Jump to content

Okup 17.10. *Kalemegdan, 008 Kineski okup


Zen

Recommended Posts

imo sve spremljeno,i spavo u putu,bole ga kurac.

 

ali vidiš ti ko ostaje axe,elf,teša,tvoj sisus,to su sve baće,moje godište ili stariji od mene,izuzev teše (možda mu nisu dali se vrne u studenjak pa osto), ali disu ovi što se kunu u okupe,metalman,trne,pa ovaj što je sad poćo da sluša mejdene i slićni...

 

u zivotu nisam napisao da bih dosao na okup...ne zanima me to...ko hoce da se okuplja moze da dodje u novi sad...u ulicu novosadaskog sajma na pivo kod jedine kladionice mocart u toj ulici...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Ako ce platis pivo cu dodjem :)

 

ovako,napucajte se za novi sad,obavestite me,ja ćastim,vodim vas u Bistro,i znaći,dok SVI,ali SVI NEPOPADATE,NEMA NAZAD.ko hoće nazad kući,ja ga lićno bijem,a posle i karam po potrebi.

 

JA KAD PIJEM,nema stajanja,dok ne ostanem bez para,ili me jarani ne odvuku kući ubivenog.

šta 40 dinara,celu noć pijenje.

 

 

jednom sam za veće stuko 24 piva, 4 komata ne eks...ostalo u roku od 3,5 sata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

чини ми се да сам био пар пута у Бистро-у. него, има једна кафана, не могу да се сетим како се зове. тамо на Детелинари. дал је нешто Путник, или тако неко чудо. е тамо је много добро. а и она Зец у центру је добра. тамо смо једном напили лика што држи кафану. иначе, кафана ради до 11 увече, а ми смо остали до 6 ујутру.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ĆEP,da l'to beše još radi,to je vr' kavana bila.

 

cep se propederisao,u 11 zatvaraju...

Kuglana je dobra za cugu,nema pevaljke ali je dobra!Ja kazem,sledeci okup bi bilo extra da bude u NS-u.

 

kuglana je dobra,radi i posle radnog vremena...a i radi ona slikarka...koja je uvek trestena...gostiona je dobro mesto...iz safarikove se skrene u jednu ulicicu... jedine 2 kafane koje sklope noc i jutro su kafane na ribljoj pijaci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je što nikad nisam došo na ovo.Gledam sad nešto.Meni ne bi bilo teško s kolima a ni s busom da zapucam za bg iz novog sada,ali kad pogledam...za koji kurac?

 

masa vas koji ste tamo,bega kući sa poslednjim dnevnim busevima,ko zna ko plaća klopu kad hasate,verovatno onaj jadnik koji poslednji zagine za stolom...a opet,sdruge strane,dajete po 100eur mesećno za razne cedeje i koncerte,a kad treba se ostane na okupu,svi beže pre 12 i niko nema 100,ali 100dinara da da za busa noćnog!

papkovi svileni.

 

jednom kada dodjes u beograd idemo u kafanu sa zivom muzikom (recimo lovacka prica)i ostaje se do jutra

 

imo sve spremljeno,i spavo u putu,bole ga kurac.

 

ali vidiš ti ko ostaje axe,elf,teša,tvoj sisus,to su sve baće,moje godište ili stariji od mene,izuzev teše (možda mu nisu dali se vrne u studenjak pa osto), ali disu ovi što se kunu u okupe,metalman,trne,pa ovaj što je sad poćo da sluša mejdene i slićni...

 

ja na svakom okupu ostajem do kraja bez obzira na sve

 

ovako,napucajte se za novi sad,obavestite me,ja ćastim,vodim vas u Bistro,i znaći,dok SVI,ali SVI NEPOPADATE,NEMA NAZAD.ko hoće nazad kući,ja ga lićno bijem,a posle i karam po potrebi.JA KAD PIJEM,nema stajanja,dok ne ostanem bez para,ili me jarani ne odvuku kući ubivenog.šta 40 dinara,celu noć pijenje.jednom sam za veće stuko 24 piva, 4 komata ne eks...ostalo u roku od 3,5 sata.

 

 

Baca,ja sam vec u NS-u hehe,moze BISTRO,ja sam ZA!

 

onda bi i ja navratio do novog sada

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Bistro

 

Kultna kafana, kad nista ne radi, u jutarnjim satima se uvek ide u bistro na pivo, bar je tako bilo dok sam ziveo u NS. Radi li jos uvek celu noc? Nisam dugo bio, neko mi rece da je sad drugacija kafana nego pre, da je kao nesto renovirano...krajem devedesetih se tamo lepo pilo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze,nije frka...  :bigblue: sta je 40 dinara za kolegu forumasa...

E,ocu i ja pivo :haha: 

 

 

 

 

 

ovako,napucajte se za novi sad,obavestite me,ja ćastim,vodim vas u Bistro,i znaći,dok SVI,ali SVI NEPOPADATE,NEMA NAZAD.ko hoće nazad kući,ja ga lićno bijem,a posle i karam po potrebi.

Hahahaha,underground :haha::rockdevil: 

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...