Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

pokusao sam da otvorim temu o ovome na opstoj metal diskusiji, ali posto jebeni moderator (Black Knight) nikad nije tu, ne moze da pusti temu... smrad!

 

nego... cuo sam jednu veoma zanimljivu teoriju od Djoleta (MAGMA) da na ...And Justice For All albumu uopste nema bass-a... ja sam se prvo slatko nasmejao na to, a onda sam dosao kuci i pustio album... i pravo da vam kazem, dosao sam do slicnog zakljucka kao Djole... stvarno se uopste ne cuje bass... Djole kaze da oni uopste nisu ni snimali bass, vec da se Newsted samo slikao za album... ja imam par protiv argumenata ovoj teoriji:

 

1. Djole kaze da oni nisu snimali bass zato sto nisu mogli da cekaju da nadju novog bassistu pa su odmah krenuli da snimaju novi album... kontra argument tom je da su oni odmah uzeli Newsted-a i nastavili prvo sa njim Master turneju (Japan), a onda tek kasnije snimali Justice...

 

2. Citao sam jednu Newsted-ovu izjavu gde se on zali kako mu se bas jako slabo cuje na albumu, sto govori da ga je snimao jer se, u protivnom, ne bi zalio da je tih!

 

3. Mislim da se ipak u One-u cuje bas na onim akusticnim delovima, a da ga gitare posle gushe!

 

koje je vase misljenje?

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj bre Gero ne seri! Kakve to gluposti pricas???

 

Cela prica je da su se Hetfield & Ulrich gurali da produciraju album i prvo je Lars digao bubnjeve u nebesa a onda je James rekao da to ne moze tako i digao dzitre i dobili smo bubanj i gitare mnogo gore a Jason kao novi (svi znamo pricu) nije mogao ni "A" da kaze i zato se bas slabo cuje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

... cuo sam jednu veoma zanimljivu teoriju od Djoleta (MAGMA)...

evo vidis cija je teorija.... ne pisem ja gluposti, ja ih samo prenosim... ja sam ti kao filip vishnjic i vuk stefanovic karadzic u jedom! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif narodne umotvorine kix ass! icon_rockdevil.gif

 

pivopije.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...