Jump to content

Alma Mons


Guest witch-king

Recommended Posts

Guest witch-king

Alma mons je bend iz sremske mitrovice.sviraju power metal ,izdali su za sada jedan album pod imenom Chapter 1.gitara Milan Zivkovic i Kresa Jakob bas Geci Tibor bubnjevi Gdjonlic Srdjan

i vokal Milos Krsmanovic.

 

 

link za album -http://rapidshare.com/files/243102789/Alma_Mons-Chapter_1.zip

 

takodje izdali su spot koji mozete pogledati na youtube-u

 

bend je tek poceo nadamo se sledecem albumu i daljem razvijanju powera u Srbiji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo pripada domacoj sceni, pa se tema prebacuje.

 

Ako si upucen vezano za taj album, da li je zvanicno objavljen ili ne, ja iskreno nisam ni cuo za bend.

 

Do tada, neka ih na domacoj, a ako je demo u pitanju, prebacujemo na demo scenu.

 

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za bend sam cuo jos 2005. na Radiju 202 (a gdje drugo :)), emitovali su njihove pjesme u Demo expressu. Ako me sjecanje ne vara, u pitanju su malo stariji muzicari, a album govori o njihovom gradu u razlicitim istorijskim epohama. Zakleo bih se da sam nekad davno u Felixu cak vidio i CD ovog benda, ali ne znam koji izdavac je u pitanju. Ne bi me iznenadilo da je self-released.

Nedavno mi je jedan drugar proslijedio ovaj link za download, ali ne bih nista komentarisao, jer sam album preslusao samo jednom. Slazem se da je produkcija dosta slaba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest witch-king

e ovako .produkcija jeste slaba slazem se bend je objavio jedan album ali nazalost retko ko je cuo da taj album uopste postoji momci su dosta dobri ali nazalost iz ove zemlje nema ko da pogura tako da treba ih maksimalno podrzati jer dobro je da uopste i postoji neki power u ovakvoj drzavi xDDD

 

takodje imate na youtubu da pogledate i live snimke sviraju svoje stvari i obrade mejdena hf helloween ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest witch-king

evo ga i my space benda tek je poceo da se pravi ...xD pa ko ima space nek aduje .hvala.

var uUrl = "myspace.com/almamonsband"; var uHref = "http://www.myspace.com/almamonsband"; document.write(""); if(uUrl.length>24){ document.write(""); document.write(uUrl.substring(0,24) + "..."); document.write(""); document.write("" + uUrl + ""); }else{ document.write(""); document.write(uUrl); document.write(""); } document.write(""); www.myspace.com/almamonsband

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest almamons

Hvala svima na dosadašnjim komentarima i nadam se da ćemo se uskoro videti i čuti uživo,da osetite punu snagu benda Alma mons koja je upravo u živim nastupima. Vaš ALMA MONS iz Sremske :rockdevil: Mitrovice

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ја сам добио цд бенда са 202 пре сто година, је л' те, и много ми се допало. И кад год сам покушао да пронађем нешто о бенду, нисам успео. Отварао сам теме на овом форуму, али су коментаре оставили моји баба и деда. :)

 

коначно да се чује нешто и о овоме!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 11 months later...

Ja sam nedavno dobio taj ''Chapter I'' za recenziranje...album je izdat 2005, a sniman 2004. mogli su nešto malo novog da snime od tad, bar neki demo.

Mada, najbolji su japanski Hydra koji su mi na recenziranje poslali svoj debi iz 1999. Razumeo bih da je reizdanje, al' nije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...