Jump to content

Zavođenje


Bata Trokrilni

Recommended Posts

Meni je najbolje muvakanje na bazenu.

Odma vidis kakva je riba, koji su joj "kvaliteti" i onda ajmo natenane. icon_smile.gif

 

A ne odes u KST, em mrak, em ona u crnini pa i oko je smuvas kad izadjete napolje bude ajoooooooj.

Pa cak i ako izgleda OK, kada se skine "prve bracne noci" padne ti mrak na oci. icon_smile.gif

 

HAAHHAHAHA! True! Samo nisi dodao preteranu količinu alkohola. :P To rezultuje velikim brojem zajeba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače, ja sam vodio razne cure u bioskop, i one koje su mi bile devojke, i one koje nisu. Vodio sam i bivšu devojku mog najboljeg druga, koja je bila zaljubljena u mene. Sve što je trebalo da uradim je da je privučem sebi i poljubim je, ali nisam hteo - iz obzira prema svom najboljem drugu. :)

 

Ето, видиш који си ти папак, а и лицемер.

Шатро, изводим бившу рибу мог најбољег пријатеља да гледамо Куросавина уметничка остварења, а немам (тобоже) никаквих виших намера. Аха, 'оће то, ал' сутра мало.

Ниси је пољубио зато што ниси имао (за тебе) адекватну прилику, филозофски је додатно анализирао, сводио свакојаке рачунице у својој глави....ово за пријатеља ти је трагикомичан изговор.

Узгред, мислим да је веома јадно изводити рибу бившег ортака на тако нешто (било шта), превасходно из обзира и респекта према истом човеку. :da:

 

 

1)Meni nije najbolje na bazenu, jer tamo i ribe mogu odmah da vide kakvi su moji "kvaliteti" - em imam izdubljene grudi (što ste svi videli na slikama :) ), em ne znam da plivam. :)

 

2)Što se mraka u KST-u tiče, ja sam tamo jednom prilikom startovao i muškarca, živa istina. :mrgreen: Ipak, postoji osvetljeni hodnik, tu se najviše komunikacije odigrava, tako da možeš jasno da vidiš ko je ko. I da opipaš, ako ti se posreći. :)

 

1) Вежбај (притом не мислим на теретану) и научи да пливаш.

Срамота је за човека твојих година да не зна, макар, да се одржава на води.

 

2) То је то. Свагда пред собом пичку видиш.

Толико си изладнео (онај Загоракис прави) да ни мушкарце ниси у стању више разликовати.

Видим ја, није ти се посрећило, али испипао си га ти подробно...

 

 

Ае затворите ову тему, 'леба вам. Није ред да се човек више бламира, зар не?

Уосталом, затварали сте далеко боље и конструктивније теме од ове...

Edited by Вуду ░▒▓▓▒░ попаЯa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek se taman malo smirio,i kada svi pomisle da je covek dosao sebi,BAM!Kao grom iz vedra neba!Jos jedna selfpromousn pacenicka tema,i iznosenje jada i cemera.Princ,tones u jos veci glib,prekini odmah sada odmah.Znaci tvrdim.Brate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ето, видиш који си ти папак, а и лицемер.

Шатро, изводим бившу рибу мог најбољег пријатеља да гледамо Куросавина уметничка остварења, а немам (тобоже) никаквих виших намера. Аха, 'оће то, ал' сутра мало.

Ниси је пољубио зато што ниси имао (за тебе) адекватну прилику, филозофски је додатно анализирао, сводио свакојаке рачунице у својој глави....ово за пријатеља ти је трагикомичан изговор.

Узгред, мислим да је веома јадно изводити рибу бившег ортака на тако нешто (било шта), превасходно из обзира и респекта према истом човеку. :da:

 

Izvodio sam je iz obzira prema njoj, zato što je ona tražila da je izvodim. Znaš, ja sam fin prema devojkama, ne teram ih u pizdu materinu i hoću da izađem i vidim se sa svakom koja to ljubazno zatraži od mene. Uz to, dok su bili u vezi, tvrdio sam da nisu jedno za drugo, izgleda da jedino on to nije mogao da shvati. Ona je shvatila i logično da nisam mogao da je ubeđujem da mu se vrati. Svejedno, opet mi je bilo glupo da se smuvam s njom, iako je s vremena na vreme ona baš znala da preuzme inicijativu.

 

I još jednom, ako vam se ne sviđa tema, zaobiđite je. Šta je bitno da li sam je otvorio ja, ili neko drugi? Bitno je da imam šta da kažem na temu zavođenja. Oni koji imaju devojke i stabilne veze od po nekoliko godina, a neće da ih varaju, ne bi trebalo ni da raspravljaju o zavođenju, a pogotovo da ih zanima da li ja nešto pišem o svom životu. Grdno sam pa napisao. :) Ova tema je namenjena muškarcima i ženama slobodnog duha, koji hoće da razgovaraju o veštinama privlačenja i zavođenja suprotnog pola.

 

Za sve je Teša kriv, kad vam kažem.

 

Ne, već Axeanosilas, koji me je ohrabrio da otvorim ovakvu temu. Ne bih je ni otvarao, da nisam imao blagoslov moderatora. Istina, sa Tešom ovih dana raspravljam o zavođenju, a delimično si i ti uticao na to da se ponovo upustim u tu problematiku. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

за Принчево добро молим модераторе да му се да варн од 2 месеца. па човече, одвоји се мало од овог форума. ти си у буквалном смислу ноулајфер! гори си од оних задриглих паћеника који по цео дан играју ВоВ и дневно добијају по 5 кила! теби се живот свео на овај форум и неке нереалне приче ккојих нема ни у холивудским филмовима!

 

ИСКУСИ РЕАЛНОСТ!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naprotiv, sve što ja ovde pričam je realno, a ja još jednom ponavljam da posmatrate ovu temu kao korisnu stvar. Ako se nekome ne sviđaju moji argumenti, neka da svoje, neka ispriča neko sopstveno ili tuđe iskustvo, i to je to. Na forumu rockthenation postoji ceo jedan podforum, koji se zove Crveni fenjer, gde se raspravlja o sexu i ljubavi, a ovde nekome jedna jedina tema bode oči.

 

I da, ja molim moderatore da mi NE DAJU warn, jer ga nijednim članom pravilnika nisam zaslužio. Ja najbolje znam zašto navraćam na ovaj forum tako često i ako bi me neko silom udaljio, ne bi postigao da se od nečega "odmorim", jer bi tek tada bio umoran. Forum mi u stvari dođe kao odmor. Ja sam heavy metalac, a to znači da sam žestok momak, odnosno nisam osetljiv kao neki ovde slabog stomaka, koje pogađa ono što čitaju na forumu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

мене нити погађа ова тема, нити било шта друго на овом форуму. то је тако зато што ми живот не зависи од овог форума. сад, да ме не би неко схватио погрешно, не мрзим овај форум. да га мрзим, не бих ни долазио овде. у последње време блејим цело преподне, и добар део поподнева зато што је секретарица отишла на одмор па је мењам и овако убијам време (свакако да ми је ово боље него да се по овим врућинама возам у ГСПу са једног краја града на други да бих неким дебилима поставио сервер). и сматрам овај форум у неку руку веома корисним јер нема нас пуно оваквих. што се мене тиче, ја бих више волео да сад узмем и одем са тим, тим, тим и тим на пиво, него што овде висимо, али јбг, није то тако једноставно. али ти човече, ово мало преозбиљно схваташ! не могу да кажем ништа против тебе, јер те не знам. могу само да кажем неке чињенице које се саме намећу. прво, што се тиче музике, ту си одличан! друго, што се тиче осталих ствари... па дај јеботе, кад се погледа, и није чудо што већина чланова овде има такво мишљење о теби. много си НЕРЕАЛАН!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

мене нити погађа ова тема, нити било шта друго на овом форуму. то је тако зато што ми живот не зависи од овог форума. сад, да ме не би неко схватио погрешно, не мрзим овај форум. да га мрзим, не бих ни долазио овде. у последње време блејим цело преподне, и добар део поподнева зато што је секретарица отишла на одмор па је мењам и овако убијам време (свакако да ми је ово боље него да се по овим врућинама возам у ГСПу са једног краја града на други да бих неким дебилима поставио сервер). и сматрам овај форум у неку руку веома корисним јер нема нас пуно оваквих. што се мене тиче, ја бих више волео да сад узмем и одем са тим, тим, тим и тим на пиво, него што овде висимо, али јбг, није то тако једноставно. али ти човече, ово мало преозбиљно схваташ! не могу да кажем ништа против тебе, јер те не знам. могу само да кажем неке чињенице које се саме намећу. прво, што се тиче музике, ту си одличан! друго, што се тиче осталих ствари... па дај јеботе, кад се погледа, и није чудо што већина чланова овде има такво мишљење о теби. много си НЕРЕАЛАН!!!

 

Pa ja nažalost nemam posao, tako da i ja na neki način ubijam dosadu ovde. :) Jedino mi nije jasno šta sam to nerealno napisao? :confused: Oo iz mog iskustva je sve 100 posto tačno, ja nikada ne lažem o sebi, ima dovoljno ljudi koji to mogu da potvrde, samo neću da kompromitujem te osobe. Jedino ako misliš da je nešto što sam generalno napisao o zavođenju nerealno - pa onda bi morao to da kažeš nekim ljudima od kojih sam ja preuzeo neke od tih stavova, ošto ono što pričam uglavnom nije nešto što sam sam izmislio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

е па ето, да одвојиш пола времена колико проводиш на ЈУМу за тражење посла, нашао би их 3 комада. не кажем ти ја сада да требаш да престанеш да висиш овде. твоја је одлука шта ћеш да радиш, а ја се никада никоме нисам мешао ни у шта. свако нек одлучи за себе.

 

а што се не реалности постова тиче, то сам извалио управо на овој теми. ок, ако ти пролазиш на ове фазоне, свака част. ја имам своје, који пролазе и нема апсолутно никаквог разлога да их мењам.али ми ово све делује чудно... превише бајковито.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i ne kažem da prolazim, tako se desilo u par slučajeva, jer sam imao i malo sreće. Devojke padaju i na mnogo gluplje fore, ima naivnih kokošaka koliko hoćeš. Prave fazone za prave, odabrane devojke, treba primeniti dosledno, pravim redosledom, da bi se povećala sigurnost uspeha. To mora da se vežba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

па ја нисам никада вежбао, нити ме је ико учио како да мувам. и више сам него задовољан како сам пролазио до сада. а и "завођење" није нешто што неко може да те научи, или што можеш да вежбаш. ок, за вежбање у неку руку и може да се каже да постоји, али не свесно. јебига, свако од нас кад је први пут у животу мувао неку цуру сигурно је био мало неспретан, несигуран и шта све још. временом то нестане, али опет не нестане вежбом већ искуство потисне.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potisne, ako naiđeš na pravu devojku, pa te onda ne zanima muvanje drugih. Ja recimo i nisam siguran po pitanju toga šta bi za mene bila prava devojka, kakve bi osobine trebalo da ima - imam samo neku okvirnu predstavu. Zato potencijalne partnerke vidim u mnogim, često vrlo različitim curama, od prvih komšinica do TV voditeljki. I hteo bih da probam sa što više njih. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

реално, свако има за себе своју представу савршене девојке. реално, свако сматра да такве не постоје. реално, никад се не зна. можда се баш за следећу цуру којој неко приђе испостави да је она та какву он сматра за савршену. ја кад одем негде (свирка, журка...) не гледам да смувам прву која наиђе. ако ми се нека свиди, приђем, и то је то. наравно, пошто су углавном то мени непознате девојке, идем на то како која изгледа. с тим што, ако после две реченице извалим да је девојка кретен, може да изгледа боље од свих они пичака са "најлепше жене" то јој неће помоћи. управо због тога што не салећем све што има испупчење у горњем делу, а нема га у доњем, дешавало ми се да сам без цуре по неколико месеци. али и тако сам задовољнији него да сваке друге недеље мењам девојке а да изгледају горе од мог дупета после 10 дана не прања :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glupava tema . Mislim koga zanima ko kako muva flertuje ili zavodi ?

 

Taj koji je otvorio temu verovatno nije iskusan sa zenskama :P

 

 

hahaha pa princ da potrazi savjet od nas :)

mozda si u pravu who knows :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...