Jump to content

Najlepše želje na svetu


Routasydän

Recommended Posts

Dje je ona abeljava pa pa pa pouker fejs pa pa pouker fejs. Kad cujem za nju da kazu kako je dobra picka, pa odradim jedan roflmao.cetung.

 

A Kejt Peri je dobra, samo su mi se njene pjesme popele na kurac. Svaka moderna riba koja drzi do sebe je slusa do besvjesti, girl power.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra, dobra. Al me u jednom momentu podsjetila na Miru Furlan iz mladjih dana.. ipak je rasna, nema sto. A Ana Sakic?

 

 

Meni se svidela u seriji "Na terapiji" sa mikijem Manojlovicem. Iskace iz sablona i mora uniformisanih cica. A i Mira Furlan je u mladjim danima bila extra riba, mada meni Natasa ne lici na nju. Ana Sakic je odlicna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se svidela u seriji "Na terapiji" sa mikijem Manojlovicem. Iskace iz sablona i mora uniformisanih cica. A i Mira Furlan je u mladjim danima bila extra riba, mada meni Natasa ne lici na nju. Ana Sakic je odlicna

Ma ne lice se, kazem samo da me u jednom momentu podsjetila na nju. Rasna riba, zbog onakvih se glava gubi.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato cemo i mi srbi izumrijeti kad smo tol'ko izbirljivi,ne valja to braco :icon_ne:

 

Pa jbg, to jeste problem, pogotovo sto dosta nas precenjuje samog sebe, ali opet kako da jebes nesto sto ti nije lepo, to zaista ne pije vodu. Bolje i desanka nego gaborka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...