Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Ево и Мegaupload линкова:

 

http://www.megaupload.com/?d=7LLRCZ2O
http://www.megaupload.com/?d=MTX26V32

 

Опис је исти као што је дао Вуду.

Metallica Magnetic Tour 2009 Live at Arenes de Nimes x264 2009

Edited by ninga

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo par reči.

onaj bass solo na orionu je neprocenjiv.

ceo master je neprocenjiv.

niko nikad neće više izdati takav album, nikad se više neće ponoviti takva hemija, to vreme, to izletanje iz podruma i barova na fudbalske stadione, i da izdaju još deset load reload sranja master ostaje master.

zauvek.

kome se ne diže kosa na glavi od ovog, e blago njemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo, rodjace, LOAD RULES :rockdevil:

 

iz mog ugla, gde dominira oldschool thrash i ostali extreme music metal pravci, gde nema baš mnogo mesta za classic rock, power metal i progressive, load je djobre. i ne samo to. load je izdaja nas oldskulera. od 1991. metallica je drugi bend. bend s rupom u ritam sekciji koja se zove lars ulrich, što se naročito čuje na poslednjem albumu. bend koji je izdao metal album bez ijedne solaže u najboljem stilu nu metala - st. anger. ja govorim o metallici pre 1991. ova posle me zaista ne interesuje i ne mislim ništa dobro o njoj. oni su bili kult, sad nisu više ništa, samo još jedna grupa pajaca za mtv.

a poštujem mišljenje i ukuse drugih ljudi da vole i slušaju drugačiju muziku, pa i nirvanalike load.

Edited by thrash forever
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

iz mog ugla, gde dominira oldschool thrash i ostali extreme music metal pravci, gde nema baš mnogo mesta za classic rock, power metal i progressive, load je djobre. i ne samo to. load je izdaja nas oldskulera. od 1991. metallica je drugi bend. bend s rupom u ritam sekciji koja se zove lars ulrich, što se naročito čuje na poslednjem albumu. bend koji je izdao metal album bez ijedne solaže u najboljem stilu nu metala - st. anger. ja govorim o metallici pre 1991. ova posle me zaista ne interesuje i ne mislim ništa dobro o njoj. oni su bili kult, sad nisu više ništa, samo još jedna grupa pajaca za mtv.

a poštujem mišljenje i ukuse drugih ljudi da vole i slušaju drugačiju muziku, pa i nirvanalike load.

 

Slazem se sa tobom u vecini stvari.Tacno je da se Lars nevidjeno gubi sa ritmom , ali mozda sam samo ja to primetio i par njih.

 

Ali , svaki bend mora da tezi ka nekim promenama , koliko god neki noviji albumi bili sranje , uvek ce svirati stare pesme na koncertima sto je uvek dobra vest za metallica fanove.

 

Ac/Dc npr , je slabo menjao stil za ovih 30 godina , i dalje su na vrhu , ali ono....sve pesme su im skoro iste .......kao neki Deja Vu.

 

Ocu da kazem da je pozitivno menjati neke stvari i experimentisati ali hvala bogu nisam veliki Metallica fan pa me ni ne dotiche toliko emotivno.

 

Zato smatram da je Avangardni metal najbolji pravac u metalu ! xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa tobom u vecini stvari.Tacno je da se Lars nevidjeno gubi sa ritmom , ali mozda sam samo ja to primetio i par njih.

 

Ali , svaki bend mora da tezi ka nekim promenama , koliko god neki noviji albumi bili sranje , uvek ce svirati stare pesme na koncertima sto je uvek dobra vest za metallica fanove.

 

Ac/Dc npr , je slabo menjao stil za ovih 30 godina , i dalje su na vrhu , ali ono....sve pesme su im skoro iste .......kao neki Deja Vu.

 

Ocu da kazem da je pozitivno menjati neke stvari i experimentisati ali hvala bogu nisam veliki Metallica fan pa me ni ne dotiche toliko emotivno.

 

Zato smatram da je Avangardni metal najbolji pravac u metalu ! xD

 

To je tačno, ne mogu se stalno praviti isti albumi, s istim zvukom na istu šemu, ali oni su jednostavno malo preterali u eksperimentisanju. Ne treba sve da bude isto ali opet s druge strane sve se mora uklopiti u žanr (iz mog ugla). ako ne, oni odlaze, što se i desilo, u mejnstrim, pa mene pre nekako na poslu neki lik ubi ubedjujući me da metallica ne svira metal i da nikad nije ni svirala... nije ni to loše za lovu i za milione drugih, novih fanova, ali za nas koji smo odrasli u gornjacima s odsečenim rukavima to je kraj priče. ja nisam muzičar ali čujem da se lars gubi u ritmu i što je još gore - slabo svira, pojavile su se nove generacije bubnjara spram kojih on zvuči prazno i slabo, pa i sama metallica se oduševila kad je jednom uživo svirala sa bubnjarem slipknota.

mnogi thrash bendovima se eksperimentisanje obilo o glavu, pa se opet vraćaju na stari zvuk. e sad, ja to sve govorim o thrash pravcu u metalu, alternativni stav je naravno dozvoljen i legitiman za druge pravce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto se tebi ne svidjaju Load i Reload ne znaci da su sranje albumi, druga stvar ja nikad nisam cuo da je iko od clanova benda pomenuo da je Metallica u thrash metal zanru, James je uvek govorio Heavy metal, a Load i Reload su odlicni albumi sa pravim Hetfieldovim "smekom", i Load i Reload nisu bili nikakvo eksperimentisanje, koga briga sto Lars losije svira nego pre, covek je i dalje shoumen do jaja i posle Jamesa najvaznija karika u bendu

Share this post


Link to post
Share on other sites

@thrash forever : od 1991. metallica je drugi bend.

 

@masterofpuppets : October 21, 1990

 

And then there was masterofpuppets

 

Mislim da ovo sve govori. :D

 

Da si ti do 1991. slusao njih , da si odrastao uz njihove najvece albume imao bi isto misljenje kao @thrash forever.

Edited by Ziltoid.need.finest.coffee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog cega? zato sto imam 18 godina? pa kakve to veze ima, sad ako sam ja ludi thrasher znaci slusam Metallicu samo do crnog zato sto su dotle bili thrash jel? pa slusam i ostalo zato sto je kvalitetna, slusljiva muzika...to sto su se drugi razocarali u njih nema potrebe da govore da su im ostali albumi sranje...al dobro takvih uvek ima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...