Jump to content

ChthoniC


Flash Of The Neon Light

Recommended Posts

Bend je iz Taivana i formiran je 1995-te godine, sviraju neki symphonic black metal, ali ima tu i dosta elemenata istočnjačke muzike. Jednostavno su vrh vrhova, morate ih obavezno poslušati. :twisted:

 

Evo i par linkova :

 

http://en.wikipedia....onic_%28band%29

 

http://angrychairs.b...iscography.html - Ovdje možete skinuti skoro sve albume, jedino nema zadnjeg...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusao samo poslednji... Tesko mi je reci. Bend je ocigledna CoF kopija, ali album je odradjen vrhunski, mislim da se ni Englezi ne bi postideli tako necega u diskografiji, bas dobro uradjeno. Bio sam zaglavljen nekoliko dana bez uredjaja za reprodukciju muzike, igrom slucaja sam imao samo Mirror of retribution na fonu, pa sam ga zato bas apsolvirao :)

Naravno totalno su gej i pozeri, ali to zna nekad da mi se svidi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

не свиђа ми се. добра им је она фора са оном цуром што им је певала на оном алубуму.

 

Sandee Chan is a well known pop/alternative singer-songwriter and producer in Taiwan. She and session drummer Reno Killerich are not credited on the English-language version of "Seediq Bale".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko mi je reci. Bend je ocigledna CoF kopija

 

Jest da oba benda sviraju isti žanr i da Fredijev vokal možda slično zvuči Denijevom, ali ChthoniC nije kopija CoF-a. Uostalom CoF je presvirao sve moguće, od heavy preko nekog sympho/gothic pa sve do death i black metala.

 

 

Naravno totalno su gej i pozeri, ali to zna nekad da mi se svidi :)

 

Mene lično zaboli ko je gej, ko je pozer, a ko komercijala... Ja slušam ono šta mi se sviđa bilo to underground ili ono suprotno tome.

Edited by GrimReaper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je album skroz,otvarao sam ja temu za ovaj bend pre koju godinu ali je nestala kao i vecina tema koje nisu imale vise od 3 posta :)

 

Jbg, kad ne znaju ljudi šta valja. Svi slušaju ili CoF ili neko raw sranje, za ChthoniC se malo zna, a imaju toliko dobri stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 9 months later...

Taiwanese metallers CHTHONIC will release a new digital single, "Painkiller", on September 13 via Spinefarm Records. A cover of the JUDAS PRIEST classic, CHTHONIC's version of "Painkiller" will be issued with "Bloody Waves Of Sorrow" as the bonus element; the latter is a track from the band's current album, "Mirror Of Retribution", but here it is included in its original guise, complete with Taiwanese vocals.

 

chthonicpainkiller.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...