Jump to content

Zavođenje


Bata Trokrilni

Recommended Posts

@smorok > spontanost je super, ali tesko je biti spontan, vecina ljudi jednostavno nisu i ne mogu biti spontani i tacka. cinjenica je da ako ispadnes smotan i ako se vidi da si nervozan i nesiguran pred nekim to nece ostaviti dobar utisak. i sta sad takvi ljudi treba da rade? da nadju isto nekog ko je smotan?

 

Ako pred nekim treba da se folirash da si ono sto nisi kako onda da znas da li je ta osoba ona koja se tebi svidja, tj ona za koju se "izdaje"? Previshe je to maski, bespotrebno ako imas 21+ godina. "Ostaviti dobar utisak" je relativna kategorija. Nekom je to ne prdeti i ne podrigivati pred devojkom, nekom je to nedeljno menjanje carapa....

Uostalom, biti iskreno smotan ili imati tremu ume da bude beskrajno simpaticno, sa cije god da je strane. Postoje osobe koje ce to da cene. Uprkos onome sto nam mediji i casopisi serviraju niko nije stvarno savrshen. Cak ni u filmovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, kad nam devojčice gledaju Seks i grad i misle da je rahitična židovka Džesika Parker (copyright Vudu Nele) moderna emancipovana žena.

 

Хахахахах! :):)

 

Да л' је могуће да се сећаш тог поста? Памтиш к'о слон, 'бем те у кљове...и Нике патике, са аватара. :zuba:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tema mi je na momenat izgledala kao da je posledica nekakvog pomirenja koje se desilo u mom odsustvu (???) ... ali onda shvatih da je samo jedan od bisera yuma :)

 

I mene startuje nekoliko cura mesečno, što na netu, što uživo, ali ti startovi su samo prvi, bezazleni korak. Žene to rade drugačije od muškaraca, one love na mrežu, pa posle odbace većinu ulova. Muškarac lovi na udicu, on mora da "ubode" curu. :)

 

Ti si Prince pokazao i dokazao da je za tebe startovanje mnogo širok pojam, tako da poručujem ostalima da ove njegove statistike shvate vrlo površno. Jes' hiljadu.

 

 

Posalje 100 priv. msgs na krstarici dnevno, eto kako :)

 

Krstarica nema PM flood? Do jaja :)

 

 

 

On topic:

 

Nema recepta zaista. "Zavođenje" je suštinski poznavanje ljudske psihologije, osim ako ne naletiš na nekog psihotičnog, tad ti treba specijalizacija iz psihijatrije po svoj prilici :)

 

Socijalno inteligentna osoba može da "zavodi" ljude oba pola (NE mislim ovde u seksualnom smislu!). Dakle "zavođenje" ovde nije dobro definisano, izvolite dodefinišite naslov threada najpre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čim kupim poslednji original koji mi nedostaje, naručujem.

Ove prve dve su mu najbolje (Everything out of her mouth is a test, i I'm a man, that's my job). Ostale nisam citao, mada sam drugarici kupio ovu za zene koju cu kasnije da pozajmim. Na zalost, nema ih na Internetu u elektronskoj formi zato sto ne zna puno ljudi za njih. A citao sam gomilu knjiga na istu temu, nije da sam otkrio Ameriku pa govorim iz neiskustva :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam utisak da se ova tema razvija u pravcu poznavanja zenske psihologije, sto je zapravo i jedini smislen i logican ishod. A to je dobro, jer tu onda ima o cemu da se prica.

Btw izvesni Jovo Tosevski je napisao par knjiga na tu temu, koje mogu koristiti onima koje interesuju "tehnike" zavodjenja, ako tako nesto postoji. Mada bih ja to potpuno drugacije definisao.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Btw izvesni Jovo Tosevski je napisao par knjiga na tu temu, koje mogu koristiti onima koje interesuju "tehnike" zavodjenja, ako tako nesto postoji. Mada bih ja to potpuno drugacije definisao.

 

Тај чича воли да малтретира жене. :da: Не би ме чудило да има и одређених садо-мазо склоности.

Ланци, катанци, восак ен стаф... :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva tema... :) Ne mogu da verujem kakvih razmishljanja ovde ima...

 

Talvi i Darkelf su sve objasnili, definitivno se slazem.

 

 

EDIT: Jovo Toshevski je moron.

 

"Zavesti" se jednostavno desi, sem ako ne mislite da vash lichni svet pochiva na pravilima i iskustvima koja vam servira neko drugi.

 

Edited by Litthia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa lepo je to.

Dok se ne umesha u posao. Mrzim zhene koje prirodnim atributima (aka oblinama) umesto mentalnom sposobnoshchu ostvaruju drushtvenu moch.

 

Traparice, jel' ovo josh jedan u nizu filmova s ovog foruma gde ti postavish mrezhu oko svoje pishe i pobodesh ruzhu u nju, da bi je na kraju samo zapishkili rendom likovi kiselim komentarima i onda ona uvene i mrezha se savije oko njenih posmrtnih ostataka?

 

SociJopatijo, yumetal ti je ime.

Edited by matatrtaDtopikkiller

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, kad nam devojčice gledaju Seks i grad i misle da je rahitična židovka Džesika Parker (copyright Vudu Nele) moderna emancipovana žena.

 

Sara nije rahitična, već je prava bomba.

 

Imam utisak da se ova tema razvija u pravcu poznavanja zenske psihologije, sto je zapravo i jedini smislen i logican ishod. A to je dobro, jer tu onda ima o cemu da se prica.

Btw izvesni Jovo Tosevski je napisao par knjiga na tu temu, koje mogu koristiti onima koje interesuju "tehnike" zavodjenja, ako tako nesto postoji. Mada bih ja to potpuno drugacije definisao.

 

Jovo Toševski je odličan poznavalac ženske psihologije. To što Litthia kaže da je moron, samo je jedan pokazatelj u prilog toga da je čovek u pravu, jer žene neće da priznaju svoje slabosti i nazivaju moronima svakoga ko im provali način razmišljanja. Istina, ima jedna stvar koju je Toševski rekao, a za koju nisam baš siguran da je tačna (a nisam proverio u praksi) - da će vam žena, kad joj zatražite čašu vode, uvek doneti polupunu čašu, nikad punu do vrha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok se ne umesha u posao. Mrzim zhene koje prirodnim atributima (aka oblinama) umesto mentalnom sposobnoshchu ostvaruju drushtvenu moch.

 

A ja mrzim žene koje se tripuju da su mnogo mentalno sposobne, ne propuštajući priliku da same sebe okarakterišu kao "uspešne žene", konstantno naglašavajući da su im jednaka (ili viša) prava nego muškarcima (što itekako pokazuje količinu kompleksa), utrkujući se da rade sve isto što i muškarci, čak mnogo napadnije nego muškarci... turn off... skroz.

Ove što barataju atributima (ili još bolje ženstvenošću) su daleko prirodnije i manje iskompleksirane, imho.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja mrzim žene koje se tripuju da su mnogo mentalno sposobne, ne propuštajući priliku da same sebe okarakterišu kao "uspešne žene", konstantno naglašavajući da su im jednaka (ili viša) prava nego muškarcima (što itekako pokazuje količinu kompleksa), utrkujući se da rade sve isto što i muškarci, čak mnogo napadnije nego muškarci... turn off... skroz.

Ove što barataju atributima (ili još bolje ženstvenošću) su daleko prirodnije i manje iskompleksirane, imho.

Ja cenim da uopshte ne govorimo o istoj stvari.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavođenje ili muvanje nikako ne treba da ima "formulu". Glupost.

 

Upoznaš nekog, družite se, gotivite jedno drugo. Sve se to desi samo od sebe.

 

ili jednostavno platis 100-200 EUR i ljubavi na sve strane!!!! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

ili jednostavno platis 100-200 EUR i ljubavi na sve strane!!!! :P

Pre će biti sifilisa na sve strane.

 

No, što se tiče napretka teme. Jebem ja vas u vaše iskustvo kad vi čitate knjige da bi prišli devojci. :)

Izađite napolje, načinite korak. Ako vas odbije, nije kraj sveta. Knjige o muvanju, da ne poveruje čovek...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...