Jump to content

2009.06.27. *SKC, Beograd* Storming the Balkans


Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Malo pre izvadih kartu iz fioke, tek sad provalih da imam 0001 kartu, a kupio je pre 7-10 dana... Nadam se da ce nas biti veceras bar 100 :]

Lista sa prosle strane mi je sasvim dobra, sa novog albuma mi je najvise zao sto nema "No Survivors", najbolja stvar...no prezivece se i bez nje...

Vi-la Vam-pi-ri-ja :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno, ja od incantationa i krisiuna nisam gledao bolji death metal. iako me uglavnom ne zanima koliko je ljudi bilo, tj. volim da ih je sto manje jer su uglavnom odvratni, nikad vece bruke i sramote za srbsku death metal scenu.. da mi je znati sta svi vi koji se kurcite po yumetalu sa svojim death metalstvima slusate?!!! XDDD posebno od te holandske death metal scene.. thanatos, pestilence i asphyx hhaha?

 

a bas sam se pitao sto taj kultni sacramental blood nije tako dugo svirao u bgu.. pa vise ljudi bi skupili u tuziju i dracu nego u beogradu.

 

dm victory!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ekstra. odgledao sam jednu pesmu god dethronda i otisao jer sam morao na autobus, kao i jos par prijatelja.

Kako se niko nije setio da pusti GD prvi da svira, a da ostavi Sacramental za kraj. Realno nisu ljudi kupovali kartu da gledaju predgrupe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

fleshgod apocalypse su razbili,ali utisak je da su malo zbrzili nastup,a i gitaru su mogli malo da pojacaju.bubnjar im je ubica,a kazu da svira tek sest meseci.

god dethroned su isto bili odlicni.set lista poznata,dobar zvuk,jedino meni su bili preglasni pa me je glava pocela boleti.gitaristkinja suzana im je bas simpaticna.

koncert dosta kasnio.malo ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

koncert je mnogo kasnio - ali kako bismo se ispričali da ne beše toga? :zuba: poseta mizerna, ozvučenje preglasno, tonac sakrametalima tražio 100 evra da im namesti zvuk - jebo mu pas mater (ne ovaj iz skca nego onaj stranac- - da ne bude zabune) ali i bez toga su pokazali da su najbolji srBski death metal bend :da: talijani bejahu sasvim dobri - koliko me je album oracles razočarao, toliko me je njihov nastup oduševio :D propustih da pomenem prvi bend....sa ulaza mi je zvučalo kao neko pankerisanje pa nismo ni ulazili :da::) gad ditrond - nikad nisam bio ljubitelj ovog benda, ali svirka je bila za najvišu ocenu, kontakt sa publikom, dužina svirke, ma nemam zamerke :da:

 

 

ps jeste li provalili onu ribu odvaljenu od alkohola/droge/ko zna čega? ono je bilo urnebesno :) ponekad me je sramota biti u istoj prostoriji sa takvim osobama......ali sve je to metal :rockdevil::uhoh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja da kazem koju ... Awaiting Fear mi je bio oki sasvim , imali su bas pristojan zvuk , samo jbg. poseta mizerija, ali se malo kasnije napunilo koliko toliko ... s.blood takodje , malo se Milanova gitara slabije cula , ali se posle sredilo, italijane slabo odgledah gitare su im bile "zujalice" , ali se posle ispravilo koliko cuh , ali God Dethroned jebo mamu kakva svirka i kakav koncert. Bas mi je prijalo onako nesto . Poseta mizerija 49prodatih karata, ali kolko kapiram to je postao standard ove godine ... pre godinu-dve posete su bile 120-150 , ove 50-70 i tako :). Samo se treba navici i to je to :).

A zvuk mi je na GD bas prijao , sve se lepo culo malo mi zujale usi ( da se ne vracam na slipknot gde sam bio kod mixete i nisam mogao da zaspim nakon koncerta do 7 iz jutra od zujanja ) , bas mi je leglo :).

 

SOUL SWEEPER !

Edited by Frubi_ZMIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grishnackh... me je zamolio da ovo napisem u njegovo ime jer je banovan .

"

 

Sta reci. Na boljem koncertu nisam bio jako dugo. Awaiting fear sasvim solidan ocekujem od njih puno u buducnosti, Sacramental Blood jebitacno stvarno. Italijane sam otaljao posto mi se nisu svideli. E sada GOD DETHRONED! Covee kako je bilo jako. Kakva set lista. BOILING BLOOD!!!!!!! Svaka im cast! Publiku necu da komentarisem oni sto su bili svaka im cast, oni koji nisu bili neka se kaju. Ovo je bio koncert za pamcenje. icon_rockdevil.gif icon_rockdevil.gif

LOYAL TO THE CROWN OF GOD DETHRONED!!!!!

 

P.S. Da zahvalim Vladi i njegovoj devojci sto su izvisili sa mnom ovo im nikada necu zaboraviti. Takodje Frubiju i Slobi za info o busevima i pricu o koncertima. :pivpije: pivopije.gif

"

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni bilo super - SVE ...nisam ni ocekivala vecu posetu, tako da .... sve je stvar navike...e pa vreme je da se naviknete na manjak

:metalac:

 

I posebna zahvala S.Bloodu na cinela...malopre bas gledamo snimak...uuu...cajna...uuuu :veseli:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala organizatoru na pozivu. :da:

 

Steta zbog slabije posecenosti, sve sto je skuplje od 300 kinti propada, ali to je sve realnost. Ode metal polako u tri lepe. Sve u svemu dobar koncert. Uz Sacramental Blood, bendovi koji su nam dosli, bas razbijaju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

My 2 cents...

 

Sto se tice utisaka "oko" koncerta, kasnjenje je imalo svoj razlog, razumem, cekanje se istrpelo nekako i cim je Henri later krenuo sa "Daybreak, cannons fire.." krenulo je i da se isplacuje :] Publike, opet tuzno malo, cifra sl. kao na CIIC rekao bih, ni blizu cifre 100, tuzno.

Domaci bendovi su mi bili OK, Awaiting Fear sam cuo samo poslednju pesmu though, 'Talijani su mi bili simpaticni pre svega zbog one klasike izmedju pesama, dobar trip :) Muzika, fina, evo skinuh album danas pa cu i ovako da gi overim. "Wings" obrada je bila na mestu, probudila me je iz camotinje pre svega. Jedino sto zameram pevacu je uzasan engleski i vrh mi je bilo "Fak da pop!" :)

Circa pola2 i konacno se uspinje GD na binu. Pred 'cert sam se podsetio Benedictiona, i koliko je to bila dobra svirka, i rec'mo da mi je na kraju Benediction za dlaku ispred GDa sto se tice nastupa. GDu zameram pre svega setlistu, licno mi je falilo dosta favorita, tipa "Art Of Immolation", "Firebreather", "2014"...u stvari bilo sta bi bilo kul umesto "Sigma Engima"e, kako dosadna pesma :) I sa novog sam voleo da cujem "No Survivors", cale pesma. No, sta je tu je, i ovako je vrat imao na sta da radi. Vrhovi su mi bili Sweeper, Warcult i Boiling Blood/Villa kombo.

Henri rece pred "Somberness..." da se neki iz publike nisu ni rodili kada je pesma napisana, lecka glup komentar, mislim bilo je mladje publike, ali bas ce 12ogodisnjak u pola3 da bude na death metal koncertu, pa ni neki 20godisnjaci nisu uspeli do kraja da ostanu (morao sam :):P)

 

Sve u svemu, vredelo je doci, bendovi valjani, zvuk je ceo koncert bio (barem) dobar, pa i odlican.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...