1 hour ago1 hr comment_3125403 Jbt,tuga da više ovde ne postoji nijedno dvorište gde bi leti mogli da se organizuju koncerti... Report
26 minutes ago26 min comment_3125406 bice kul ovo, mozda uspem i na black country, new road da stignem :D meni je generalno SKC Baza vrh mesto za underground metal, onaj Vigljos je bio do jaja. samo sto je lik sto drzi prilican drkos i mnogo para trazi za prostor, koji pritom nema ni svoje ozvucenje ni svetla, inace bi vise tamo radio. ali posto je mrtva sezona i mozda sto me vec zna jer mi sin trenira ono pentranje po stenama tamo kod njih, uspeo sam da mu spustim cenu sad. svakako bolje nego Fest sredinom avgusta, mislim da bi 25 ljudi doslo. Report
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.