Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

da...ali na toj listi sam ja chulai Machine Head i Slayer u par navrata...

uostalom, sta sad, necemo vise da slusamo Slipknot zato sto ih pustaju na MTVu icon_rolleyes.gif...zabole me pa makar ih i na Pinku vrteli icon_da.gif...muka mi je vishe od stava- ako nije omrazeno od stane vecine, onda ni ne valja

Share this post


Link to post
Share on other sites

inache spot sam video sinoc na MTV-ju u okviru ROCK TOPLISTE! za one koji ne znaju o kakvoj toplisti se radi napomenuo bih da su se na njoj nasli Green Day, The White Stripes, The Licks, Wheezer, Oasis itd

 

svasta sam ocekivao ali Slipknot i Oasis u istom koshu!?

 

it's to much for me

Da a za to su zasluzni Slipknot a ne muzicki urednici pojedinih televizija...?! icon_rolleyes.gif

Uostalom ako ti ne mozes da razlikujes Oasis od Slipknota onda ne znam ni ja sta... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

alo bre ljudi!

 

jesam lepo reko da je sranje spot?! znachi spot necu da gledam zato sto je sranje.

 

tu je kraj price o konkretnom spotu

 

pesmu sam malo slusao i pre spota i pomalo cu je slusati i sad ali pesma je prosecna.

 

tu je kraj price o pesmi

 

 

ostatak price se odnosi na veliku promenu koju je slipknot napravio u svojim textovima, muyici i imidzu koja mi se nikako ne dopada. pustanje spota na pomenutoj top listi je samo jos jedan znak te velike promene. meni je stvarno pukeface.gif to sto Slipknot pravi takvu muziku da ga 'urednici muzickih emisija' (koji to nisu dzabe nego valjda zato sto nesto znaju, pogotovo na MTV-ju) stavljaju na isiu top listu sa Oasisom i The White Stripes

 

@amy_mccoy na toj listi nisi nikako mogla da chujes Machine Head i Slayer jer ona postoji tek par meseci, ja je pratim od pocetka i nikad nista tvrdje od sistema nije bilo

 

jebote ko da niste ni procitali moj post

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa eto Zhare i sam kazes (a i videh i ja jucher) pustaju i s.o.a.d. na toj listi, kako ti to ne smeta a slipknot smeta? ili sta sam vec hteo da kazem...

ustvari jedino je bitno da se ta debilna pesma od soad vrti na eMpTyVeeju vrlo cesto.. pukeface.gif

 

a MH i Slayer nisu nikad bili na 'rock chartu'... na superrocku da, ali to je druga stvar.

 

i tako.... jesi gledao 'Battle for Ozzfest' icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slipknot jeste "okrenuo novi list" i to na bolje ako mene pitate. Gotivio sam ja i stariji zvuk Slipknot-a ali mislim da je ovo sto sada rade pun pogodak. Vol. 3: (The Subliminal Verses) je sigurno jedan od najboljih albuma prosle godine!

Kada se pojavio "Wait and bleed" secam se da je i tada bio aktuelan po MTV (isl.) top listama. To stvarno nije nikakav pokazatelj a i da jeste sta tu ima lose. Jel to onaj kompleks "E necu sada da ovo slusam zato sto svi to slusaju pa necu biti dovoljno drugaciji"?! Uostalom dovoljno je reci koliko je ta lista kretenska kada u Roch Chart neki postavi Oasis koji nije ni R od rock-a. Doduse ni Slipknot nije rock vec metal ali opet je manja razlika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

a MH i Slayer nisu nikad bili na 'rock chartu'... na superrocku da, ali to je druga stvar.

 

i tako.... jesi gledao 'Battle for Ozzfest' icon_smile.gif

a jbg...same shit icon_smile.gif

 

jao ta emisija je takvo govno wallbash.gif

 

 

Vol. 3: (The Subliminal Verses) je sigurno jedan od najboljih albuma prosle godine!

istina...icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sinstrel a da pocnes ti da citas moje posotve, a?

mislim ako ces vec da mi odgovaras mogo bi da obratis malo vise paznje sta sam napisao

 

 

dakle treci put: nije kompleks 'necu E necu sada da ovo slusam zato sto svi to slusaju pa necu biti dovoljno drugaciji' nego je 'jebote al su se promenili'

 

i ne svidja mi se kako su se promenili

 

 

sem toga nije isto da se pojave na Rock Chart i na Superrock, na SR se pojavljuju i COF, i MH i Slayer itd

 

za sistem mi ne smeta jer je sistem uvek imao radio friendly pesme, sistem se nije tako radikalno promenio. znaci slusam ja svasta nego eto odrasto sam izmedju otalog na slipknotu, a slipknot sad vise nije sto je bio i sad mi se ne svidja preterano, pa mi to smeta

 

 

Battle for Ozzfest rula icon_smile.gif moram da gledam finale, jel to sledeg ponedeljka?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ditrajte Sinstrel-a, on je ql guy once u get 2 know him (a ja se potajno palim na njega)..........

Da, Slipknot se promenio, ali na bolje, generalno gledajuci (a ne svidja se svima koji su ocekivali tezu krljacinu od Iowa-e)!! Believe It Or Not!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ditrajte Sinstrel-a, on je ql guy once u get 2 know him (a ja se potajno palim na njega)..........

Da, Slipknot se promenio, ali na bolje, generalno gledajuci (a ne svidja se svima koji su ocekivali tezu krljacinu od Iowa-e)!! Believe It Or Not!

a svidja se svima koji vole lepe pristojne ljubavne i ostale pesmice

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...