog cega sam dosao...

 

dakle, video sam spot za before i forget dva puta i mislim da je ok. u principu slipknot bez maski i kombinezona- izgledaju kao svaki drugi numetal bend. pesma takodje u vecini delova zvuci kao da je delo bilo kojeg numetal benda.

 

i koliko god ovaj post bio kontradiktoran, meni su i spot i pesma krajnje simpaticni. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

i sad ste me iznervirali pa sam zaboravio zbog cega sam dosao...

 

dakle, video sam spot za before i forget dva puta i mislim da je ok. u principu slipknot bez maski i kombinezona- izgledaju kao svaki drugi numetal bend. pesma takodje u vecini delova zvuci kao da je delo bilo kojeg numetal benda.

 

i koliko god ovaj post bio kontradiktoran, meni su i spot i pesma krajnje simpaticni. icon_da.gif

nisam video spot, ali ako se vidi mickova faca, izgleda k'o D'Artagnan icon_smile.gif

paorchina debela laugh.gif

 

al kida djitru

Share this post


Link to post
Share on other sites

sure

od gomile glupsoti iz mog posta vi se uhvatite za onu najbeznachajniju za celu prichu

jeaaaaaa

pa nemas vise nikakvu ideju a..... icon_spava.gif

 

@pony - eee mislio sam na nesto sto si rekao za mudvayne i njihov gay imidz al sad ne mogu da se setim pa ako nemas nista protiv da ostavimo za neku drugu priliku..?

Share this post


Link to post
Share on other sites

sure

od gomile glupsoti iz mog posta vi se uhvatite za onu najbeznachajniju za celu prichu

jeaaaaaa

e pa imam reshenje.

 

kad budes pisao sledeci post onda obelezi nekako ona baljezganja koja su manje znachajna od onih koja su vise znacajna, da se ne bi ljutio kad se,eto, bas bedak, uhvatimo za onu koja je eto tu, ali da ima veze sa pricom nema, pa sta se koji moj onda hvatamo za nju...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nemas vise nikakvu ideju a..... icon_spava.gif

 

@pony - eee mislio sam na nesto sto si rekao za mudvayne i njihov gay imidz al sad ne mogu da se setim pa ako nemas nista protiv da ostavimo za neku drugu priliku..?

kako ti kazes... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...