Jump to content

Zavođenje


Bata Trokrilni

Recommended Posts

Da, ali u tim slučajevima najčešće dolazi do "pokajanja kupca", tako da tu najčešće nema ništa od ozbiljne veze, a i taj sex neće da padne ako nema odgovarajućeg mesta gde to može da se obavi. Neće cure tako rado u WC, u američkim filmovima možda. :)

 

Ne mislim na muvanje sa nekom ribom koju si tek upoznao, nego na neku sa kojom se dugo već loviš i koju dobro poznaješ (a i ona tebe).

Onda kad bude situacija i oboje se napijete, super cool ispadne muvanje. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj od 2000 je iskusan ka' i ja u vožnji kamiona. Jedino što taj može da nauči je princip odjebavanja od strane 2000 djevojaka.

 

Глупост. Ако је неко иоле нормаланог изгледа, ако је уредан и релативно нормално обучен, а при том и елементарно елоквентан, пролази код сваке десете гарантовано. Наравно, ако не стартује по улици и осталим идиотским местима...

Share this post


Link to post
Share on other sites

мислим на оно: на свирци или било где, наваташ рибу која је пијана, одведеш је кући и ето. у таквом стању велика је вероватноћа да ће да ти да.

 

I kakav je taj seks? Nikakav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ali u tim slučajevima najčešće dolazi do "pokajanja kupca", tako da tu najčešće nema ništa od ozbiljne veze, a i taj sex neće da padne ako nema odgovarajućeg mesta gde to može da se obavi. Neće cure tako rado u WC, u američkim filmovima možda. :)

 

то ти мислиш да неће у ВЦ! :rockdevil:

 

а што се "покајања" тиче, знаш како се каже: после јебања, нема кајања!

Share this post


Link to post
Share on other sites

et Dark Elf: I ja sam mislila baš na to. To što sam htjela da ga poljubim u obraz, a omaklo mi se, jer sam bila p'jana, to se ne računa :)

 

 

Šalim se, mada znaš kako kažu, u svakoj šali ima malo šale.

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Глупост. Ако је неко иоле нормаланог изгледа, ако је уредан и релативно нормално обучен, а при том и елементарно елоквентан, пролази код сваке десете гарантовано. Наравно, ако не стартује по улици и осталим идиотским местима...

 

To je sve što i može uraditi, proći i ne vraćati se više.

 

 

Pa kako može išta da upeca, ako startuje jednu dnevno? Taman što je krenuo priču s njom, eto ti druge i tako dalje.

 

Istine? :)

 

Ne, šale :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je sve što i može uraditi, proći i ne vraćati se više.

Pa kako može išta da upeca, ako startuje jednu dnevno? Taman što je krenuo priču s njom, eto ti druge i tako dalje.

 

Ne, šale :)

 

"Пролази код" значи "смуваће".

 

То би требало да траје цео дан? Не капирам о чему причаш?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Пролази код" значи "смуваће".

 

То би требало да траје цео дан? Не капирам о чему причаш?

 

Nisi pratio. Princ je rekao da je jedne godine muvao oko 250-300 djevojaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za one koji misle da je malo nezgodno startovati više devojaka za jedno veče, i to na istom mestu, ja ću reći da ne mora da bude nezgodno, već čak može da se pokaže i kao prednost. Kad uspeš od cure da dobiješ broj telefona, pa te ona posle vidi kako i neke druge startuješ, neće da se razočara u tebe, već može samo da oseti konkurenciju. Posle će da joj bude drago što si nju pozvao i posvetio joj vreme, a ne nekoj drugoj. U stvari, ona i ne zna ko su te devojke tebi - možda su ti drugarice, možda se znate od ranije? Ako prilaziš većim društvima (i muškim i ženskim), pričaš opušteno i smeješ se, ostavićeš utisak na cure koje sa strane posmatraju da si ti neko na tom mestu, da te ljudi znaju, da si faca. Još ako stvarno vodiš drugarice sa sobom... bićeš mnogo privlačniji nego ako sediš sam u nekom ćošku i piješ piće.

 

Mene zanima kako se neko ne smori posle toliko odbijanja.

 

Pa eto, u toj godini kad sam startovao toliko cura, kod svake desete sam uspevao makar nešto da uradim. Da se vidim s njom ponovo, da izađemo negde, dopisujemo se, ljubimo se, a sa 3 cure sam bio u vezi. I o uprkos krajnje lošem pristupu i greškama. Ako uvežbaš pravi pristup, možeš da imaš mnogo veću uspešnost, ali odbijanja mora da bude, svakako. To i nisu neka odbijanja- cura ti kaže da ima dečka, ti se samo nasmeješ i skloniš; s nekom makar fino popričaš, sve i da neće da nastavi komunikaciju i da ti da broj; neke te grubo odbiju, ali zbog takvih i ne treba da se nerviraš; konačno, mnogi startovi su bili sa devojkama koje poznajem, ali sam se ranije ophodio s njima krajnje poslovno, pa to prolazi samo kao blaga promena priče, mali flert i slično.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači brate, blago tebi. :)

 

Ja ako godišnje startujem 5, dobro je. :)

 

Ti si ko ja...Volis pesmu,majski dan,citas Balzakov roman...Elegantan tvoj je stil!Zivot to je plac i smeh!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A što bi startovao random devojke samo for the sake of startovanja?

Ja gledam da se upoznam samo sa onima koje me baš privuku nečim.

Radi vežbe. :) Vežbaš random na curama, da bi se oštrio za one odabrane. S tim što ti, ako odeš među nepoznate cure, nećeš ni znati koju bi odabrao, treba da pretpostaviš da tu ima zanimljivih. Ono, ja sam metalac, pa odem na metal žurku, uz pretpostavku da će mi sličan muzički ukus biti dovoljan da se izgradi uzajamno interesovanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za one koji misle da je malo nezgodno startovati više devojaka za jedno veče, i to na istom mestu, ja ću reći da ne mora da bude nezgodno, već čak može da se pokaže i kao prednost. Kad uspeš od cure da dobiješ broj telefona, pa te ona posle vidi kako i neke druge startuješ, neće da se razočara u tebe, već može samo da oseti konkurenciju. Posle će da joj bude drago što si nju pozvao i posvetio joj vreme, a ne nekoj drugoj.

Jeste, ali malo sutra. ;)

Eto gde ti krucijalno grešiš.

A šta ako devojka pomisli: "U jbt... šta ako on nastavi da startuje svaku ribu i nakon što se smuva sa mnom"?

 

Nije ti brate muvanje sportska disciplina, trčanje na 100 metara, ili koliko hamburgera možeš pojesti u minuti, pa što više puta pokušaš, bliži si cilju.

U ovom slučaju kvantitet itekako ume da smori.

 

 

et Dark Elf: I ja sam mislila baš na to. To što sam htjela da ga poljubim u obraz, a omaklo mi se, jer sam bila p'jana, to se ne računa :)

Znam da si na to mislila. ;)

 

Na žalost, i to ima svoju stranu medalje, pa kad dođe do rastanka, padne jako teško. :sad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi pratio. Princ je rekao da je jedne godine muvao oko 250-300 djevojaka.

 

Наравно. Мување може да траје и 20 секунди, пре него што те нека о'лади. Може и дуже, пре него што смуваш. А може и обратно...

 

Ја стварно не капирам шта је ту нејасно. Ја знам лика који је сваки пут кад изађе стартовао по десетак девојака, сваку код које је прошао је и туцао, те вечери или пар дана касније. Са некима се мувао на кратко, а са једном прилично дуго. Не видим шта је ту лоше и шта би ту имало коме да смета, једино људима којима се девојка зове Десанка.

То је иста прича и са "квалитетом" девојака, што свако, па макар личио на завраћени курац, хоће да смува неку супер рибиџону, па неће ни да комуницира са "просеком". Тако прође пар месеци, а и по која година, па се схвати да је и чупава вџајна Циганке која има 65 година боља од свакодневне десанке, па се пређе на "просек"...

А године курцу пролазе и неки и даље нису јебали...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolko znam samo se klinke pale na te što slušaju istu muziku kao one.

 

I ja se ložim, samo ne na klinke koje danas slušaju metal, a sutra će da se profenserišu, već na malo starije (heavy) metalke, koje znaju zašto slušaju to što slušaju. No, to nije dovoljno, treba da postoje i druga zajednička interesovanja, nego je muzika najčešće ono sa čim se krene, jer ja imam takav imidž, pa cura ne može da preskoči da prokomentariše moj muzički ukus. :)

 

Jeste, ali malo sutra. ;)

Eto gde ti krucijalno grešiš.

A šta ako devojka pomisli: "U jbt... šta ako on nastavi da startuje svaku ribu i nakon što se smuva sa mnom"?

 

Nije ti brate muvanje sportska disciplina, trčanje na 100 metara, ili koliko hamburgera možeš pojesti u minuti, pa što više puta pokušaš, bliži si cilju.

U ovom slučaju kvantitet itekako ume da smori.

 

Dobro, ima i toga, zato i kažem da je bolje prilaziti curama koje su u društvu, ne onima koje su same, jer manje upadljivo deluje i može da ostavi utisak da je to tvoje društvo. Ponekad je dobro ići zaobilaznim putem - uočiš devojku i probaš da ostvariš kontakt sa nekim iz njenog društva, pa tek onda s njom. Meni se desilo da upoznam curu, pa da me ona posle nabaci svojoj drugarici. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...