Jump to content

Zavođenje


Bata Trokrilni

Recommended Posts

A jes vala dosta ovde ima psm-ova aka prosecno isfrustriranih momaka :) :)

Zato dosta price vise vec ajd u praksu i zato trk u grad-bruka koliko dobrih riba sada ima u gradu,a tek bazen ili reku da ne pominjem-jos ova vrucina pa sisici,guzici i tangici sevaju na sve strane ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jes vala dosta ovde ima psm-ova aka prosecno isfrustriranih momaka :) :)

Zato dosta price vise vec ajd u praksu i zato trk u grad-bruka koliko dobrih riba sada ima u gradu,a tek bazen ili reku da ne pominjem-jos ova vrucina pa sisici,guzici i tangici sevaju na sve strane ;)

E da al' pitanje od milion dinara stoji. Koji od tih sisicha, guzicha i tangicha je tvoj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgovor je prost. Sve su Prinčeve.

Ma jok, ruzhu smo vech zapishkili pa je postalo jasno da se iza nje krije suva pisha. Mislim da je mrezha opet ostala prazna. Jbg. Mada , ponekad pomislim da bi doshlo do smaka sveta kada bi ishod bio drugachiji. Ili che upravo smak sveta dovesti do drugachijeg ishoda?

pitanja, pitanja...

odo sad za 'prave'....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Или да јој кажеш: "Ћао, ја сам контролор, могу ли да ти преконтролишем гаћице?"

Ако је то не узбуди, ништа неће.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sara nije rahitična, već je prava bomba.

 

 

 

Jovo Toševski je odličan poznavalac ženske psihologije. To što Litthia kaže da je moron, samo je jedan pokazatelj u prilog toga da je čovek u pravu, jer žene neće da priznaju svoje slabosti i nazivaju moronima svakoga ko im provali način razmišljanja. Istina, ima jedna stvar koju je Toševski rekao, a za koju nisam baš siguran da je tačna (a nisam proverio u praksi) - da će vam žena, kad joj zatražite čašu vode, uvek doneti polupunu čašu, nikad punu do vrha.

 

 

Još kad bi ti u nju sipala konjsku dozu ricinusa pa da joj svi budemo zahvalni do kraja života.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Između nje i tebe, nemam uopšte dilemu koga biram. Znaš, i mi muškarci vodimo računa o nekim drugim karakteristikama, pored fizičkog izgleda. Ja bih radije kresnuo poznatu glumicu ili TV voditeljku prosečnog izgleda, nego neku daleko lepšu kasirku ili cvećarku. Sex with a celebrity, to je ono o čemu svi sanjamo.

 

 

Jebati poznatu ličnost je ono o čemu TI sanjaš i glupo je da tako ispraznu ambiciju generalizuješ, govoreći kako o tome "svi sanjamo". Iz te tvoje konstatacije je, inače, sasvim jasno da nikada u životu nisi imao ništa ni približno ozbiljnoj vezi, jer bi u suprotnom znao da postoje situacije kada te zanima samo jedna jedina osoba suprotnog pola i to baš ona koja je sa tobom. Možeš ti da startuješ i 6.000 cura za godinu dana, možeš da pročitaš 650 knjiga o tome, možeš da sve cvećare u Srbiji, možeš da imaš priču k'o Hemingvej, ako si debil-ne vredi ti ništa. A znam mnogo takvih, koji idu logikom "što više startova, to više uspeha". To možda i jeste tačno, ali samo polovično i samo ponekad. Ako ti samo ideš okolo, spopadaš cure i muvaš ih čisto muvanja radi, ako očajnički hoćeš da imaš devojku samo da bi je imao-to je katastrofalan i nadasve pogrešan pristup. U muvanju i započinjanju veza nema pravila-iz najnebuloznijih situacija može da ispadne nešto dobro, kao što i iz naizgled zicer prilika može da ispadne jedno obično-ništa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako se namestaju? naguze se prema zrtvi ili sta?

 

Isto onako kao što rade na svim drugim mestima - u kafiću, u bioskopu, na plaži...

 

Jebati poznatu ličnost je ono o čemu TI sanjaš i glupo je da tako ispraznu ambiciju generalizuješ, govoreći kako o tome "svi sanjamo". Iz te tvoje konstatacije je, inače, sasvim jasno da nikada u životu nisi imao ništa ni približno ozbiljnoj vezi, jer bi u suprotnom znao da postoje situacije kada te zanima samo jedna jedina osoba suprotnog pola i to baš ona koja je sa tobom. Možeš ti da startuješ i 6.000 cura za godinu dana, možeš da pročitaš 650 knjiga o tome, možeš da sve cvećare u Srbiji, možeš da imaš priču k'o Hemingvej, ako si debil-ne vredi ti ništa. A znam mnogo takvih, koji idu logikom "što više startova, to više uspeha". To možda i jeste tačno, ali samo polovično i samo ponekad. Ako ti samo ideš okolo, spopadaš cure i muvaš ih čisto muvanja radi, ako očajnički hoćeš da imaš devojku samo da bi je imao-to je katastrofalan i nadasve pogrešan pristup. U muvanju i započinjanju veza nema pravila-iz najnebuloznijih situacija može da ispadne nešto dobro, kao što i iz naizgled zicer prilika može da ispadne jedno obično-ništa.

 

Imao sam ja ozbiljnu vezu, i smučila mi se. Bolje na vreme da ti se smuči, nego kao neki - ostanu u braku 20 godina, pa se razvedu. Kao što rekoh, ja ne idem okolo i ne spopadam cure, to sam nekad radio. Spustio sam loptu, napravio pauzu, jer sam shvatio da ne treba srljati nepripremljen - ne možeš da ideš na svetsko prvenstvo, ako ne treniraš. E sad, nisam ja kriv što su, čim sam ja prestao da ih jurim, cure mene počele da spopadaju, pa se ja najčešće prerano primim i najebem posle. :) No, i to polako dolazi na svoje mesto, recimo da sada zauzimam nešto čvršći stav prema takvim curama, nego što sam zauzimao početkom ove godine (kada sam se zajebao sa onom klinkom, znate već kojom).

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, i to polako dolazi na svoje mesto, recimo da sada zauzimam nešto čvršći stav prema takvim curama, nego što sam zauzimao početkom ove godine (kada sam se zajebao sa onom klinkom, znate već kojom).

Nikako da shvatiš da ne treba da imaš neko konkretno zauzimanje stava prema curicama. Nemoj praviti šablon na osnovu (negativnog) iskustva. Sve su različite, od slučaja do slučaja. Ja mogu recimo prema nekoj devojci biti najljubazniji, a prema nekoj stoka prava, kao i prema ostalim ljudima. Svako zaslužuje onakvo ophođenje kako se i on ophodi prema okolini i meni.

Ako ti "budeš čvršći", kao što kažeš... šta ako bude situacija da ti prema nekoj curi (koja ne zaslužuje) zbog svojeg nekog tripa, pokažeš "čvrstinu" i ona te odjebe zbog toga? A recimo, da si bio Ok sa njom, i ona bi bila cool sa tobom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahahaha pwn godine :) :)

 

Kakav crni pwn, pa ja sam mu i poslao full-res fotku radi ovoga :da:

 

Inače, mislim da na yumetalu treba uvesti pretplatnički model, tj. premium naloge, čijom bi se kupovinom prestali prikazivati Prinčevi postovi, aktivnost i bilo kakav znak postojanja istog. Ignore opcija prosto nije dovoljna.

 

"No waiting time! No ads! No Prince of Darkness! Get your YUmetal.net premium account now, for only 19.95$/year."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klasična ženska zabluda da postoji muškarac koji bi jebao samo tebe, a druge ne bi pogledao, jer te voli. (ma, voli te, samo se pravi, e )

 

Ljubav je virus koji izaziva impotenciju.

Verov'o il' ne.

A ona koja leci tu impotenciju na trenutke je ona koju volimo i zbog toga je volimo.

 

Cudi me toliko razmisljas o zhenama ovo nisi skontao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljubav je virus koji izaziva impotenciju.

Verov'o il' ne.

A ona koja leci tu impotenciju na trenutke je ona koju volimo i zbog toga je volimo.

 

Cudi me toliko razmisljas o zhenama ovo nisi skontao.

 

Izgleda si i ti isto toliko puta umočio koliko i on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljubav je virus koji izaziva impotenciju.

Verov'o il' ne.

A ona koja leci tu impotenciju na trenutke je ona koju volimo i zbog toga je volimo.

 

Cudi me toliko razmisljas o zhenama ovo nisi skontao.

 

 

Red bi bio i da pustiš vodu posle ovoga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја да сам имао цирка 300 кашки за годину дана к'о коврџави зербишен Дајамонд,

па обесио бих се о криву врбу, жив ми све. Још боље, одсек'о бих си тукислава о први пањ.

Edited by Вуду ░▒▓▓▒░ попаЯa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače, mislim da na yumetalu treba uvesti pretplatnički model, tj. premium naloge, čijom bi se kupovinom prestali prikazivati Prinčevi postovi, aktivnost i bilo kakav znak postojanja istog. Ignore opcija prosto nije dovoljna.

 

"No waiting time! No ads! No Prince of Darkness! Get your YUmetal.net premium account now, for only 19.95$/year."

It's worth the cash, really.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...