Jump to content

Okup 17.10. *Kalemegdan, 008 Kineski okup


Zen

Recommended Posts

pretpostavljao sam da će ovako i biti.....sledeći put: Smorock "izmisli" neki datum i kraj! nema glasanja i sličnog sviranja kurcu :da::pivopije:

To i ja kazem.. Sledeci okup krajem novembra ili pocetkom decembra.. Realno debilno je da se na poslednji okup ove godine pojavi n-1 ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Došao si na Kanibale, k'o da ćeš u vojsku. :P

 

Haha, zajebi bre, znaš da smo posle koncerta pešačili na Novi Beograd jer vozovi ne idu sa glavne stanice i da smo tamo još čekali do 4 ujutru. Čak mi je oko 3 i bilo malo prohladno :D

 

I kiša je padala non stop...

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno sramota da se niko sem divljeg tigra nije pojavio. :angry:

Da sam znao da će da zvrji sam, ja bi došao da popijemo pivo neko.

 

Haha, zajebi bre, znaš da smo posle koncerta pešačili na Novi Beograd jer vozovi ne idu sa glavne stanice i da smo tamo još čekali do 4 ujutru. Čak mi je oko 3 i bilo malo prohladno :D

 

I kiša je padala non stop...

Staro dobro post-koncertno maltretiranje. :haha:

Super zvuče te dogodovštine kad se ovako pričaju, ali kad si na licu mesta, samo sanjaš svoj krevet i momenat kad ćeš da se baciš na isti. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Stvarno sramota da se niko sem divljeg tigra nije pojavio.  :angry:

Sto sramota?

 

Kad su neki rekli da im jednostavno ne odgovara taj dan.

 

 

Mozda sramota za one koji su rekli (=glasali) da bude taj dan...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eto,najneuspeliji okup do sada...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Dobro je što nikad nisam došo na ovo.Gledam sad nešto.Meni ne bi bilo teško s kolima a ni s busom da zapucam za bg iz novog sada,ali kad pogledam...za koji kurac?

 

masa vas koji ste tamo,bega kući sa poslednjim dnevnim busevima,ko zna ko plaća klopu kad hasate,verovatno onaj jadnik koji poslednji zagine za stolom...a opet,sdruge strane,dajete po 100eur mesećno za razne cedeje i koncerte,a kad treba se ostane na okupu,svi beže pre 12 i niko nema 100,ali 100dinara da da za busa noćnog!

papkovi svileni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je što nikad nisam došo na ovo.Gledam sad nešto.Meni ne bi bilo teško s kolima a ni s busom da zapucam za bg iz novog sada,ali kad pogledam...za koji kurac?

 

masa vas koji ste tamo,bega kući sa poslednjim dnevnim busevima,ko zna ko plaća klopu kad hasate,verovatno onaj jadnik koji poslednji zagine za stolom...a opet,sdruge strane,dajete po 100eur mesećno za razne cedeje i koncerte,a kad treba se ostane na okupu,svi beže pre 12 i niko nema 100,ali 100dinara da da za busa noćnog!

papkovi svileni.

 

ја не идем кући док зора не заруди!

 

иначе, следећи окуп, ће можда бити за две недеље, тј 31вог октобра. тако је нешто Сморок споменула.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Sisus i ja kad smo bili na okupu ljudi su nas lepo sacekali i ispratili, Axe mi je cak spremio klopu dok je Sisus knjavao :haha:. Elf, Tesa i Axe su bili sa nama do sitnih sati, a i ostali ljudi su bas dugo ostali. :da:

Cak i je i Gojko bio a putovao je rano ujutru.

 

imo sve spremljeno,i spavo u putu,bole ga kurac.

 

ali vidiš ti ko ostaje axe,elf,teša,tvoj sisus,to su sve baće,moje godište ili stariji od mene,izuzev teše (možda mu nisu dali se vrne u studenjak pa osto), ali disu ovi što se kunu u okupe,metalman,trne,pa ovaj što je sad poćo da sluša mejdene i slićni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

imo sve spremljeno,i spavo u putu,bole ga kurac.

 

ali vidiš ti ko ostaje axe,elf,teša,tvoj sisus,to su sve baće,moje godište ili stariji od mene,izuzev teše (možda mu nisu dali se vrne u studenjak pa osto), ali disu ovi što se kunu u okupe,metalman,trne,pa ovaj što je sad poćo da sluša mejdene i slićni...

Metal man je bio. I on je ostao do kasno.

A Kuruz stalno nesto serenda. ;):P

Jbg, mi kad smo krenuli iz Rume znali smo sta nas ceka, smaranje sa prevozom i sl. Mi izabrali da dodjemo, ostali da ne dodju, jbg, ne mogu nikoga da osudjujem zato sto nije dosao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...