Jump to content

sex bez obaveza


johnnyzzz

sex bez obaveza  

115 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jbg, ne znam koliko njih bi raskinulo sa ribom kada bi to saznalo, znam da ja bih, ali znam da su većina muškaraca neviđeni papučari i da će sve da urade samo da bi ostali sa ribom sa kojom su, koliko god ih ona vukla za nos. Moja iskustva sa ljudima su barem takva.

 

Moja su totalna suprotnost.Ja znam samo jednog muskarca koga je devojka prevarila,a on ostao sa njom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sitna greska je zakasniti na autobus sa kojim idete zajedno na more.Sitna greska je kada se dogovorite da idete u grad,a partner zaboravi na to i ode sa prijeteljem.Uci u krevet sa drugom osobom nije sitna greska.To je prevara.Svaka cast tebi sto bi presao preko toga (iako i to ne mozes znati sa sigurnoscu),ali velika vecina ne bi mogla.Cinjenica.

 

To stoji, ja sam samo izneo svoj stav.

Ak da te pitam nešto pošto vidim da si i ti u dugoj vezi, i pretpostavljam da ti je lepo - gradiš nešto 10 godina sa tom osobom, sve je do jaja, mogao bi sa njom do kraja života, i ona se jedno veče kresne sa nekim. Da li je to vredno gubitka takve osobe, po tebi?

I da naglasim, ne podržavam ja ovde svingerske veze :lol: to što radi ona poznanica što napomenuh, kreše se sa drugim redovno pored dečka jeste prevara, ali nivo greške je oprostiv, po meni.

 

Polako,ba...ne moze tek tako. :zuba:

 

A sta ako bi ona vidjela da moze da radi sto oce,i da joj to prolazi? Pa onda opet to napravi...pa opet. Koja je granica? Ima li je? Posto si rekao da si ok sa tim da se prate svoje zelje,a istovremeno postuju zelje onog drugog? Ona ima zelju da te vara,lisava se frustracija,ti to tolerises...do kad?

 

To već ide u domen zajebavanja partneta i ljubavi tu nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To stoji, ja sam samo izneo svoj stav.

Ak da te pitam nešto pošto vidim da si i ti u dugoj vezi, i pretpostavljam da ti je lepo - gradiš nešto 10 godina sa tom osobom, sve je do jaja, mogao bi sa njom do kraja života, i ona se jedno veče kresne sa nekim. Da li je to vredno gubitka takve osobe, po tebi?

 

 

 

Зависи од тога шта је њој тај секс значио. И да ли би ти могао да пређеш преко тога? Колико би био уцвељен, да ли би јој се најебао метере и слично. И шта би урадио да је то нпр.неки кућни пријатељ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зависи од тога шта је њој тај секс значио. И да ли би ти могао да пређеш преко тога? Колико би био уцвељен, да ли би јој се најебао метере и слично. И шта би урадио да је то нпр.неки кућни пријатељ?

 

Pa ovo prvo smo razjasnili, a ovo na kraju - sad već ideš u lupanje :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sartr je jako lepo govorio o ljubavi gde ljubav zapada u paradoks u jednom momentu.U ljubavi ja zelim da posedujem slobodu drugoga, jer zelim da me taj drugi voli.Pritom, ne zelim da posedujem voljenu osobu kao stvar, vec kao slobodno bice i tu se javlja protivrecnost ljubavi.Kad bi se sam taj konflikt razresio i posedovanje osobe bilo ostvareno - nestalo bi same ljubavi.Dolazi se do toga da zelis osobu da uslovis kao voljeno bice, a da ipak ona ostane slobodna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosto mi se namece par pitanja. Kad kazemo seks bez emocija. Sta je to seks bez emocija? U sexu uvek ima emocija. Makar onih da kazem "primitivnih".

Dalje namece se pitanje opet vezano za emocije, cemu sex bez emocija, da li to znaci da jedna osoba ne moze da ti zadovolji hormone\emocije koji se luce u sexu pa eto moras sa drugom? Milism ako se jelte jebes sa nekim moras da osecas nesto prema toj osobi makar to bilo strast.

No u cemu je ljubav znad strasti onda?

To automatski implicira da ljubav ne zadovoljava niciju strast, pa je eto potrebno zadovoljiti tu strast nakadno?

Sto onda ne bi smo voleli, recimo - drvo? A jebali osobe suprotnog pola (ili istog ako neko vise preferira, ili oba)?

 

Kad se malo razmisli oko svih ovih pitanja, meni izlazi samo jedan odgovor - ne postoji sex bez emocija niti opravdana prevara. Da, sex jeste prevara ma kakav bio.

 

Sartr je jako lepo govorio o ljubavi gde ljubav zapada u paradoks u jednom momentu.U ljubavi ja zelim da posedujem slobodu drugoga, jer zelim da me taj drugi voli.Pritom, ne zelim da posedujem voljenu osobu kao stvar, vec kao slobodno bice i tu se javlja protivrecnost ljubavi.Kad bi se sam taj konflikt razresio i posedovanje osobe bilo ostvareno - nestalo bi same ljubavi.Dolazi se do toga da zelis osobu da uslovis kao voljeno bice, a da ipak ona ostane slobodna.

 

Можда зато што се разумемо у љубав ко марица у крив курац, као што је случај за остале ствари. А да и о слободи баш немамо појма.

Сад да скупим 10 људи да ми објасне слободу и љубав и слободу у љубави... па тешко да ће да се поклопе три персоне са истим мишљењем.

Фак ит, сличним.

Edited by Elitista u Povoju.
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ovo prvo smo razjasnili, a ovo na kraju - sad već ideš u lupanje :lol:

 

 

Па, не идем у лупање. Шта да се твоја девојка, са којом си 10 година, је л' те, појебала са неким пријатељем? Јбг, десило се.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To stoji, ja sam samo izneo svoj stav.

Ak da te pitam nešto pošto vidim da si i ti u dugoj vezi, i pretpostavljam da ti je lepo - gradiš nešto 10 godina sa tom osobom, sve je do jaja, mogao bi sa njom do kraja života, i ona se jedno veče kresne sa nekim. Da li je to vredno gubitka takve osobe, po tebi?

 

Odgovoricu ti pitanjem:

A da li je ta osoba vredna tebe i tvoje buducnosti kada nakon 10 godina zajednicke veze ona odluci sve to dovesti pod veliki znak pitanja i moguci kolaps zbog kresa za jednu vece sa nekim levim tipom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgovoricu ti pitanjem:

A da li je ta osoba vredna tebe i tvoje buducnosti kada nakon 10 godina zajednicke veze ona odluci sve to dovesti pod veliki znak pitanja i moguci kolaps zbog kresa za jednu vece sa nekim levim tipom?

 

Pa nisi mi baš odgovorio, samo si izvrnuo svoj stav u upitnu rečenicu. ;)

 

Sartr je jako lepo govorio o ljubavi gde ljubav zapada u paradoks u jednom momentu.U ljubavi ja zelim da posedujem slobodu drugoga, jer zelim da me taj drugi voli.Pritom, ne zelim da posedujem voljenu osobu kao stvar, vec kao slobodno bice i tu se javlja protivrecnost ljubavi.Kad bi se sam taj konflikt razresio i posedovanje osobe bilo ostvareno - nestalo bi same ljubavi.Dolazi se do toga da zelis osobu da uslovis kao voljeno bice, a da ipak ona ostane slobodna.

 

O tome i ja pričam, ali ne tako sjebano :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ти мени ниси одговорио. Шта би урадио?

 

Op, izvini, nisam video.

Pa isto kao i za Lemija - sve zavisi od konteksta.

Dosta od mene bre! :lol:

 

Pa mislim da je iz toga odgovor sasvim jasan. :da:

 

Okej, razumeo sam ;)

Došli smo do toga da je sve individualno, naravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Op, izvini, nisam video.

Pa isto kao i za Lemija - sve zavisi od konteksta.

Dosta od mene bre! :lol:

 

 

Па, мене занима да ли је исто кад те девојка превари, тј.кресне се са неким левим ликом и кад се кресне са пријатељем?

 

Само немој да ми је неко рекао "Ако је он пријатељ он то никада не би...бла, бла.."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, мене занима да ли је исто кад те девојка превари, тј.кресне се са неким левим ликом и кад се кресне са пријатељем?

 

Само немој да ми је неко рекао "Ако је он пријатељ он то никада не би...бла, бла.."

 

Imam takav primer u okruženju - ortak se kresnuo sa devojčinom super drugaricom, i sve je kul bilo posle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, мене занима да ли је исто кад те девојка превари, тј.кресне се са неким левим ликом и кад се кресне са пријатељем?

 

Само немој да ми је неко рекао "Ако је он пријатељ он то никада не би...бла, бла.."

 

Naravno da nije isto.Samo sto bi u tom situaciji mnogo vise povredio prijateljev postupak.

 

Evo ja ti kazem...ako je on pravi prijatelj,nikada ne bi.Ko je u stanju da ti to uradi,nije ti prijatelj nikada ni bio.Picketina klasicna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da nije isto.Samo sto bi u tom situaciji mnogo vise povredio prijateljev postupak.

 

 

 

 

Повреди те пријатељ, повреди те девојка...па, ти опрости онда.:) Колико год да је дуга веза, нема шансе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...