Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Ne serite da su ovo oni???

Doduse, Klifa bih prepoznao po gornjaku, teksas jakni, ali ove ostale, ni mrtav...

 

To ti je tako kad pocnes da obracas paznju na Metallicu krajem prve decenije novog milenijuma :D

 

Баш ми малопре рече друг да је Џејмс умро...

Какве све глупости нећу да чујем...

 

Nije to prvi put da on umire. 

 

 

http://forum.ebaumsworld.com/showthread.php?t=242010

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Читао сам ово након дотичног позива, чисто да проверим, укуцах у гугл James Hetfield dead и ово ми изашло  :haha:  :haha:

 

Едит: Дрогарито, Анселмо је сто пута досад ако не и више умро

 

 

Edited by friend of misery

Share this post


Link to post
Share on other sites

Читао сам ово након дотичног позива, чисто да проверим, укуцах у гугл James Hetfield dead и ово ми изашло  :haha:  :haha:

 

 

I ja   :mhihi:

 

 

Mada sam znao od ranije za ovu smrt 2008-e,tako da mi je laknulo kad sam samo na nju naisao. 

Edited by Poor Twisted Me

Share this post


Link to post
Share on other sites

Поново преслушах Мај френд оф мизери. Фантастично !

 

Песма је јебено перфектна, не излази ми онај почетак на басу из главе!!! Текст је ремек дело. ПЕСМА ЈЕ ЗАКОН, Дословно .

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добар је део на крају, када се Џејмс продере: ''Хоа, мај френд ов мизери, јеа, јеа-гоу''

и онда креће завршна соло деоница, па онај ултра швалерски, лагани риф - као шлаг на торту.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добар је део на крају, када се Џејмс продере: ''Хоа, мај френд ов мизери, јеа, јеа-гоу''

и онда креће завршна соло деоница, па онај ултра швалерски, лагани риф - као шлаг на торту.

 

Како то култно звучи! ;) Одакле ти падају на памет так'е јаке речи... Иначе, да, тај риф је баш швалерски  :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Свашта ми пада на памет.icon_winky.gif

Citava pjesma je savrsenstvo. Onaj lagani dio na sredini pjesme je fenomenalan,pa onda ide ona melodicna solaza-brejk-solaza-refren....UH!

Апсолутно. Врхунски укомпонована деоница.

И у време када сам откривао ''црњак'', била ми је била једна од најомиљениих ствари на том албуму. У сваком случају је потцењена.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Колико знам Џејмс мрзи ту песму, а ваљда је иста ситуација са Еscape, мада ја обожавам обе, а посебно Еscape. Беше на Лајв Шиту Кирк ,Ларс и Џејсон крену да свирају Ескејп после батерије и Ларс каже као ово је за Џејмса ил' тако нешто...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Него, која песма вам је најбоља од њих, мене нешто ухватило па слушам Мастер Оф Папетс већ трећи дан ми је на рипиту.. Полудео сам (немојте д' испадне да нисам раније слушао мастера...пу пу далеко било)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...