Jump to content

Zavođenje


Bata Trokrilni

Recommended Posts

Guest HEFEST
tendencija podcenjivanja clanova ovog foruma,prevazilazi granice dobrog ukusa...

 

na kraju cu da se uclanim na onaj HEFEST-ov gej forum...

 

 

Jos uvek nema clanova!!! :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila je noc i mrak u busu. Svetla nisu radila ili bas slabo. Nekako se raspored ljudi namestio da bas niko nije primetio ili bar ja mislim posto sam se stalno osvrtao. Dosta sam stidljiv. :redface:

 

To sto nisam dobio neku bolest mogu da pripisem cistoj sreci. Ali onakvoj ribi ko bi rekao ne ja mu placam pice, veceru i kartu za koncert Sonata Arctica-e. Plus sto ona nije ni pitala os ili nes. Sama ga je izvadila i baratala. Ja sam bio nemi pomatrac. Nem bar u pocetku dok nije pocelo hm, ahm, hma i tako...

 

cekaj,ako ga je ona izvadila a ti bio samo nemi posmatrac, jel to znaci da je to bila shemale?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
Мене интересује која је то линија била? Ако је 17, 18, 95 можда би и било довољно времена...

 

 

27A ili 27E za Mirijevo. Sasvim dovoljno vremena. Jos je i bus bio krsina pa nije jurio bas kao kometa.

 

Nije to bio maratonski seks. Plus sam bio napaljen nevidjeno (ko i ne bi normalan) i nisu mi trebali sati uopste.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
27A ili 27E za Mirijevo. Sasvim dovoljno vremena. Jos je i bus bio krsina pa nije jurio bas kao kometa.

 

Nije to bio maratonski seks. Plus sam bio napaljen nevidjeno (ko i ne bi normalan) i nisu mi trebali sati uopste.

 

 

Kako sereš,za medalju.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila je noc i mrak u busu. Svetla nisu radila ili bas slabo.

 

A kako si ti video da je predobra ako je bio mrak u busu? Cak si video i kako te je pogledala?

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Moj ceo zivot je pun cudnih situacija. Ko me bolje poznaje i ko je akcijao samnom bilo kada jasno mu je o cemu pricam. Ja sam lepak za budale. Tako da nekada moram da se bijem zbog toga (tucu kao vid komunikacije mrzim jer je to krajnje primitivan cin, ali nekad neophodan), a nekada su u pitanju situacije kao ova u busu (dobro ne bas kao ova jer mi je ova najdraza). Bilo kako bilo buduci da sam nepopravljivi komicar i zajebant i volim da uveseljavam drustvo svaka akcija koju ja sprovedem je osudjena na uspeh. Svakodnevne cudne stvari koje mi se desavaju su bile kamen spoticanja izmedju moje devojke i mene i zbog toga smo se za malo i zauvek razisli. Tesko je da covek poveruje u toliku kolicinu slucajnosti. Njoj je dugo trebalo da shvati to. NPR. treba da se nadjem sa njom i ispred mene se desava saobracajka i vadim coveka iz zapaljenog auta. Vozim ga u bolnicu i cekam da policija zavrsi uvidjaj. Takodje telefon mi se prazni u tom trenutku, a niko koga sam pitao nema kredita. Riba ludi i pravi scene kasnije. Takav dan nije izuzetak vec pravilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NPR. treba da se nadjem sa njom i ispred mene se desava saobracajka i vadim coveka iz zapaljenog auta. Vozim ga u bolnicu i cekam da policija zavrsi uvidjaj. Takodje telefon mi se prazni u tom trenutku, a niko koga sam pitao nema kredita. Riba ludi i pravi scene kasnije. Takav dan nije izuzetak vec pravilo.

 

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

cekaj,ako ga je ona izvadila a ti bio samo nemi posmatrac, jel to znaci da je to bila shemale?

Обожавам овај форум! :) :) :):pivopije:

 

27A ili 27E za Mirijevo. Sasvim dovoljno vremena. Jos je i bus bio krsina pa nije jurio bas kao kometa.

 

Nije to bio maratonski seks. Plus sam bio napaljen nevidjeno (ko i ne bi normalan) i nisu mi trebali sati uopste.

Царе, не знам да ли си упућен, али оно Е у називу линије значи да је ЕКСПРЕС, а последњих 10 година на те две линије не возе кршеве, баш напротив! :);)

Edited by Селектор

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
Обожавам овај форум! :):):):pivopije:

 

 

Царе, не знам да ли си упућен, али оно Е у називу линије значи да је ЕКСПРЕС, а последњих 10 година на те две линије не возе кршеве, баш напротив! :);)

 

 

Ovo je bilo 2001. godine i tada su i 27E bili krsevi. Mozda ne svi, ali neki sigurno. I nisam siguran da li je A ili E. Veca je verovatnoca da je A jer sam sa njim cesce isao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...