Jump to content

2009.09.13. *SKC Livingroom, Beograd* Corpus Christii & Somrak


zombina_

Recommended Posts

Први бенд је био ок, добре њихове ствари, добар избор обрада, али звук...Пржили су људи, али ништа на шта бих обратио превелику пажњу. Али, жељно се ишчекује демо снимак.

 

Svartgren разбија. Први пут сам их гледао уживо(коначно) и оно је чисто јебање мајке.

 

 

Somrak је показао како треба да звучи метал бенд. Изашли, отпрашили, изашли - кратко и јасно показали свету како метал треба да звучи. Бар што се мене тиче.

 

А онда моја посластица вечери, Corpus Christii.Јој, мајко мила. Изнели неку свињску главу са којом се пола сале зајебавало(Борко, надам се да си је коначно распорио на два дела. :) :) ) Басиста ми је толико ишао на курац, ал' нема везе, битно је да су људи одвалили ону салу. Прве две песмице сам био миран, али ме сад боли све живо од оног после.:)

Мени апсолутно бенд вечери. Певач је изгледао толико надркано и зло да је могао да нас поједе за доручак све. :):)

 

Елем, хвала Аци(behemoth) и Александри(сва). Знају они зашто. Такве ствари се памте. :pivopije:

Edited by Narsil

Share this post


Link to post
Share on other sites

cc i somrak ubili

blasphererion sasvim ok za prvo gledanje al ima gomila mesta za napredovanje, samo napred :rockdevil:

nas nisam cuo xD

 

sve u svemu kul svirka, sa posebnim osvrtom na premali broj ljudi... a i ovi koji su bili kao u galeriju da su dosli, cast izuzecima :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su ti Blashperioni bili bash iznenadjenje, lik jedna gitara, a kida ko da ih ima troje na bini. Maze of Torment je zvuchala odlichno, ali Dissection obrada je pokidala. Odlichni.

 

Svartagen su mi bili super, ne bash klasichan Bm, uzivao sam sto je meni najvaznije. :S Nego mislim da bi Svartagenu bolje lezalo ako bi malo prosirili svoj zvuk tipa ko bendovi Wolves in the Throne Room,Weakling...etc. , zvuk bi im bio dosta interesantniji i razlikovali bi se u moru jednolichnog Srpskog BMa, mada to je samo moje misljenje. :D

 

sve u svemu kul svirka, sa posebnim osvrtom na premali broj ljudi... a i ovi koji su bili kao u galeriju da su dosli, cast izuzecima :mrgreen:

 

Pa bilo je nas 4/5 na "ogradi" koji su headbengovali kolko su mogli. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se čuvala za Corpus Christii. :)

 

Elem, odličan koncert, ko nije bio - mnogo je propustio.

Blasphererion - ono, mahom su obrade svirali, ali sve u svemu nisu loši.

Svartgren - Dobri, kao i uvek.

Somrak me je iznenadio, nisam ih nešto posebno zapazila na Exitu, ali su sinoć baš dobri bili. I cepali su bibliju. :) Simpatični su momci.

 

Corpus Christii - ODLIČAN! Falile su mi neke pesme, ali nije loša set-lista, evo ako ikoga zanima...

*Stabbed

*Bleak Existence

*Ave Domini

*The Wanderer

*Penetrator

*Black Gleam Eye

*Untouchable Euphoria

*All Hail

*Evasive Contempt

*Soaked In Your Blood

 

Premalo pesama, if you ask me.

 

Basista je bio mrtav pijan mnogo pre nego što su izašli na binu. :) A legenda je. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

pa skratili ljudi set-listu,videli ko je i šta došlo,odradili tezgu,i ćao.još da vam sviraju i muzićke želje,možda da ste im nalepili kojeg teslu il dva na ćelenku znojavu,pa i nekako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

То није био једини бенд вечери. На тој свирци су били људи који су дошли само да подрже домаће бендове. Јебем ти ја српске "металце".

Share this post


Link to post
Share on other sites

То није био једини бенд вечери. На тој свирци су били људи који су дошли само да подрже домаће бендове. Јебем ти ја српске "металце".

Dobro, ja sam svakako mislila na ljude koji su došli da čuju CC.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poseta u suštini pokazuje da je ekipa koja ide na black koncerte uvek ista za određeni bend, koja god da je cena karte. Znači CC će uvek moći da očekuje do 50 ljudi, Marduk do 200, Watain stotinjak, Setherial isto toliko... Da ne nabrajam sad. Scena nam je u kurcu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...