Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

Guest Zli 0bucjar

znachi da su oni opaki tr00 h8eri i da njihovim ushima godi samo destrukcija

a ovamo ti isti likovi kenjaju kako je novi gay-mudvayne do jaja i kvalitetan

gay-knot im ne valja

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi znao sam da ces ti sad da uletis, ali mudvayne se nije ni blizu toliko promenio koliko slipknot, slipknot su, od kad su postali popularni pa do iowe, bili cisti bes, cista mrznja i krljanje, destrukcija kako kazes na najvisem nivou. a onda su izdali album koji nema 'parental advisory' sticker, zato sto na albumu nema nijedna jedina psovka, ima pesme sa akusticnom gitarom, ljubavne pesme, a besa (u poredjenju sa prethodnim albumima) nema ni b. ok ima pesama koje zvuce pomal kao stare pesme, ali nije to to, nisu to ti tekstovi, nije to osecanje, corey nije vise besan koliko je pre bio. sad peva o ljubavi i evoluiciji icon_smile.gif

 

mudvayne, je s druge strane, uvek ciljao na visedimenzionost, oni su uvek govorili da im smeta sto ih srstavaju zajedno sa drugim besnim bendovima, jer bes je samo jedna dimenzija coveka. to su oni uspeli da odrze i sa novi, albumom. sad sto su neke pesme na novom albumu kompaktnije, nemaju ostre promene ritma, skakanje sa rifa na rif itd, (mada meni rifovi zaista zvuce prepoznatljivo) to je vec sekundarno, bitna je poruka a ona je ista (slicna) kao i ranije

Share this post


Link to post
Share on other sites

mudvayne, je s druge strane, uvek ciljao na visedimenzionost, oni su uvek govorili da im smeta sto ih srstavaju zajedno sa drugim besnim bendovima, jer bes je samo jedna dimenzija coveka. to su oni uspeli da odrze i sa novi, albumom. sad sto su neke pesme na novom albumu kompaktnije, nemaju ostre promene ritma, skakanje sa rifa na rif itd, (mada meni rifovi zaista zvuce prepoznatljivo) to je vec sekundarno, bitna je poruka a ona je ista (slicna) kao i ranije

aleluja biggreens.gifbiggreens.gifbiggreens.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

elem,

 

g. Zli Obucjaru i ostali:

 

1. gej homoseksopederualac je meni mnogo gotivan izraz pa sam prosto morao da ga napisem. Banalan nacin na koji sam ga upotrebio trebalo bi da ukazuje na to da sam se zajebavao. icon_da.gif

 

2. ako cemo jos oko mudvaynea da se koljemo: ja ne znam koliko ih ti dugo slusas, ali ako si kao LD fan docekao TEOATTC shirom otvorenih ruku, jebote onda sada imas zakasnelu reakciju... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi znao sam da ces ti sad da uletis, ali mudvayne se nije ni blizu toliko promenio koliko slipknot, slipknot su, od kad su postali popularni pa do iowe, bili cisti bes, cista mrznja i krljanje, destrukcija kako kazes na najvisem nivou. a onda su izdali album koji nema 'parental advisory' sticker, zato sto na albumu nema nijedna jedina psovka, ima pesme sa akusticnom gitarom, ljubavne pesme, a besa (u poredjenju sa prethodnim albumima) nema ni b. ok ima pesama koje zvuce pomal kao stare pesme, ali nije to to, nisu to ti tekstovi, nije to osecanje, corey nije vise besan koliko je pre bio. sad peva o ljubavi i evoluiciji icon_smile.gif

 

mudvayne, je s druge strane, uvek ciljao na visedimenzionost, oni su uvek govorili da im smeta sto ih srstavaju zajedno sa drugim besnim bendovima, jer bes je samo jedna dimenzija coveka. to su oni uspeli da odrze i sa novi, albumom. sad sto su neke pesme na novom albumu kompaktnije, nemaju ostre promene ritma, skakanje sa rifa na rif itd, (mada meni rifovi zaista zvuce prepoznatljivo) to je vec sekundarno, bitna je poruka a ona je ista (slicna) kao i ranije

user posted image

(komentar sa slike: "Samo te gledam".)

 

...ili pocni da slusas black/death metal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Zli 0bucjar

ma jeeeste sad cjemo da merimo ko se 'vishe' promenio...

da li je tako neshto uopshte mogucje?

 

smeshno je to shto ste vi sa jedne stranove slepi fanovi mudvayne-a i slushate shta god oni izbace, uz glupu argumentaciju

a slipknot vam ne valja chim izbaci neshto malo sofisticiranije

 

napr....mene ste tamo kritikovali na temi mudvayne zato shto ja navodno ochekujem da svaki njihov album bude krljachina...a pogledajte se shta vi ovde pishete. Stvarno ne znam ko je retard u celoj toj prichi....

 

rekao si, poruka je ista... i mogu ti recji da poprilichno seresh.Jer se mudvayne promenio isto koliko Slipknot shto se tiche textova (ako ne i vishe).Slobodno uporedi LD sa ovim poslednjim albumom (textualno) pa mi reci da li ej to ista pricha uopshte??? da ne govorimo o poruci....

 

bash je Mudvayne bend u celoj ovoj prichi koji se bavi vishe ljubavnom patetikom na koju ste vi tako gnevni i pravi pederkastiju i mekshu muziku.

Zaista mi nije jasno kako mozete tako da lupetate...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mozemo da izmerimo ko se kolko promenio, medjutim slipknot se toliko vise promenio od mudvayne-a da je ocigledno - sa people=shit i disaster piece prsao na na vermilion i circle.

 

mudvayne i ljubavna patetika?

u kojoj pesmi?

jel znas ti uopste engelski?

 

u celoj prichi ako je neko retard to si ti jer komplekse koje si zaradio na mudvayne temi lecis na slipknot temi

Share this post


Link to post
Share on other sites

nik@nyt-e, citaj i placi

 

Nicknamed "Kong" - Shawn's mom told him he looked like a silver-backed gorilla when she watched them practising one day, so they started calling him Kong. Anders: "She watched a videotape of one of our practices in my basement and had this to say: "Anders looks like a Timber wolf, ready to attack. Shawn, you look like a Silver-back Gorilla. The whole band looks like what I envision to be the band that entices a caveman hunting party into a frenzy before going out to bring down a Mammoth."

 

Shawn adds an interesting sound to Slipknot. His drum set is made of titanium. He made it himself, because he has a background in welding, and he's good at it. Shawn starts a good amount of fights on stage, when he's not playing, and has a sort of rivalry with Sid. Shawn is also one of the co-founders of Slipknot with Paul (2) and Anders. He is the second percussionist and has a wife, Chantal, and 3 kids. ("I'm a perfect father and a fucking psychopath, ok? No contradiction"), Shawn has a habit of ramming his head into walls and has injured himself many times in performances ( He has fractured knuckles, split a collarbone, suffered slipped vertebrae, bruised his pelvic bone, dislocated a shoulder, gotten a concussion, partially severed a finger, and smashed his head often enough to require 22 stitches ) He also goes onto AIM to chat with fans and he is by far the craziest member of Slipknot. Shawn has recently changed his mask and it is also named "Dude". Shawn is the oldest of Slipknot. In the old days Slipknot did not wear the jumpsuits they wore other costumes, @ one of these shows Shawn decided to wear a huge purple "Barney" suit.

 

A cop gave Shawn a dead beavers tail because the cop didn't know how to get rid of it. Shawn didn't know what to do with it so on stage he and corey squeezed all the juices out of it into their faces and then they ate it. Afterwards they were throwing up like crazy and asking each other why the fuck they did that.

 

Shawn had a clown's mask that he found around 15 years ago. MEANING: "I'm going to fucking kill every motherfucker here! What was the question? The mask? IT represents my death."

 

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

budala, kreten, idiot, debil i moron u isto vreme..... kao "bas sam zajban lik...ha...ha....ha...."

...jebeno sam se rasplakao od muke pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znachi gori spot nisam dugo video. Sta je bre ono? 4 minuta smenjivanja 3 kadra: Corey-eve smesne patike Jim-ova desna ruka, i Mickova desna ruka, + gomila kadrova u kojima se samo mutno vidi mashu kosom (a pesma nikad laganija), tj ne vidi se nishta. Onda u bridge-u malo Corey-evo oko i to je to. I na kraju padne mikrofon na zemlju. icon_spava.gif Za mene, Slipknot je otisho u kurac.

 

inache spot sam video sinoc na MTV-ju u okviru ROCK TOPLISTE! za one koji ne znaju o kakvoj toplisti se radi napomenuo bih da su se na njoj nasli Green Day, The White Stripes, The Licks, Wheezer, Oasis itd

 

svasta sam ocekivao ali Slipknot i Oasis u istom koshu!?

 

it's to much for me

ma te njihove top liste (ili sta god vec) uglavnom nemaju veze sa zivotom, tako da to ne bi trebalo preterano da te brine, nervira, uznemirava ili nesto 4-to , 5-to ili 10-to....

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi znao sam da ces ti sad da uletis, ali mudvayne se nije ni blizu toliko promenio koliko slipknot, slipknot su, od kad su postali popularni pa do iowe, bili cisti bes, cista mrznja i krljanje, destrukcija kako kazes na najvisem nivou. a onda su izdali album koji nema 'parental advisory' sticker, zato sto na albumu nema nijedna jedina psovka, ima pesme sa akusticnom gitarom, ljubavne pesme, a besa (u poredjenju sa prethodnim albumima) nema ni b. ok ima pesama koje zvuce pomal kao stare pesme, ali nije to to, nisu to ti tekstovi, nije to osecanje, corey nije vise besan koliko je pre bio. sad peva o ljubavi i evoluiciji icon_smile.gif

a zasto mora sve da bude neka mrznja i slicna sranja.... znas to me strasno podseca na skinse icon_mad.gif

 

i po mom misljenju ima bas do jaja tvrdjih, brzih, besnijih, kako god hteo to da nazoves, pesama na zadnjem slipknot-u, a i one fine pesmice su im bas do jaja... i ja bi siguno mozda vise voleo da su mozda ponovo odradili album u fazonu prvog, ali i ovo je poprilicno dobro, odlicno uklopljeno i zasluzuje sve pohvale, jer su za razliku od vecine drugih bendova "dosta" promenili stil muzike, ali su je zadrzali ne veoma visokom nivou, bar po mom misljenju.... a ako ima neko nesto protiv da kaze na moje misljenje neka se jebe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

i sto se tice clown-a i njegovog "pevanja" u slipknotu.

 

Na albumu se on mozda eventualno ubaci u nekim backvocal delovima i to je sve, dok se na live-ovima uz pinokija ubacuje u neke delove koje corey nemoze da izvuce s obzirom da su glasovi u trenutcima isprepletani, kao npr. u Mudvayne-Dig-u gde gitarist vokalno pomaze svog pevaca jer je mnogo zajbano izvuci sve one zajebancije...licno iskustvo... biggrin.gif

A sto se tice Downthesun-a Shawn nije samo neki prateci vokal vec ujednaceno peva sa ovim drugim vokalom... icon_da.gif ...i mogu da kazem da do jaja zvuci icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jeeeste sad cjemo da merimo ko se 'vishe' promenio...

da li je tako neshto uopshte mogucje?

 

smeshno je to shto ste vi sa jedne stranove slepi fanovi mudvayne-a i slushate shta god oni izbace, uz glupu argumentaciju

a slipknot vam ne valja chim izbaci neshto malo sofisticiranije

 

napr....mene ste tamo kritikovali na temi mudvayne zato shto ja navodno ochekujem da svaki njihov album bude krljachina...a pogledajte se shta vi ovde pishete. Stvarno ne znam ko je retard u celoj toj prichi....

 

rekao si, poruka je ista... i mogu ti recji da poprilichno seresh.Jer se mudvayne promenio isto koliko Slipknot shto se tiche textova (ako ne i vishe).Slobodno uporedi LD sa ovim poslednjim albumom (textualno) pa mi reci da li ej to ista pricha uopshte??? da ne govorimo o poruci....

 

bash je Mudvayne bend u celoj ovoj prichi koji se bavi vishe ljubavnom patetikom na koju ste vi tako gnevni i pravi pederkastiju i mekshu muziku.

Zaista mi nije jasno kako mozete tako da lupetate...

e najsmesnije je sto ja nisam nigde napisao da novi knot ne valja... jebote nista protiv njihove promene nemam, cak naprotiv.... sa druge strane donekle mogu da razumem i zaka, jer je za razliku od mene on njihov fan.

 

mudvayne se promenio i meni se najvise svidja LD ali, na novom albumu pored radio-friendly hitova kao sto su happy? i slicni imas pesme kao rain.sun.gone, imn, all that you are, itd koje ako su ljubavno-pateticne onda ti ne znas znacenje tih reci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Zli 0bucjar

ahaha sad su se uhvatili na jednu stavku iz mog posta ko pijan plota

pa dobro textovi nisu toliko ljubavno patetichni, poenta je da je promena ogromna isto kao kod slipknota koji toliko kritikujete

 

al dzaba, vama kad chovek i nacrta neshto vi cjete se uhvatiti za neshto skroz levo i nastaviti da serete neshto trecje...

 

a ova rechenica govori dovoljno sama po sebi:

ne mozemo da izmerimo ko se kolko promenio, medjutim slipknot se toliko vise promenio od mudvayne-a da je ocigledno

Share this post


Link to post
Share on other sites

slipknot se jesu promenili, ali i dalje imaju svoj smek, mozda su cak postali i bolji u nekim stvarima...dok su mudvayne iz ofarbanih narkomana koji su bili icon_rockdevil.gif prerasli u nasminkane pickice koje pevaju o svojoj nesreci u ljubavi wallbash.gif novi mudvayne ima par ok pesama, ali ne moze ni da prismrdi novom knotu...ni po tekstovima, ni po muzici....

Edited by ^Suicide Pony^

Share this post


Link to post
Share on other sites

slipknot se jesu promenili, ali i dalje imaju svoj smek, mozda su cak postali i bolji u nekim stvarima

iskreno, bolje je sto se menjaju, da su ostali isti, smorili bi sigurno icon_da.gif

 

isto vazi i za Mudvayne...mada generalno, mene su oni uvek smarali mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...